wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


W listopadzie WWE podjęło negocjacje w sprawie przedłużenia współpracy z niektórymi osobami, czego efektem są nowe kontrakty Randy'ego Ortona, The Miza, Paige oraz Lany. Orton i Lana zgodzili się na 5-letnie kontrakty, natomiast Paige związała się z federacją 4-letnią umową. W przypadku Miza obecny kontrakt przedłużono o 3 kolejne lata i pozostanie on w federacji przynajmniej do 2025 roku.

CM Punk dołączył do obsady programu WWE Backstage, emitowanego późnymi wieczorami we wtorki na Fox Sports 1. Punk podpisał kontrakt z samą stacją FOX, lecz cała operacja odbyła się oczywiście za zgodą WWE. Nie można wykluczyć, że z biegiem czasu stosunki na linii Punk-WWE ulegną poprawie i zacznie on pracować także bezpośrednio dla tej federacji.

Według aktualnych wieści Ronda Rousey może powrócić na ring WWE podczas Royal Rumble lub w okolicach tej gali. Jeśli tak się stanie, to WWE planuje doprowadzić do solowej walki Rousey z Becky Lynch na WrestleManii 36.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Brian Kendrick robi sobie przerwę od występów w ringu, Zawodnik NXT poddał się operacji, Tyson Fury otwarty na kolejne występy w WWE, Walka o miano kapitana drużyny RAW podczas najbliższego epizodu tygodniówki, Ciekawy pojedynek na AEW Dynamite, WWE przełożyło live eventy NXT przed weekendem Survivor Series, Walka drużynowa na kolejne SmackDown, Konto WWE 2K na Facebooku padło ofiarą hakerów, WWE ustaliło datę i miejsce Elimination Chamber 2020, Zmiana wyglądu pasa Universal + walka o ten tytuł na Survivor Series
Dodano: 16-11-2019, 10:24
Brian Kendrick poinformował w mediach społecznościowych, że robi sobie przerwę od występów w ringu. Zawodnik nie przekazał natomiast ile może potrwać jego rozbrat z ringiem. Kendrick stoczył swoją ostatnią walkę tydzień temu podczas 205 Live, przegrywając z Mansoorem.

Zawodnik z rosteru NXT o pseudonimie Boa, poddał się w czwartek operacji w związku z urazami mięśni rotatorów oraz obrąbka stawowego, których to kontuzji nabawił się 3 tygodnie temu podczas jednej z walk. Zabieg poszedł zgodnie z planem i Boa rozpocznie wkrótce przygotowania do powrotu na ring. Na razie nie wiemy ile może potrwać jego przerwa.

Tyson Fury przyznał w rozmowie z „talkSport”, że jest otwarty na kolejne występy w WWE i pozostawili sobie otwarte drzwi pod kątem dalszej współpracy, być może w kontekście WrestleManii 36. Fury wspomniał, że bez mrugnięcia okiem przyjąłby choćby propozycję potyczki z Brockiem Lesnarem, co wynika też z faktu, że na WWE patrzy nieco przez pryzmat tego, iż przez całe życie był po prostu fanem tej federacji.
Poruszając już kwestie poza wypowiedzią Fury’ego, warto odnotować, że jego walka z Lesnarem wcale nie jest nierealna. Wystarczy wspomnieć, że miało do niej dojść już w tym roku na gali Crown Jewel. Otóż oryginalne plany związane ze sprowadzeniem boksera zakładały, że w Arabii Saudyjskiej zmierzy się on właśnie z Brockiem. Ostatecznie plany zmieniono po tym jak WWE dogadało się z Cainem Velasquezem i zdecydowało się ustalić jego walkę z Lesnarem, ze względu na ich przeszłość w UFC.

Okazuje się, że podczas najbliższego RAW może dojść do zmiany kapitana drużyny RAW na Survivor Series, gdyż Seth Rollins przyjął wyzwanie Andrade i zmierzy się z nim w pojedynku jeden na jednego. Jeśli Andrade pokona Rollinsa to zastąpi go w roli kapitana drużyny RAW na PPV.

All Elite Wrestling poinformowało, że na najbliższym Dynamite dojdzie do walki Nicka Jacksona z Fenixem.

Z uwagi na duży udział gwiazd NXT w weekendzie Survivor Series, WWE przeniosło live eventy żółtego brandu zaplanowane na 21 i 22 listopada – rzeczone gale odbędą się dopiero w 2020 roku. Przypomnę, że w tym roku gwiazdy NXT wystąpią nie tylko podczas swojej gali TakeOver: WarGames, lecz wezmą także czynny udział w samym Survivor Series PPV. W związku z podbudową tej gali część zawodników i zawodniczek może się też pojawić podczas przyszłotygodniowego SmackDown.

Na kolejne SmackDown ustalono 6-osobową walkę tag teamową: Roman Reigns, Mustafa Ali & Shorty G vs. King Corbin, Robert Roode & Dolph Ziggler.

Konto WWE 2K na Facebooku padło w piątek ofiarą ataku hakerów, którzy przejęli na jakiś czas panowanie nad tym profilem. Na stronie pojawiło się wtedy trochę wpisów i zdjęć promujących All Elite Wrestling, ale nie tylko, bo wykorzystano też wizerunek Chrisa Benoita oraz zamieszczono kilka obraźliwych wpisów. W chwili obecnej konto zostało już odzyskane przez właścicieli i przeproszono za wszelkie niestosowne treści, które pojawiły się na profilu podczas tego ataku. Profil WWE 2K odpowiada za promocję gier WWE z serii 2K, ale także WWE SuperCard czy innych gier mobilnych.

Podczas tapingów SmackDown potwierdzono, że przyszłoroczne Elimination Chamber odbędzie się w Filadelfii, a konkretnie w Wells Fargo Center, 8 marca 2020 roku. Jednocześnie ma to być ostatnie PPV przed WrestleManią 36, więc można się spodziewać pewnych zmian w grafiku gal PPV, gdyż w ostatnich latach to gala Fastlane była z reguły ostatnim przystankiem przed WM.

Tak jak się można było spodziewać, WWE zastosowało pewne zmiany w wyglądzie tytułu Universal, które Bray Wyatt zaprezentował podczas SmackDown. Tło tytułu zmieniono na niebieskie, co odpowiada temu, iż obecnie pas Universal przypisany jest właśnie do brandu SmackDown – dotychczas tło było czerwone.

A skoro mowa o WWE Universal Championship to WWE ustaliło walkę o ten tytuł na nadchodzącej gali Survivor Series. Zgodnie z przewidywaniami, „The Fiend” Bray Wyatt będzie bronił pasa przeciwko Danielowi Bryanowi. Jak widać na załączonym obrazku, w grafice na stronie WWE wciąż wykorzystano stary wygląd pasa.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.