wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


FOX potwierdziło program studyjny dla WWE, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Program "WWE Backstage" będzie emitowany we wtorki na kanale Fox Sports 1, począwszy od 5 listopada. Gospodarzami show będą Renee Young i WWE Hall of Famer - Booker T. Do tego co tydzień będą się pojawiać jacyś goście specjalni.

Od 29 października Impact Wrestling będzie emitowane we wtorkowe wieczory na kanale AXS TV. W trakcie czterech tygodni poprzedzających to wydarzenie, w tym samym czasie antenowym będą pokazywane skróty z tegorocznych gal PPV, co ma być zapowiedzią premiery tygodniówki IW na tej stacji.

Sasha Banks długo pauzowała po WrestleManii 35 i jej przyszłość w WWE stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie wszystko się wyjaśniło. Banks powróciła do WWE TV, a do tego przystała na warunki przedłużenia kontraktu i pozostanie w federacji.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Hell in a Cell 2019
Środa 9.10.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Tyson Fury zawalczy w ringu WWE na gali Crown Jewel?, Więcej o Cainie Velasquezu w WWE, Zarobki Brauna Strowmana, Wysoka oglądalność premiery SmackDown na FOX, Kanały FOX znów dostępne na DISH, FOX rozważało zatrudnienie Jima Rossa do WWE Backstage, Cody chciałby odkupić prawa do WarGames, Scarlett Bordeaux wkrótce zadebiutuje w NXT, Wkrótce trzecia edycja Mae Young Classic?, AEW będzie liczyło wyniki Dark Matchów do rekordów zawodników
Dodano: 06-10-2019, 17:16
Tyson Fury potwierdził w mediach społecznościowych, że pojawi się na najbliższym RAW, by wypowiedzieć się o spięciu z Braunem Strowmanem na ostatnim SmackDown. Tymczasem „Wrestling Observer” podaje, że cały angle jest pomyślany w kontekście walki Strowmana z Furym na gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, która odbędzie się już 31 października. Bardzo możliwe, że na tej gali dojdzie także do starcia Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem.

Tymczasem jeśli chodzi o Velasqueza to podpisał on jakąś umowę z WWE, lecz na razie nie wiadomo do końca jaki jest to kontrakt i czy obejmuje jedynie parę występów w nadchodzących tygodniach, czy będzie to jakaś dłuższa współpraca. Cain rozmawiał również z AEW i NJPW, lecz ponoć WWE było bardziej zdecydowane, zwłaszcza, iż Velasquez dostanie solidną wypłatę za ewentualny występ na Crown Jewel, gdzie wynagrodzenie opłaca sama Arabia Saudyjska.
Warto przy tym zaznaczyć, że choć w AAA Velasquez zadebiutował w ringu w masce, to WWE ma zdecydowanie inne podejście do jego osoby. Federacja zamierza przede wszystkim podkreślać przeszłość Caina w MMA i na tym będzie bazował też jego styl.

Braun Strowman podpisał w ostatnim czasie nowy, 4-letni kontrakt z WWE, na mocy którego wkroczył do grona osób z bardzo wysokimi zarobkami. Z tego co wiadomo Strowman może liczyć na 1,2 miliona dolarów rocznie z samej podstawy kontraktu – do tego dochodzą różne premie czy procent od sprzedaży gadżetów.

WWE i FOX mogą być bardzo zadowolone ze startu Friday Night SmackDown na kanale tej stacji, gdyż premierowy odcinek osiągnął oglądalność na poziomie 3.869 miliona widzów, z ratingiem 1.35 w grupie wiekowej 18-49, czym program zdecydowanie zdeklasował całą konkurencję tego dnia. W porównaniu z ostatnim odcinkiem SmackDown na USA Network jest to wzrost aż o 84%, gdyż zeszłotygodniowy epizod oglądało 2.099 miliona widzów. SmackDown osiągnęło również zdecydowanie większą oglądalność niż poniedziałkowe RAW na USA Network, które oglądało 2.571 miliona osób.

Dobrą informacją dla WWE jest także fakt, że FOX dogadało się w końcu z DISH i kanały stacji zostaną przywrócone do oferty tej platformy, co dość znacząco zwiększy zasięg względem odbiorców.

„Wrestling Observer” informuje, że FOX rozważało zatrudnienie Jima Rossa do programu WWE Backstage. Jest to o tyle zaskakujące, że Ross podpisał kilkuletni kontrakt z All Elite Wrestling, gdzie jest komentatorem. Portal podaje również, że WWE Hall of Famer odrzucił ofertę od stacji, choć pozostaje w dobrych stosunkach z samym FOX, gdyż współpracował już z nimi w przeszłości.

Cody wspomniał w tym tygodniu, że bardzo chciałby zorganizować w AEW pojedynek WarGames, w którym nawiązaliby do oryginalnej koncepcji tej walki. Zaznaczył jednak, że by tak się stało musiałby odkupić prawa do tej walki od WWE i nie wie czy jest to do zrealizowania.

Portal „Squared Circle Sirens” podaje, że Scarlett Bordeaux wkrótce zadebiutuje w NXT. Ponoć WWE planuje umieścić ją w rosterze jako zawodniczkę, natomiast Bordeaux ma też zostać sparowana z jednym z zawodników.

Spekuluje się, że w listopadzie WWE nagra trzecią edycję turnieju Mae Young Classic. Przez chwilę na stronie z biletami pojawiła się informacja o nagraniach w dniach 2-3 listopada, lecz szybko się z tego wycofano, a WWE poinformowało „Fightful”, że była to błędna informacja.

Matt Jackson z Young Bucksów potwierdził, że wyniki Dark Matchów przed nagraniami telewizyjnymi AEW będą uwzględniane w rekordzie zwycięstw i przegranych, który jest podawany dla każdego zawodnika. AEW stosuje tę zasadę, by produkt wyglądał nieco bardziej sportowo i rekord zawodników jest również podstawą do ich późniejszego bookowania w walkach mistrzowskich.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


6. października 2019

Mistrzostwo Universal
Hell in a Cell

Seth Rollin
vs
"The Fiend" Bray Wyatt

Mistrzostwo Kobiet RAW
Hell in a Cell

Becky Lynch
vs
Sasha Banks

Tag Team Match

Roman Reigns
i Daniel Bryan
vs
Erick Rowan i Luke Harper
15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Randy'ego Ortona

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
pokonał
The Miza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Cedrica Alexandra

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Bayley
pokonała
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Dolph Ziggler
i Robert Roode
pokonali
Setha Rollinsa
i Brauna Strowmanas

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Revival
pokonali
The New Day

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Humberto Carillo
i
Lince Dorado

No DQ
Erick Rowan
pokonał
Romana Reignsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.