wrestling wwe tna ecw


Podczas ostatniego głosowania zdecydowanie opowiedzieliście się po stronie Kevina Owensa i jak sie okazało, mieliście rację. Oto wyniki:
SONDA
Z Hell in a Cell zwycięsko wyjdzie:
Kevin Owens (579) 76%  
Shane McMahon (185) 24%  
Łącznie oddano 764 głosy

Wypada skupić się na nadchodzącym TLC, a co za tym idzie, zreaktywowanym The Shield. Rozpoczynamy glosowanie, czy trójce dawnych braci uda się pokonać przeważających liczebnie rywali.


Bray Wyatt i Roman Reigns usunięci zostali w ostatniej chwili z karty TLC wskutek infekcji wirusowej. Podejrzewa się zapalenie opon mózgowych. Dochodzą niepokojące wiadomości, że zarażonych może być więcej, a wśród nich brat Wyatta Bo Dallas oraz partnerka Braya, Jojo.

Jeff Hardy poddany został operacji kontuzjowanego ramienia. Termin jego powrotu do ringu nie jest jeszcze znany, jednak w grę wchodzi kilka miesięcy do pół roku. Może to oznaczać, że nie pojawi się na przyszłorocznej WrestleManii.

W niedzielę 17.09.2017 zmarł legendarny menadżer i i komentator WWE oraz WCW Bobby "The Brain" Heenan. Heenan zapisał się w historii wrestlingu jako uczestnik wielu pamiętnych wydarzeń z udziałem m.in. takich gwiazd jak Andre "The Giant" i Hulk Hogan.


Skrót wydarzeń:
WWE Hell in a Cell 2017WWE RAW
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 10:00
Poniedziałek godz. 18:00
Sobota godz. 10:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 14:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 18:00
Czwartek godz. 18:00
Sobota godz. 14:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 18:00
Sobota godz. 13:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 22:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 12:00
Wtorek godz. 18:00
Sobota godz. 12:00

WWE TLC 2017
Niedziela 29.10.2017
godz. 16:00
Powtórka:
Poniedziałek 30.10.2017
godz. 20:00

WWE TLC 2017 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 22-10-2017, 17:35
Już dzisiaj w nocy o 2.00 czasu polskiego w Target Center w Minneapolis odbędzie się PPV dedykowane dla RAW – TLC. Z uwagi na problemy zdrowotne Romana Reignsa i Bray’a Wyatta, w ostatniej chwili w karcie zaszły poważne zmiany i w akcji zobaczymy Kurta Angle’a, a także gościnnie zawodnika z brandu SmackDown – AJ Stylesa. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, w trakcie którego Sasha Banks zmierzy się z Alicią Fox. Poniżej zapowiedź poszczególnych walk.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Sasha Banks vs. Alicia Fox


Paweł: Raczej mało prawdopodobnie, aby wygrała ten pojedynek Alicia Fox. Według mnie niemalże pewną faworytką jest Sasha Banks i nie wbijając się w szczegóły przy takim wyniku pozostanę.
Typ: Sasha Banks

Rafał: Materiał do przewinięcia, ale raczej tylko wygrana Banks ma sens. Asuka może coś wreszcie w tej dywizji zmieni, gdyż od miesięcy w kółko dostajemy to samo tylko w innym opakowaniu.
Typ: Sasha Banks

Piotrek: Fox z reguły pokazuje się z niezłej strony w ringu, więc czysto ringowo pojedynek może być przyzwoity. Za zawodniczkami stoi jakaś tam historia, bo ich losy nieraz się już przeplatały, zwłaszcza przy okazji 205 Live. Wygrać może jednak tylko jedna.
Typ: Sasha Banks

Rich Swann & Cedric Alexander vs. The Brian Kendrick & Jack Gallagher


Paweł: Przyznam szczerze, nie mam pojęcia. Walki cruiserów kończą się najróżniejszymi rezultatami i nie ma tu żadnej reguły. Losując... Jack Gallagher i Brian Kendrick.
Typ: Kendrick & Gallagher

Rafał: Gallagher nie bez powodu przeszedł heel turn, także on i Kendrick są moimi faworytami. W 205 Live coś się zmienia, po części dzięki Enzo, ale to cały czas nie jest to. Gdyby robili tam takie starcia jak w dywizji cruiserweight znanej z WCW, to show były najchętniej oglądany na Network.
Typ: Kendrick & Gallagher

Piotrek: Kompletnie nie jest to dla mnie materiał na PPV – nie zakwalifikowałbym tej walki nawet do Kick-Off, a co dopiero do głównej karty. Zwycięzców też można tak naprawdę losować.
Typ: Swann & Alexander

Asuka vs. Emma


Paweł: Imho najłatwiejszy wynik do przewidzenia. Nie po to wygrała Fatal 5 Way najmniej widoczna w rosterze Emma, aby pokonać na dzień dobry Asukę. Takie zwycięstwo za podłożenie się. Wystarczy sobie wyobrazić, że to Bayley lub Sasha wychodzi zwycięsko. Wynik taki przekreśliłby na starcie cały dorobek Asuki z NXT oraz ciekawe plany dotyczące najbliższej przyszłości, a tym bardziej zwycięstwo Emmy. 99% Asuka. 1% Emma w przypadku ingerencji osoby trzeciej i początku jej rywalizacji z Asuką.
Typ: Asuka

Rafał: Nie kupuję ostatniego pushu dla Emmy, ale wynik tego pojedynku może być tylko jeden. Mam nadzieję, że Asuka nie zostanie w głównym rosterze zmarnowana i pójdzie drogą podobną do tej z NXT.
Typ: Asuka

Piotrek: Ciekawy jestem jak Asuka poradzi sobie w głównym rosterze, bo wiemy już, że wyróżniające się osoby w NXT często przepadają trochę na RAW czy SmackDown, zwłaszcza gdy Vince McMahon i jego poplecznicy na siłę próbują forsować swoje zmiany w ich gimmickach. Asuka powinna być równie dominująca jak w NXT, a będzie dobrze.
Typ: Asuka

WWE Cruiserweight Championship
Kalisto vs. Enzo Amore


Paweł: Stosunkowo ciężko przewidzieć rezultat, ponieważ wiadomo już, że Enzo zyskał sobie sojuszników. W przeciwnym razie z pewnością przegrałby ten pojedynek. W przypadku wmieszania się Dara, Gulaka, Nese’a i Divariego może być różnie. Jako, że jest jeszcze ktoś taki jak Mustafa Ali, stawiam na zwycięstwo Kalisty.
Typ: Kalisto

Rafał: Wszystko chyba wskazuje na odzyskanie tytułu przez Enzo. Tradycyjnie, będzie pewnie jakieś zamieszanie w końcówce oraz ingerencja całego rosteru 205 Live...
Typ: Enzo Amore

Piotrek: Gigantyczne zamieszanie wywołane odejściem Neville’a sprawia, że może się tu wydarzyć naprawdę wszystko. W ostatnim czasie pojawia się sporo plotek jakoby Amore miał dostać swojego „ochroniarza”, więc tutaj wydaje się, że to idealny moment do wprowadzenia takiej postaci, która pozwoliłaby mu pewnie odzyskać tytuł. Inną kwestią pozostaje to czy ktoś chce znów oglądać Enzo z pasem. Szkoda, że WWE poszło tą drogą, bo skoro mamy TLC to aż się prosiło o wrzucenie tutaj kilku dobrych ringowo lotników i dodaniu drabin do tej walki. Mielibyśmy coś spektakularnego, a tak będzie coś raczej mizernego.
Typ: Enzo Amore

„The Demon” Finn Balor vs. AJ Styles


Paweł: W związku z faktem, że pojedynek został ustalony w ostatniej chwili, aby ratować sytuację TLC jestem zdania, że wygra Finn Balor. Nie był co prawda moim faworytem w oryginalnym typerze, ponieważ byłem przekonany o zwycięstwie „Sister Abigail”, jednak w tym przypadku raczej nie spodziewałbym się zwycięstwa Stylesa na obcym gruncie. Możliwe, że nastąpi to wskutek interwencji np. braci Singh.
Typ: Finn Balor

Rafał: Walka będzie z pewnością fajna pomimo braku build-upu, ale naprawdę nie było nikogo z rosteru RAW dla Balora? Musiało dojść do szybkiej zmiany planów, ale skoro jest podział na rostery, to się go trzymajmy. Balor ma ponoć za kilka tygodni feudować z Lesnarem, więc prawdopodobnie wygra.
Typ: Finn Balor

Piotrek: Jak większość fanów życzyłbym sobie by do ich spotkania doszło w jakiś lepszych okolicznościach i przede wszystkim z jakąkolwiek większą historią. Pojedynek powinien być bardzo fajny i mam nadzieję, że publiczność mimo wszystko zaangażuje się w to starcie, choć zostało ono wrzucone zupełnie na ostatnią chwilę. Biorąc pod uwagę historię obu panów, a także fakt, iż obaj mają odgrywać dalej ważne role w swoich rosterach – aż się prosi by namieszali w tej walce Luke Gallows i Karl Anderson.
Typ: Finn Balor

RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Mickie James


Paweł: Mocno wątpię w to, aby WWE przyznało tytuł Mickie. Owszem wychodziła lepiej podczas konfrontacji z Alexą, jednak mimo wszystko nie wydaje mi się, aby miała zostać mistrzynią. Stawiam w 60% na zwycięstwo Alexy lub w 40%, że będzie to wygrana Mickie przez dyskwalifikację, ale Alexa zachowa tytuł.
Typ: Alexa Bliss

Rafał: Nie wiem jakie są plany na tytuł kobiet RAW do końca roku i na początek 2018, ale zwycięstwo Mickie miałoby tutaj sens. Konflikt na RAW prowadzony tak sobie, szału nie ma, ale w wolnej chwili można na walkę popatrzeć.
Typ: Mickie James

Piotrek: Choć wątpliwe by James zgarnęła tytuł to ten pojedynek jest jedną z niewielu rzeczy na RAW, za które wypadałoby pochwalić ostatnio WWE. Segmenty tych zawodniczek oglądało się z przyjemnością i myślę, że sama walka też powinna wypaść dobrze, a James powinna zostać kolejnym znaczącym nazwiskiem, które pokona obecnie jedna z głównych kobiecych gwiazd WWE – Alexa Bliss.
Typ: Alexa Bliss

5 on 3 Handicap TLC Match
Seth Rollins, Kurt Angle & Dean Ambrose vs. Braun Strowman, The Miz, Kane, Cesaro & Sheamus


Paweł: Przed zmianami przekonany byłem o zwycięstwie The Shield. Zastępstwo Reignsa przez Kurta Angle może jedynie to potwierdzać, ponieważ powrót na ring Kurta planowany był w zupełnie innej, pompatycznej okazji związanej z pewnością z WrestleManią, jednak skoro WWE zdecydowało wprowadzić go już teraz, świadczyć to może o poważnych problemach w rosterze związanych z infekcją, ale także potwierdzać moją spekulację dotyczącą zwycięstwa The Shield. Dlaczego? Kurt nie może przegrać wracając na ring. The Shield również. Z tego właśnie względu stawiam na tę trójkę.
Typ: Rollins, Angle & Ambrose

Rafał: Poprzedni plan zakładał wygraną The Shield, więc to nie powinno się zmienić i raczej wygrają Angle, Ambrose oraz Rollins. Może powróci Joe i zaatakuje Strowmana? Uważam, iż taka forma powrotu Kurta do akcji jest, delikatnie mówiąc, dziwna. Wydaje mi się, że w ringu Angle nie wypadnie rewelacyjnie. Przecież miejsce Romana mógł zająć Balor i problem rozwiązany...
Typ: Rollins, Angle & Ambrose

Piotrek: Nawet z udziałem The Shield koncepcja tej walki była mocno przesadzona, a po dodaniu Kurta Angle’a już zupełnie nie wiem czego tu oczekiwać. Podobnie jak w starciu Balor/Styles – przyjemnie będzie zobaczyć Kurta z powrotem w ringu, choć możemy żałować, że odbywa się to w takich okolicznościach. Oryginalnie typowałbym, że The Shield pokonają rywali po tym jak jeden z zawodników z licznej drużyny The Miza, odwróci się od kolegów. Teraz mamy teoretycznie równie mocną kartę przetargową w postaci wielkiej gwiazdy jaką jest Angle, ale wiemy, że jego powrót na ring wypada w mocno przypadkowy sposób i WWE może też przedstawić tę historię w taki właśnie sposób, iż Kurt nie jest jeszcze do końca gotowy do walki i finalnie okaże się tym razem słabszym ogniwem. Ciężko tu coś jednoznacznie przewidywać – na pewno będzie mnóstwo chaosu.
Typ: Strowman, Miz, Kane, Cesaro & Sheamus

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-08-2017, 04:20
Host: host14-89-206-17.limes.com.pl, IP: 89.206.17.14

a mnie dziwi czemu nagle jest narzekanie ze Cena-Reigns bedzie juz na No Mercy, przeciez WWE lubi zjebac swoje wielkie walki majace potencjal na ME WM dajac je na podrzedne PPV - najlepszy przyklad to Triple Threat Shield ktore bylo na marnym Battleground zamiast na WM, albo Cena/Nakamura ktore bylo na zwyklym SD. to jest wlasnie WWE gdzie niepotrafia myslec dlugofalowo a jesli juz to daja rematche ktorych nikt niechce jak Lesnar-Reigns.

autor: logan

nick:

email:

komentarz:

 

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Handicapowy TLC Match zwyciężą:

The Shield
Braun Strowman
Kane
Miz
Sheamus
Cesaro22. października 2017


5-on-3 Handicap TLC Match
The Shield
vs
Miz
Sheamus
Cesaro
Braun Strowman
Kane

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Kalisto
vs
Enzo Amore

Mistrzostwo Kobiet RAW
Alexa Bliss
vs
Mickie James

The Demon
vs
Sister Abigail

Asuka
vs
Emma

Tag Team Match
Brian Kendrick
i Jack Gallagher
vs
Cedric Alexander
i Rich Swann

Pre-show
Alicia Fox
vs
Sasha Banks
5. listopada 2017


Mistrzostwo GFW Global
Eli Drake
vs
Johnny Impact

Mistrzostwo GFW X Division
Ultimate X match

Trevor Lee
vs|
Sonjay Dutt
vs
Petey Williams
vs
Matt Sydal
vs
Garza Jr.
vs
Dezmond Xavier

Mistrzostwo
GFW World Tag Team
5150 Street Fight

Ohio Versus Everything
vs
The Latin American Xchange

Mistrzostwo GFW Knockouts
Four-way match

Sienna
vs
Gail Kim
vs
Taryn Terrell
vs
Allie

Six Sides of Steel tag team match
Moose i Stephan Bonnar
vs
Lashley and King Mo

Monster's Ball match
Grado
vs
Abyss

First Blood match
Rosemary
vs
Taya Valkyrie
8. października 2017


Mistrzostwo WWE
Jinder Mahal
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Stylesa
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Hell in a Cell
The New Day
vs
The Usos

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Natalya
vs
Charlotte

Hell in a Cell
Falls Count Anywhere
Shane McMahon
vs
Kevin Owens

Randy Orton
vs
Rusev

Bobby Roode
vs
Dolph Ziggler

Pre-show
Tag Team Match

Chad Gable i Shelton Benjamin
vs
The Hype Bros2. lipca 2017


Unifikacja mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej Impact Wrestling
z mistrzostwem GFW Global
Alberto El Patron
pokonał
Lashley'ego

Four-Way Lucha Rules Match
o mistrzostwo Tag Teamów
Impact Wrestling i GFW
LAX
pokonali
Drago i Fantasma
Laredo Kisa i Garzę Jr.
Marufujiego i Ishimoriego

Unifikacja mistrzostwa Impact Wrestling Knockouts
z mistrzostwem GFW Kobiet
Sienna
pokonała
Rosemary

Mistrzostwo
Impact Wrestling X Division

Sonjay Dutt
pokonał
Low-Kiego

Full Metal Mayhem
Alisha i Eddie Edwardsowie
pokonali
Angelinę Love-Richards
i Davey'ego Richardsa

No Disqualification Match
Jeremy Borash
i Joseph Park
pokonali
Josha Matthewsa
i Scotta Steinera

Strap Match
Ethan Carter III
pokonał
Jamesa Storma

Tag Team Match
DeAngelo Williams i Moose
pokonali
Chrisa Adonisa
i Eliego Drake'a

Pre-show
Six Person Tag Team Match

Allie, Braxton Sutter
i Mahabali Shera
pokonali
KM'a, Kongo Konga
i Laurela Van NessaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.