wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Mike i Maria Kanellis podpisali nowe kontrakty z WWE, Road Dogg o pracy w PC i swojej rezygnacji z pozycji writera SmackDown, Street Fight na galę ROH, Jon Moxley na amerykańskiej scenie niezależnej, Walka o miano pretendenta na RAW, Batista o tym czy uważa AEW za konkurencję dla WWE, ROH zacznie mieć problemy względem współpracy z NJPW?, Davey Boy Smith nie będzie występował dla NJPW
Dodano: 16-06-2019, 10:24
„Pro Wrestling Sheet” podał dość zaskakujące mimo wszystko wieści, że Mike i Maria Kanellis przedłużyli swoje kontrakty z WWE aż o pięć lat – ich umowy będą obowiązywać do 2024 roku, gdy będą mieli odpowiednio 39 (Mike) i 42 (Maria) lat. W ostatnich miesiącach para wydawała się być sfrustrowana swoim statusem i sugerowano ich przejście do All Elite Wrestling, lecz ostatecznie WWE przedstawiło im dobre finansowo oferty i podpisali oni nowe umowy. WWE ma obecnie duży komfort finansowy i ponoć oferuje wysokie umowy nawet osobom o niskim statusie w federacji, co jest skutkiem sporych rotacji na wrestlingowym rynku, które WWE chce nieco wyhamować.

Brian „Road Dogg” James gościł w podcaście X-Paca i wypowiedział się o swojej obecnej pracy w WWE Performance Center oraz rezygnacji z pozycji głównego writera SmackDown. James stwierdził, że w PC spotkało go zupełnie inne środowisko pracy niż wcześniej przy SmackDown. Przy okazji zrozumiał też, że wcześniej tak ganiał za obowiązkami, iż nie miał czasu na nic co dotyczyłoby jego samego, w tym dbania o pozostanie w trzeźwości i odzyskanie życiowego spokoju. W praktyce sam sprowadzał się pod symboliczną powierzchnię wody, natomiast teraz może wreszcie zaczerpnąć powietrza.
Road Dogg stwierdził, że choć dla wielu laików pisanie 2-godzinnego show może się wydawać bułką z masłem i wymarzoną pracą, to w praktyce jest to niezwykle trudne i oznacza pracę na bardzo dużych obciążeniach, przy szaleńczym momentami grafiku. Na osoby pełniące te role spada wiele nacisków, bowiem muszą kontrolować kwestie czasowe, pisać to wszystko z sensem, zadowalać sponsorów, a jednocześnie zmagać się z opiniami fanów, którzy najlepiej chcieliby jak najostrzejszego produktu. Pogodzenie tego wszystkiego jest skrajnie trudne i tak obciąża psychikę, że doprowadziło go do naprawdę nieprzyjemnej sytuacji. Jednocześnie nie jest osobą, która sama z siebie zrezygnuje, przez co mógł wprowadzić się w poważne kłopoty natury osobistej, choć odnalazły się osoby, które chciały mu pomóc. Dodał, że od czasu do czasu potrzeba też po prostu jakiegoś świeżego spojrzenia i podejścia do produktu.

Ring of Honor ogłosiło, że 20 lipca na Manhattan Mayhem odbędzie się Street Fight o ROH Tag Team Championship, w którym Guerillas of Destiny zmierzą się z The Briscoes.

Jon Moxley podjął współpracę z dwoma dużymi graczami, a więc AEW i NJPW, lecz nie zapomina też o scenie niezależnej w Stanach Zjednoczonych. Przedwczoraj Moxley wystąpił na gali Northeast Wrestling, gdzie pokonał Darby’ego Allina w walce wieczoru gali Brass City Brawl.

WWE zapowiedziało na jutrzejsze RAW Fatal 5-Way Match, który wyłoni pretendenta do WWE United States Championship. Zwycięzca zmierzy się z Samoa Joa na gali WWE Stomping Grounds, 23 czerwca. O miano pretendenta powalczą: Braun Strowman, The Miz, Ricochet, Cesaro i Bobby Lashley.


Chris Van Vliet porozmawiał ostatnio z Batistą przy okazji promocji jego nowego filmu „Stuber”, natomiast w rozmowie nie zabrakło wątków wrestlingowych. Batista został spytany między innymi o AEW i stwierdził, że jest to rodzaj konkurencji dla WWE, lecz nie bezpośredniej, bowiem WWE odjechało już reszcie stawki na tyle, iż chyba nie będzie to możliwe do nadrobienia. Aktor podkreślił, że nie chodzi mu o sam obecny produkt tylko to jak wygląda przyszłość – a tą WWE ma zabezpieczoną na trzy pokolenia wprzód, bowiem mają już własne ośrodki treningowe, gdzie wychowują sobie przyszłe gwiazdy. Dodał, że w pełni uwierzy w AEW, gdy uda im się stworzyć jakieś ich własne gwiazdy, gdyż na razie nie widzi niczego takiego.

Wśród federacji, które na pewno mogą czuć się zagrożone przez All Elite Wrestling znajduje się Ring of Honor, które może utracić niedługo ważnego gracza względem umów o współpracę. Nie wiadomo bowiem jak będzie układała się teraz współpraca na linii NJPW-ROH. Coraz więcej osób z japońskiej federacji ma sygnalizować władzom NJPW, że nie są już zainteresowani pracowaniem na galach ROH. Jedną z takich osób jest ponoć Juice Robinson, który rozpoczął przygodę z ROH w ubiegłym roku, lecz ostatnio miał już poinformować osoby decyzyjne w NJPW, by nie bookowały go na gale amerykańskiej federacji. Podobne sygnały miało wysłać ostatnio kilku innych zawodników, z czego niektórzy o naprawdę mocnych pozycjach w NJPW.

Ponoć Davey Boy Smith Jr nie będzie już występował w NJPW, co jest skutkiem jego nieporozumień z federacją dotyczących bookowania jego osoby. Smith podpisał niedawno 2-letnią umowę z MLW i skupi się na występach dla tej federacji. Być może zacznie się też regularnie pojawiać w ROH.

---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 31-12-2018, 00:04
Host: public-gprs362382.centertel.pl, IP: 37.47.46.207

@ A ja mam nadzieję,że ktoś zamknie Twojego pojebanego ryja Patafianie.

autor: Marek35

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.