wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kolejne osoby myślą o opuszczeniu WWE?, Pozycja EC3 ucierpiała przez feud z Deanem Ambrosem, Sukces nowego odcinka "Talk Is Jericho" - jak szatnia WWE zareagowała na słowa Moxleya?, Oglądalność SmackDown, Triple H o słowach z ceremonii Hall of Fame i szpilkach wbijanych im przez AEW
Dodano: 30-05-2019, 19:51
Dave Meltzer informuje, że kolejnych kilka osób poważnie myśli o opuszczeniu WWE i niektóre nazwiska mogłyby zszokować fanów. Reporter zasugerował, że są to świeże tematy, które nie były wcześniej poruszane w mediach. Przypomnę, że z osób związanych obecnie z WWE mówiło się o ewentualnych odejściach Revival, Sashy Banks oraz Luke’a Harpera.

Tymczasem Bryan Alvarez twierdzi, że WWE przekreśliło EC3 po jego nieudanym feudzie z Deanem Ambrosem, gdzie poza poziomem ringowym zawodziło to jak fani odbierali obu zawodników, bowiem Dean był oklaskiwany nawet w trakcie typowo heelowych zagrywek.
Podczas podcastu Chrisa Jericho sam Moxley odniósł się niejako do tego i potwierdził te doniesienia. Jon stwierdził bowiem, że szkoda mu EC3, który został postawiony w bardzo trudnej sytuacji, a winę zrzucono właśnie na EC3, bo on i tak miał przecież odejść.

Rzeczony epizod „Talk Is Jericho” wciąż jest numerem jeden jeśli chodzi o doniesienia ze świata wrestlingu. Wystarczy wspomnieć, że to już w tym momencie najczęściej odtwarzany epizod podcastu Jericho w historii programu i „Y2J” pochwalił się, że rekord ustalili już 10 godzin od publikacji. O wywiadzie było też głośno w szatni WWE i „WrestleVotes” poprosiło wybrane gwiazdy o komentarz, oczywiście anonimowy. Zawodnicy mieli powiedzieć, że Moxley nie powiedział nic co by ich zdziwiło, bo widzą to wszyscy w szatni WWE, lecz rzecz jasna nie mogą mówić o takich rzeczach publicznie, gdy wiążą ich kontrakty. Osoby te potwierdziły jednak, że słowa Moxleya są autentyczne, w WWE panuje ogromny bałagan i raczej nic nie zmieni się w najbliższym czasie z uwagi właśnie na Vince’a McMahona.

Oglądalność SmackDown wyniosła w tym tygodniu 2.072 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 1.983 miliona sprzed tygodnia i pierwszy odcinek od 23 kwietnia, który przebił się przez barierę dwóch milionów widzów.

Triple H ma za sobą konferencję prasową przed NXT TakeOver: XXV i w pewnym momencie nie mogło zabraknąć pytania o All Elite Wrestling, a konkretnie o jego komentarze z ceremonii WWE Hall of Fame i ostatnie szpilki wbite przez samo AEW. Hunter niespecjalnie chciał poruszać tę drugą kwestię i podkreślił, że nie chce skupiać się na pracy innych, tylko na swojej dobrej robocie w NXT. Zaznaczył, że nie zamierza bawić w żadne „wojenki” i nie o to chodziło też podczas Hall of Fame, co dla większości ludzi powinno być oczywiste. Wtedy musiał to zrobić z uwagi na Billy’ego Gunna, bowiem wszyscy wiedzieli, iż jest on częścią AEW, więc nie odniesienie się do tego w trakcie segmentu byłoby bardzo dziwne, nie mówiąc już o tym, że zupełnie nie w stylu DX, a przecież to historię tej właśnie grupy celebrowali tego wieczoru. Hunter dodał, że to była jedyna przyczyna jego słów z Hall of Fame i zupełnie już o tym nie myśli, bowiem grunt to dla niego odpowiedni produkt NXT.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 31-05-2019, 18:42
Host: public-gprs357051.centertel.pl, IP: 37.47.25.252

*AEW

sorki za błąd 😅

autor: MOXLEY

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.