wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Alexander Wolfe chce WarGames Matchu z Undisputed Erą, Przedstawiciele WWE na gali MTV, Rey Mysterio chwali Andrade i zapowiada mu dużą przyszłość, Segment i walka na jutrzejsze SmackDown, Nietypowy incydent ze Scarlett Bordeaux na gali AAA, Lucha Bros odzyskali tytuły tag teamowe AAA
Dodano: 17-06-2019, 07:25
Alexander Wolfe zasugerował ostatnio, że grupa Imperium z NXT UK powinna zmierzyć się z Undisputed Erą z NXT w WarGames Matchu. Przypomnę, że w tym roku także odbędzie się NXT TakeOver: WarGames (23 listopada) z tytułową walką. Na razie nie wiadomo jednak czy WWE rzeczywiście rozważa takie zestawienie do tegorocznego WarGames.

W sobotę odbyła się ceremonia MTV Movie & TV Awards, podczas której nie zabrakło przedstawicieli WWE. Zjawili się Becky Lynch z Sethem Rollinsem, a także reporterka WWE – Cathy Kelley.
Rey Mysterio zdradził w rozmowie z „Wrestling Inc”, że jego zdaniem Andrade jest absolutnie wyjątkowym zawodnikiem i jest tak dobry, że gdy wchodzi z nim do ringu to czuje się jakby znów dzielił tę przestrzeń z Eddiem Guerrero. Andrade ma na tyle umiejętności ringowych, że jest zawsze krok do przodu, już gotowy pod kolejną akcję, więc po prostu wiesz co masz robić i jako jego rywal nie musisz się niczym przejmować. Rey zaznaczył, że Andrade to zdecydowanie przyszłość WWE i wróży mu gigantyczną karierę jak tylko uda mu się opanować angielski, nad czym wie, że zawodnik pracuje i choć może idzie to powoli to na pewno Andrade szkoli się w tej materii. Nie ma jednak wątpliwości, iż po nauczeniu się angielskiego może on rozgościć się w topie gwiazd WWE.

WWE poinformowało, że na SmackDown zobaczymy „Moment of Bliss” podczas którego Alexa Bliss i Bayley skonfrontują się przed swoją niedzielną walką. Z kolei Dolph Ziggler przed przystąpieniem do Steel Cage Matchu z Kofim Kingstonem na Stomping Grounds, na SmackDown zawalczy z jego kolegą z New Day – Xavierem Woodsem.
Do dziwnej i mało komfortowej dla Scarlett Bordeaux sytuacji doszło podczas sobotniej gali Lucha Libre AAA Worldwide. Gdy Scarlett znajdowała się tyłem do barierek jeden z fanów objął ją dwoma rękami i zaczął ciągnąć do siebie, niemal przeciągając ją przez barierki – Bordeaux odciągnęła w ostatniej chwili będąca w pobliżu Lady Shani. Bordeaux napisała potem na Twitterze, że na żywo nie wiedziała do końca co się dzieje i takie zachowania zdecydowanie nie są w porządku. Podziękowała też Shani za szybką reakcję.

Tymczasem w niedzielę na AAA Verano de Escandalo, Lucha Bros odzyskali tytuły tag teamowe AAA pokonując Young Bucksów. Panowie ponownie sięgnęli po tytuły, które utracili wcześniej w tym roku.


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 31-12-2018, 10:34
Host: enp222.internetdsl.tpnet.pl, IP: 83.15.201.222

Sasha i Bayley vs The IIconics. Nie moge się doczekać, innej walki o Tag Teamy nie widzę. Chyba tylko po to nie rozbito mojej kochanej Mercedes z Huggerką, nie dano im feudu w wakacje by byl to tag na pierwsze panowanie,

autor: Berbel

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.