wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
WrestleMania 35 wypadła:
doskonale (51) 6%  
bardzo dobrze (168) 18%  
dobrze (335) 37%  
średnio (254) 28%  
słabo (66) 7%  
fatalnie (42) 5%  
Łącznie oddano
916 głosów
.

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


W wieku 39 lat odeszła była zawodniczka WWE - Ashley Massaro. Policja potwierdziła, że całe zdarzenie nie miało podłoża kryminalnego. Nieoficjalnie mówi się o tym, że było to samobójstwo związane z depresją, z którą zmagała się od dłuższego czasu.

WarnerMedia nawiązało współpracę z All Elite Wrestling, na mocy której od jesieni na stacji TNT będą emitowane programy tej federacji. Spekuluje się o 2-godzinnej tygodniówce, która ma być ukierunkowana na aspekty sportowe, a mniejszą ilość segmentów rozrywkowych.

Jeff Hardy nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wymagała poddania się przez niego operacji. Z tego względu The Hardy Boyz musieli się zrzec tytułów tag teamowych SmackDown. Jeff będzie pauzował 6-9 miesięcy, więc prawdopodobnie nie zobaczymy go już w akcji w 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00


Data: 20-05-2019Money in the Bank już za nami. Oznacza to, że musimy skupić się na nadchodzącej gali w Arabii Saudyjskiej. Już dzisiaj dowiemy się, jaki tytuł zostanie wprowadzony do WWE. Mam nadzieję, że to o właśnie ten pas bić będzie chciał się Brock Lesnar.


W ringu zjawili się Paul Heyman i Brock Lesnar. Publika nie była z tego powodu zadowolona. Paul przedstawił się, a potem przedstawił swojego klienta, który został nowym Mr. Money in the Bank. Lesnar cieszył bułę i udawał, że słucha swojej walizki. Ciekawe. Heyman zaczął wychwalać Bestię mówiąc, iż Brock słyszał wszystkie teorie konspiracyjne na jego temat. Mówi się, że jakaś osoba zaatakowała Sami'ego Zayna i jest to niby sprawka Lesnara. Wszyscy są spanikowani i popadli w paranoję. Może teraz będziemy posądzać Brocka o zamach na JFK? Musimy się pogodzić z całą tą sytuacją. Paul kazał się martwić nie nam, a Rollinsowi lub Kingstonowi, bo zostanie na nich przeprowadzony najwspanialszy zamach w historii WWE. Pogadajmy o obecnym mistrzu Universal, który na pewno obawia się Lesnara. Dobre wieści są jednak takie – to nie tak, że świat jest przeciwko Sethowi. To Brock stoi przeciwko niemu i będzie mógł on wykorzystać swój kontrakt w każdym momencie. Po tych słowach pojawił się Seth Rollins. Mistrz przypomniał o swojej wczorajszej walce, którą wygrał. Mimo tego, nie czuje się on najlepiej, bo widzi Lesnara z walizką Money in the Bank. Seth chce być mistrzem, który będzie inspirował innych. Będzie takim mistrzem, którym Brock nigdy nie będzie. Rollins przypomniał o swoim zwycięstwie na Wrestlemanii i zaproponował rywalowi zrealizowanie kontraktu jeszcze dzisiaj. Heyman powiedział, że rozumie zachowanie Setha, ale tak łatwo to nie będzie. Rollins musi poczekać na szansę walki z Lesnarem, bo to Brock zdecyduje kiedy będzie chciał zostać mistrzem. Paul nawet pocisnął Rollinsowi mówiąc, że czekał on na swoją nową dziewczynę, która wystąpiła w walce wieczoru Wrestlemanii – w tej samej walce, w której uczestniczyć chciał Seth. Mistrzowi nie spodobały się te słowa, a Heyman stwierdził, że może Brock nie będzie chciał wykorzystywać swojej walizki na Rollinsie. Może będzie chciał on pokonać Kofi'ego Kingstona? Adwokat wywołał tymi słowami wilka z lasu i mistrz WWE dołączył do ekipy. Kofi przeprosił za swoją interwencję, ale zauważył, iż chce ustanowić pewnego rodzaju dziedzictwo. Chce być najlepszym mistrzem WWE w historii i może to zrobić pokonując najlepszych. W związku z tym gratuluje Brockowi wygranej, ale Lesnar musi liczyć się z tym, że walizkę będzie musiał zrealizować na Kingstonie. Heyman zauważył coś ciekawego. Obaj mistrzowie chcą zmierzyć się w walce wieczoru z Lesnarem. Co więcej, obaj przyszli do posiadacza walizki i mogą być przekonani, że Bestia i jej kontrakt nigdzie się dzisiaj nie wybierają.


Mick Foley przyjechał i miał w worku nowy tytuł mistrzowski. Po chwili pokazano nam rozmowę Sami'ego Zayna z Bobby'm Lashleyem. Kanadyjczyk prosił zawodnika o pomoc, gdyż zmierzy się on dzisiaj z Braunem Strowmanem. Lashley odmówił i życzył Zaynowi powodzenia. To nie koniec segmentów na zapleczu. Triple H zaproponował Rollinsowi i Kingstonowi walkę z Lashleyem i Corbinem.


Walka Nr.1: Braun Strowman vs Sami Zayn

Sami nie chciał walczyć i postanowił uciec. Braun ruszył w pościg za uciekinierem – obaj panowie udali się na zaplecze. Braun spotkał tam Lashleya, a to rozproszyło potwora, który został zaatakowany przez Zayna. Strowman nie pozwolił oponentowi na atak i go odepchnął. Potem powiedział Bobby'emu, że zajmie się nim później. Sami i Braun wrócili w okolice ringu i teraz lepiej szło Kanadyjczykowi. Jego ofensywa trwała tylko kilka sekund – mimo tego udało mu się uniknąć szarży Strowmana. Pojedynek oficjalnie się rozpoczął i zmotywowany Sami otrzymał Running Body Block. Potem oberwał Shoulder Blockiem i przegrał walkę po przyjęciu Powerslama.

Zwycięzca: Braun Strowman – 0.50 via Pinfall


Charly Caruso
porozmawia teraz z Larsem Sullivanem. Reporterka poprosiła zawodnika i publikę o spojrzenie na ekran, gdyż zostanie wyświetlony film podsumowujący ostatnie działania Larsa. Caruso chciała wiedzieć jakie są cele Sullivana, ale nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Pojawili się członkowie Lucha House Party. Panowie otoczyli ring i udało im się zaskoczyć Larsa. Zawodnik wyleciał z ringu po otrzymaniu potrójnego Dropkicka. Wygląda na to, że Lars zemści się za to wszystko. Udało mu się wyeliminować Kalisto, a potem załatwić Metalika Shoulder Blockiem. Osamotniony Dorado przyjął Freak Accident i miał też otrzymać Powerbomb, ale uratowali go Metalik i Kalisto.


Walka Nr.2: Ricochet vs Cesaro

Szwajcar zażartował sobie z kontuzji Ricocheta i zawodnicy umówili się na walkę. Szwajcar w końcu otrzymał solowy theme song. Był on dość pompatyczny. Początek tego starcia należał do Cesaro, który załatwił przeciwnika Back Body Dropem. To byłoby na tyle z jego strony, gdyż Rico skontrował planowany atak i wymierzył Moonsault. Dorzucił on do tego Planchę, jednak rywal go złapał i rzucił na krawędź ringu.

Wracamy po przerwie. Szwajcar trzymał oponenta w dźwigni na plecy. Ricochet uwolnił się i wykorzystał ciało przeciwnika do wyskoku w powietrze. Były mistrz NXT North American załatwił Cesaro Hurricanraną, a potem poczęstował go Spaceman Plancha. Wejście na trzecią linę pozwoliło mu skoczyć po raz kolejny, ale tym razem Szwajcar poczęstował go Uppercutem. Członek The Bar wykonał następnie Torture Rack Backbreaker i wygrał walkę po Neutralizerze.

Zwycięzca: Cesaro – 5.45 via Pinfall (Solidne widowisko, ale za krótkie. Z jednej strony podoba mi się to, że Cesaro wygrywa walki, ale z drugiej strony to pokonuje on przeciwników, którzy też potrzebują zwycięstw. Szkoda Ricocheta – gość jest świetny, a od jakiegoś czasu nie ma najlepszej passy.)


AJ Styles
przyznał, że przegrał uczciwie. Musi teraz ciężko pracować, żeby się odbudować. Lubi jednak to robić i prawda jest taka, że potrafi pokonać Rollinsa. Nie zrobił tego wczoraj i nie ma żadnych wymówek. To właśnie dlatego Seth jest mistrzem Universal. Obok Stylesa stanął Baron Corbin, który ironicznie klaskał. AJ wygra następnym razem? Corbin w to wątpił przypominając o porażce fenomenalnego. Styles odgryzł się mówiąc o porażkach Barona, które były bardziej spektakularne. Lone Wolf zauważył, iż to on przypiął Setha. Na pewno jest to srogi policzek dla Stylesa. AJ nie zgodził się z tym i pokazał rywalowi, czym naprawdę jest cios w policzek. Po tych słowach Corbin oberwał w twarz i to byłoby na tyle.


W ringu stanął Roman Reigns. Za wiele to on nie powiedział, bo dołączył do niego Shane McMahon. Shane jednak dla pewności stanął na rampie i zauważył, że Reigns też korzysta z dzikiej karty. Podwórko Big Doga jest jednak niczym w porównaniu z tym co posiada najlepszy na świecie. McMahon to udowodnił poprzez zwycięstwo w starciu z The Mizem. Shane oficjalnie ogłosił, że ma dość rywalizacji z Mizem i teraz na jego celowniku stoi Roman. Reigns zachował się źle w stosunku do Vince'a McMahona. Shane nie mógł uwierzyć w to, że Roman podniósł rękę na jego ojca. Big Dog stwierdził, iż nie znosi bogatych dzieciaczków takich jak McMahon. Zostawił za sobą rywalizację z Eliasem i chętnie dokopie Shane'owi. Może to zrobić jeszcze dzisiaj. Shane nie zgodził się przypominając, że stoczył wczoraj brutalny pojedynek. Publika na pewno chciałaby zobaczyć walkę, ale tak się nie stanie. Na pewno nie dzisiaj. McMahon dodał, że jest potężnym człowiekiem i ma w rękach władzę. Oznacza to, że może robić co chce i kiedy chce. Obok Shane'a pojawił się Drew McIntyre. McMahon zgodził się na walkę z Romanem, ale stoczą ją w Arabii Saudyjskiej na nadchodzącej gali PPV. Reigns obiecał rywalowi, że wygra walkę i na tym kończymy ten segment, który równie dobrze można było przeprowadzić na SmackDown, a nie Raw.


The Miz dorwał Shane'a McMahona na zapleczu, ale stał tam także Drew McIntyre. Szkot kazał Mizowi ogarnąć się – jeśli ma on dalej problem z McMahonem to ma problem z nim. Mike obiecał, że najpierw zajmie się Szkotem, a potem załatwi Shane'a.


Walka Nr.3: The Usos vs The Revival

Dash nie marnował czasu i rzucił się na oponentów. The Revival wykonali akcję kombinacyjną, a mianowicie Backbreaker/Diving Leg Drop. Panowie wrócili do obijania swojego przeciwnika, który wylądował na barykadzie. Jey stracił kontrolę nad wszystkim i przyjął Assisted Vertical Suplex. Scott zaczął obijać rywala w parterze, a potem zgasił go Chopem. Uso wziął się w pewnym momencie w garść i doszło do zmiany. Bracia poczęstowali Dawsona Double Low Superkickiem, a potem pozbyli się The Revival z ringu.

Wracamy po reklamach. Dash trzymał Jimmy'ego w Headlocku, ale można było przewidzieć, że spotka się on z odpowiedzią. Back Suplex od Wildera został skontrowany, jednak Scott był szybszy. Jego atak nie powiódł się, gdyż przyjął on Enzuigiri. W obu ekipach doszło do zmiany. Jey zasypał Dasha uderzeniami i dorzucił do tego Samoan Drop. Scott też otrzymał Samoan Drop i obaj panowie wylądowali w narożnikach. Dawson został potraktowany Corner Hip Pressem, a Wilder padł na matę po przyjęciu Diving Crossbody. 1...2...Kick-out. Walka przeniosła się w okolice narożnika. Zawodnicy próbowali wykonać Superplex, ale doszło do zmiany z Dawsonem i Jey przyjął kombinację Powerbomb/Diving Elbow Drop. 1...2...Kick-out. Wściekły Scott zaczął częstować przeciwnika Uppercutami. Spotkał się z odpowiedzią i już po chwili został wykończony Double Superkickiem. Poza ringiem Wilder wykończył Jimmy'ego za pomocą Tornado DDT. W ringu Jey znokautował Scotta Superkickiem mimo wcześniejszego oberwania w twarz. Uso wszedł na trzecią linę i interwencja Wildera nie pozwoliła mu na trafienie ze swoim skokiem. Dawson zauważył w tym swoją szansę i udało mu się odliczyć rywala po Roll-upie.

Zwycięzcy: The Revival – 12.00 via Pinfall (Bardzo fajna walka i czekam na drugą rundę. Mam nadzieję, że komediowych wpadek będzie już tylko mniej, bo bez nich obie drużyny ogląda się trzysta razy lepiej.)


Alexa Bliss
chciała porozmawiać z Nikki Cross. Alexa pogratulowała występu Szkotce, ale nie podoba jej się to, że Nikki przegrała. Mimo tego chce, żeby Cross poprowadziła z nią Moment of Bliss. Paniom przeszkodzili The Revival, którzy byli podekscytowani swoim zwycięstwem.


Tym razem segment od Braya Wyatta był krótszy. Trwał kilkanaście sekund i Wyatt zakończył go mówiąc, że mamy go wpuścić.


Alexa Bliss i Nikki Cross usiadły na krzesłach. Bliss nie chciała, żeby po raz kolejny doszło do jakichś problemów z ubraniami i postanowiła przyjechać w stroju zapaśniczym. Poprosiła ona także o kawę, którą podarowała sobie i Nikki. Dzisiejszym gościem jest Becky Lynch, której nie udało się obronić dwóch tytułów. Alexa przywitała Becky i powiedziała, że może ona czuć się źle po utracie jednego pasa. Lynch nie odpowiedziała, gdyż przerwały jej Billie Kay i Peyton Royce. Australijki zauważyły smutek mistrzyni kobiet Raw, która kazała im się zamknąć. Lynch chciała wiedzieć, czy usta mistrzyń drużynowych się kiedykolwiek zamkną. Jeśli tak się nie stanie to już niedługo będziemy nazywać Irlandkę „Becky Three Belts”. Po tych słowach zjawiła się Lacey Evans, która sobie przypisała utratę przez Lynch tytułu kobiet SmackDown. Irlandka odgryzła się mówiąc, iż Lacey odklepała. Obecnie Becky ma tylko jeden pas i może skupić się na dokopaniu Evans na Raw. Zawodniczka zaproponowała paniom walkę, ale Australijki chciały wiedzieć, czy będzie to Handicap. Nikki Cross zaoferowała swoje usługi, a Lynch poprosiła Alexę o dołączenie do ekipy. Jeśli Bliss nie będzie chciała walczyć to nie będzie musiała tego robić, może nawet tylko stać i ładnie wyglądać.


Walka Nr.4: Becky Lynch, Nikki Cross & Alexa Bliss vs The Iiconics & Lacey Evans

Becky poczęstowała Billie Shoulder Blockiem. Australijka zmieniła się ze swoją przyjaciółką i Peyton pokazała, że sporo potrafi. Niestety to byłoby na tyle z jej strony. Nikki chciała powalczyć i udało jej się wysłać Royce na matę. Wymierzyła ona też Dropkick, Corner Clothesline i Running Bulldog. 1...2...Kick-out. Peyton miała spore problemy, gdyż przyjęła Diving Crossbody. Kay rozproszyła Cross, a to pozwoliło Australijkom objąć przewagę. Do ringu weszła jednak Evans, która załatwiła Nikki Bronco Busterem. Royce wróciła do walki i od razu przeszła do Headlocka. Szkotka musiała radzić sobie ze sporym zagrożeniem, gdyż w przeciwnej drużynie co chwilę dochodziło do zmian. Nikki zrobiła ładny unik, a to pozwoliło jej na wpuszczenie do ringu Becky. Irlandka załatwiła Billie kilkoma ciosami i zauważyła pewną rzecz. Lacey Evans odeszła na zaplecze. Lynch się tym specjalnie nie przejęła, gdyż poczęstowała ona Kay Exploder Suplexem, Missile Dropkickiem i Diving Leg Dropem. 1...2...3.

Zwyciężczynie: Becky Lynch, Nikki Cross & Alexa Bliss – 5.40 via Pinfall


Mick Foley
wszedł do ringu opowiadając o czasach, za którymi tęsknił. Chce, żeby Raw było tak jak stare Raw. Jest wielu zawodników, którzy chcieliby zostać mistrzami. Tak właśnie rodzą się legendy – mistrzostwa stają się obsesją dla wielu. O pasach myśli się przez 24 godziny i przez 7 dni w tygodniu. W związku z tym prezentuje on nam nowy tytuł i jest to 24/7 Championship. Nazwa nie jest przypadkowa, bo o ten tytuł walczyć można kiedy się chce i gdzie się chce. Trzeba tylko zadbać o to, żeby sędzia stał obok. Mick położył tytuł w ringu i powiedział, że trzecia godzina dzisiejszej tygodniówki będzie specjalna. Poznamy za chwilę nowego mistrza, który może reprezentować Raw, SmackDown, NXT, NXT UK lub 205 Live. Tytuł można zdobyć w każdym momencie, nawet teraz. Foley zostawił pas i poprosił o uderzenie w gong.


Walka Nr.5: 24/7 Championship Match

Nie wiem o co chodzi. Zjawiło się kilku zawodników z rosteru. Byli to Cedric Alexander, Eric Young, Good Brothers, Mojo Rawley, No Way Jose, EC3. Walka była brawlem i chyba chodziło o to, że tytuł zdobyć można po prostu biorąc go w ręce. Drake Maverick wślizgnął się do ringu, ale Titus O'Neil rzucił go na pozostałych zawodników. Titus zabrał pas i to on został pierwszym czempionem.

Zwycięzca: Titus O'Neil – 1.50 via Pinfall (Zamysł może wydawać się idiotyczny, ale tak szczerze to dostrzegam w tym szansę na zapewnienie nam rozrywki. Liczyłem jednak na to, że WWE wprowadzi poważniejsze mistrzostwo, bo w rosterze jest wielu zawodników, którzy nie mają co ze sobą zrobić.)


Walka Nr.6: 24/7 Championship Match – Titus O'Neil vs Robert Roode


Titus świętował swój sukces i nie zauważył Roberta oraz sędziego. Kanadyjczyk odliczył rywala po Roll-upie. Roode musiał uciec z tytułem i postanowił, że ukryje się na zapleczu.

Zwycięzca: Robert Roode – 0.03 via Pinfall


Walka Nr.7: Drew McIntyre vs The Miz


Warto zaznaczyć, że zmieniono trochę światła i na arenie jest ciemniej. Drew mimo początkowych problemów objął przewagę w tym starciu. Miz chciał zaskoczyć go jakimś atakiem – nie udało się, jednak rzut Szkota został skontrowany. Mike poczęstował Drew Jawbreakerem, a potem zajął się nim poza ringiem. Miz skupił się na obijaniu nogi oponenta. To był dobry plan, gdyż McIntyre stracił wiele ze swojej początkowej pewności siebie. Awesome Clothesline niby trafił w cel, ale Drew przytrzymał rywala i posłał go za siebie wykonując Overhead Belly to Belly Suplex. Szkot postawił następnie na Deadlift Suplex, ale atak ten nie przyniósł mu wygranej. Walka przeniosła się na krawędź ringu i teraz najwięcej do powiedzenia miał Miz. Niestety, został on ustawiony na barykadzie i uderzony, przez co poleciał on za barierkę. Drew wykonał następnie Suplex, który poważnie osłabił Mike'a.

Wracamy po przerwie. Awesome One skontrował atak przeciwnika i wysłał go na matę za pomocą Powerbomba. McIntyre przyjął też serię ciosów i kopniaków. Miz dorzucił do tego kilka uderzeń kolanem, kolejny Awesome Clothesline i Springboard Double Axe Handle. 1...2...Kick-out. Szkot nadział się na serię It Kicków – w pewnym momencie zrobił unik, ale i tak został poczęstowany Hurricanraną. Miz ruszył z kolejną szarżą i tym razem musiał liczyć się z odpowiedzią ze strony Szkota. Drew przygotował dla niego Inverted Alabama Slam. 1...2...Kick-out. McIntyre zrobił rozbieg, który nie był specjalnie potrzebny. Mike uniknął uderzenia i znowu obił nogę przeciwnika. Tym razem został odepchnięty i otrzymał cios od McMahona stojącego poza ringiem. Drew mógł dzięki temu wykonać Spinebuster. 1...2...Kick-out. Claymore Kick nie trafił w cel i Miz przeszedł do Figure Four Leglocka. Dźwignia została puszczona dość szybko, ale Mike nie chciał odpuścić. McIntyre przyjął Baseball Slide i wydawało się, że Miz pogoni za Shane'm. Nie udało mu się, bo McMahon dał w długą. Pozory niestety mylą – Shane wrócił, żeby uderzyć swojego rywala z MitB. Sędzia tego nie widział i sukces można przypisać Szkotowi, który wygrał walkę po trafieniu Miza swoim Claymore Kickiem.

Shane po walce powiedział, że przygotował prezent dla Miza. Miało to być Coast to Coast, ale na pomoc przybył Roman Reigns, który wyeliminował McIntyre'a Superman Punchem. McMahon zdążył uciec i tym razem face'owie mogli świętować.

Zwycięzca: Drew McIntyre – 13.15 via Pinfall (Niezła walka, momentami aż byłem zaskoczony, że ta dwójka potrafi tak dobrze ze sobą współpracować. Średnio pasowała mi jednak końcówka, ale musimy pogodzić się z tym, że to nie koniec McMahona i jego interwencji.)


Kofi Kingston i Seth Rollins zgodzili się z tym, że nikt nie lubi Corbina i Lashleya. Wiedzą, że Lesnar czai się w pobliżu, ale najpierw muszą zająć się dzisiejszą walką.


Samoa Joe nagrał krótki film. Mówił w nim o tym co stało się wczoraj. Jego barki nie leżały na macie, a to oznacza, że nie został on przypięty. Teraz jego tytuł jest w posiadaniu Reya Mysterio. O dziwo nie jest on zdenerwowany i da szansę Reyowi. Będzie on mógł pokazać, że jest honorowy. Joe dał szansę rywalowi na oddanie tytułu w jego ręce. Rey może udowodnić, że jest facetem – jeśli tego nie zrobi to czekają go poważne konsekwencje.


Robert Roode dalej uciekał i R-Truth schował mistrza w swoim bagażniku. Potem wskazał drogę goniącej Roode'a świcie – była ona oczywiście fałszywa. Robert był szczęśliwy i wsiadł do samochodu Trutha. Pojawił się jednak pewien problem.


Walka Nr.8: 24/7 Championship Match – Robert Roode vs R-Truth

W samochodzie siedział sędzia. R-Truth uderzył Roberta i udało mu się go przypiąć.

Zwycięzca: R-Truth – 0.10 via Pinfall


Walka Nr.9: No DQ Match - Kofi Kingston & Seth Rollins vs Baron Corbin & Bobby Lashley


Bobby i Baron zaatakowali przeciwników podczas ich wejścia na ring. Corbin zaskoczył mistrza Universal wykonując Deep Six. 1...2...Kofi przerywa pin. Lashley zajął się mistrzem WWE, a jego partner przyjął Enzuigiri. Mamy zmiany w obu zespołach. Kingston poczęstował rywala paroma uderzeniami i sprowadził go do parteru. Boom Drop trafia w cel, ale Baron rozproszył Kofiego. Kingston jakoś temu zaradził i zgniótł on Boby'ego swoim ciałem wykonując Diving Crossbody. Heelowie wzięli się do roboty. Udało im się wysłać face'ów w stronę barykady.

Wracamy po przerwie. Seth poczęstował Corbina Sling Blade'm, ale Suicide Dive został skontrowany na Chokeslam. Lone Wolf zasypał mistrza Universal fotelami i spojrzał w stronę ringu. Kofi musiał radzić sobie teraz z dwoma oponentami. Otrzymał on Chokebreaker, a potem wylądował na samym szczycie narożnika. Do ekipy dołączył jednak Rollins, który użył krzesła do ataku. Baron chciał pozbyć się przeciwnika z ringu. Nie wyszło i przyjął on Springboard High Knee. Corbin oraz Lashley zostali poczęstowani Low Superkickiem – Bobby uratował swojego partnera przed otrzymaniem Blackouta. Zajął on się też Kofim, ale nie wiem jak mam to skomentować. Nie bez powodu mówi się, że jest on najbardziej zakręconym człowiekiem na świecie. W każdym razie – face'owie odzyskali kontrolę nad walką i wygrali ją po wykonaniu TIP przez Kingstona.

Od razu po walce do ringu wbiegł Bobby, który załatwił mistrzów dwoma Spearami. Chciał on użyć krzesła do ataku, ale plan nie wypalił i przeciwnicy go wyeliminowali. Pojawił się Brock Lesnar, który otoczył ring. Ostatecznie nie zrealizował kontraktu i Heyman przekazał, iż za tydzień dowiemy się z kim Brock będzie chciał się zmierzyć.

Zwycięzcy: Seth Rollins & Kofi Kingston – 11.20 via Pinfall


WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


Mistrzostwo Universal

Seth Rollins
vs
AJ Styles

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Kevin Owens

Mistrzostwo Kobiet
RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet
SmackDown

Becky Lynch
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych

Samoa Joe
vs
Rey Mysterio

Money in the Bank Mężczyzn
Braun Strowman
Ricochet
Drew McIntyre
Baron Corbin
Ali
Finn Bálor
Andrade
Randy Orton

Money in the Bank
Kobiet

Natalya
Dana Brooke
Naomi
Alexa Bliss
Bayley
Mandy Rose
Ember Moon
Carmella

Steel Cage Match
Miz
vs
Shane McMahon

Roman Reigns
vs
Elias
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.