Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob cze 12, 2021 1:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Kto powinien zastąpić Speara jako booker?
Texas! 24%  24%  [ 10 ]
Bob! 32%  32%  [ 13 ]
Tupak, niech sam robi! 22%  22%  [ 9 ]
Ktoś inny! 22%  22%  [ 9 ]
Liczba głosów : 41
Autor Wiadomość

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Spear Dla Tego Pana pisze:
Bob pisze:
Bob nie będę pisał żadnego wiersza, jeśli przegram z Texasem ... Jeśli przegram z Texasem to odchodzę. Karta średnia. Tylko pytanie - czemu o Contendera do IC walczą osoby, które nie będą w stanie go zdobyć? ... Czyżby VoT bało się stracić pas IC?

Panie Boże, zlituj się nad tym zakompleksionym dzieciakiem. Każdy ma szansę walki o pas, więc najsłabsi poszli na IC. Karta średnia, wiem, słabe w porównaniu do Twoich nie, pieprzony egoisto? Wiersza nie napiszesz, zmieniłem stypulacje, jak przegrasz to odchodzisz. Jeśli wygrasz, spodziewaj się że to ja zakończę Twoją marną karierę dziecinko. Po prostu rzygać mi się chcę jak patrzę na posty kogoś tak nieważnego i głupiego. Ciągle jęki o zakończeniu kariery, o odejściu z posady bookera. Teraz napisze Ci prawdę, jako członek VoT muszę to zrobić, ale to samo myśli 90% zawodników: WALI NAS TWOJA KARIERA. Jeśli odejdziesz nikt nie będzie płakał. Ba, nawet płaczu będzie mniej bo odejdzie jedyna zakompleksiona dziecinka. Voice of Truth pluje na takie robaki.

Nie chcę odejść, ale jeśli przegram z Texasem, który nie gra praktycznie w snookera, to znaczy że nie jestem godzien, aby być w WFSF i żeby mieć pas TV ...
O odejściu z posady bookera nic nie marudziłem ...

Btw. Co to znaczy łałk?

Błąd, bo zbyt szybko pisałem. W sumie to usunąłem, bo karta ma być obiektywna, nie będę dopowiadał.
Jak nie chcesz odejść? Prawdziwy mężczyzna nie rzuca słów na wiatr, czas żeby ktoś udzielił Ci lekcji. Co do posady bookera, nie raz sapałeś, uwaga tutaj pojawi się cytat legenda (nie pamiętam czy dosłownie):
Cytuj:
Ja nie muszę być bookerem...

Sapiesz chłopaku, Voice of Truth daje szansę każdemu, jednak trzeba na nią zasłużyć. Dobrze, że nie dodałem ExtraShow wczoraj, zdążę dodać mecz o pas TV.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Ja głosuje na Boba :D BfG S będzie jak Bob wejdzie na gg bo mu już wysłałem.

http://www.youtube.com/watch?v=u3VVq2C7 ... re=related

Chyba tylko Bob zrozumie przekaz :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

kloset23! pisze:
Tupak

Co?

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Tytuł:
Low carder

Bob pisze:
Bob pisze:
Bob nie będę pisał żadnego wiersza, jeśli przegram z Texasem ... Jeśli przegram z Texasem to odchodzę. Karta średnia. Tylko pytanie - czemu o Contendera do IC walczą osoby, które nie będą w stanie go zdobyć? ... Czyżby VoT bało się stracić pas IC?

Panie Boże, zlituj się nad tym zakompleksionym dzieciakiem. Każdy ma szansę walki o pas, więc najsłabsi poszli na IC. Karta średnia, wiem, słabe w porównaniu do Twoich nie, pieprzony egoisto? Wiersza nie napiszesz, zmieniłem stypulacje, jak przegrasz to odchodzisz. Jeśli wygrasz, spodziewaj się że to ja zakończę Twoją marną karierę dziecinko. Po prostu rzygać mi się chcę jak patrzę na posty kogoś tak nieważnego i głupiego. Ciągle jęki o zakończeniu kariery, o odejściu z posady bookera. Teraz napisze Ci prawdę, jako członek VoT muszę to zrobić, ale to samo myśli 90% zawodników: WALI NAS TWOJA KARIERA. Jeśli odejdziesz nikt nie będzie płakał. Ba, nawet płaczu będzie mniej bo odejdzie jedyna zakompleksiona dziecinka. Voice of Truth pluje na takie robaki.

Nie chcę odejść, ale jeśli przegram z Texasem, który nie gra praktycznie w snookera, to znaczy że nie jestem godzien, aby być w WFSF i żeby mieć pas TV ...
O odejściu z posady bookera nic nie marudziłem ...

Btw. Co to znaczy łałk?

Błąd, bo zbyt szybko pisałem. W sumie to usunąłem, bo karta ma być obiektywna, nie będę dopowiadał.
Jak nie chcesz odejść? Prawdziwy mężczyzna nie rzuca słów na wiatr, czas żeby ktoś udzielił Ci lekcji. Co do posady bookera, nie raz sapałeś, uwaga tutaj pojawi się cytat legenda (nie pamiętam czy dosłownie):
Cytuj:
Ja nie muszę być bookerem...

Sapiesz chłopaku, Voice of Truth daje szansę każdemu, jednak trzeba na nią zasłużyć. Dobrze, że nie dodałem ExtraShow wczoraj, zdążę dodać mecz o pas TV.

Powiem co do cytatu - to było po tym, jak mi zabrałeś posadę bookera i na nerwach ...

Bob mam dość ciebie i twojego "Głosu prawdy". Mam w dupie twoje zdanie i to co o mnie myślisz. Popełniłem dużo błędów i na pewno wiele ich jeszcze popełnię. Podjąłem również dużo dobrych decyzji i dużo ich jeszcze podejmę. Możecie mnie nie szanować, możecie mnie nienawidzić, ale nigdy nie będę wam obojętny i nigdy mnie nie zapomnicie. Ja sam nie pozwolę się szmacić! Może i robię źle według was, ale zawsze będę robił to co uważam za słuszne i zawsze będę sobą!

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Rozwojówka

Przegralem z Fanem 0 - 5. Farciarski snooker , ktory wyszedl by mu 1 z 10 prob , doslownie 2-3 mm od luzy? Jednak nie rozumiem tych "rzadow" Jak czlowiek , ktory nie umie utrzymac pasa IC i TT , i ktory placze , ze odchodzi , dostaje walke o #1 contendera ? to tak jak ja , moze Fiskus bym dostal shota na WHC. No sorry , jeszcze ta cala stypulacja , ulozona pod ta szuje , ktora nie wbijala trudnych bil , tylko asekuracyjnie leciutko i git , nie?

@edit :

wole zrobic chybva przerwe , moze z 1 miesiac , bo nie rozumiem prowadzenia tego.

Fan , jestes lizodupem na ladne oczy, za co dostales ta walke? z tego co mi wiadomo to o "grzeczne poproszenie" Boba. Tak wiec , reszta chlopakow , dalej , grzecznie proscie Boba , a ten napewno sie zgodzi ;)
Czyz nie mowie prawdy?

Tytuł:
FARTrutha 5-0 Jogusiando

Tak wygrałem ten mecz i mam nadzieje że nie będzie on o pietruszkę. Po pierwszym frejmie było 4-0 bo na początku przy wbijaniu czarnej Jogurtowi wpadła czerwona a pod koniec na kolorach na różowej zrobiłem snooka i 3 faul udupił go na 4-0. Oczywiście snook był na FARCIE!!!! nie było w nim nic techniki tylko że biała prawie wpadła do łuzy a róż był po przekątej. A w drugim przy czarniej nie sprawdził nachylenie chyba, które wynosiło 43 co równało się z 5 faulem i moim zwycięstwem. Sorry Jogusiando ale często nie panuje nad moim fartem

Cytuj:
Fan , jestes lizodupem na ladne oczy, za co dostales ta walke? z tego co mi wiadomo to o "grzeczne poproszenie" Boba. Tak wiec , reszta chlopakow , dalej , grzecznie proscie Boba , a ten napewno sie zgodzi

Coś Ci chyba na ryj padło miałem wykorzystać rewanż z TT ale najpierw Salas odchodzi a potem Kenta nie zostaje przyjęty więc powiedziałem że skoro nie mogę na TT i IC to chcę wystartować po szota na TV i oczywiście Bob nie potwierdził że jest to walka o miejsce na PPV.

Ostatnio zmieniony śr lis 30, 2011 7:37 pm przez FARTrutha, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Rozwojówka

FanR-Truth'a pisze:
Tak wygrałem ten mecz i mam nadzieje że nie będzie on o pietruszkę

Co ty sobie myslisz? najglupsza stypluacja jaka jest , ma decydowac o shocie? Udowodnij , ze zaslugujesz na miejsce w 3wayu na PPV , w jakiejs normalniej stypulacji , a nie.

FanR-Truth'a pisze:
Sorry Jogusiando ale często nie panuje nad moim fartem

2009 rok. Orton i jego adwokaci , NAA . Widze , ze nastepny chory czlowiek nad niepanowaniem.

[ Dodano: Sro Lis 30, 2011 6:43 pm ]
Cytuj:
Coś Ci chyba na ryj padło miałem wykorzystać rewanż z TT ale najpierw Salas odchodzi a potem Kenta nie zostaje przyjęty więc powiedziałem że skoro nie mogę na TT i IC to chcę wystartować po szota na TV i oczywiście Bob nie potwierdził że jest to walka o miejsce na PPV.

Tobie sie nalezy shot na TV jak nikomu innemu. Bob , slyszalem , iz dzialasz sprawiedliwie. Fan , powiedzialem jestes tylko slabym graczem , ktoremu zalezy tylko na pasach.

Tytuł:
Jogusiando pisze:
FanR-Truth'a pisze:
Tak wygrałem ten mecz i mam nadzieje że nie będzie on o pietruszkę

Co ty sobie myslisz? najglupsza stypluacja jaka jest , ma decydowac o shocie? Udowodnij , ze zaslugujesz na miejsce w 3wayu na PPV , w jakiejs normalniej stypulacji , a nie.

FanR-Truth'a pisze:
Sorry Jogusiando ale często nie panuje nad moim fartem

2009 rok. Orton i jego adwokaci , NAA . Widze , ze nastepny chory czlowiek nad niepanowaniem.

[ Dodano: Sro Lis 30, 2011 6:43 pm ]
Cytuj:

Tobie sie nalezy shot na TV jak nikomu innemu. Bob , slyszalem , iz dzialasz sprawiedliwie. Fan , powiedzialem jestes tylko slabym graczem , ktoremu zalezy tylko na pasach.

Oh Little Simon jestem słabym graczem to czemu że się tak wyrażę spierdoliłeś ze stołu po 5-0? Frejm się dopiero zaczynał a ty już odpuściłeś. Czyżby to strach przed moim fartem? Mówisz że zależy mi tylko na pasach a kto cały czas kłócił się o TV i kto cały czas przypomina że założył TT z LidKonem? Ty! Chyba to tobie zależy na pasach a przy okazji komu nie zależy każdy chce je mieć.

Tytuł:
Rozwojówka

Padlem. Przegralem 5 - 0. Jaka stypka? Albo dostane z toba mecz w jakiejs normalnej stypulacji , albo sie zastanowimy nad czyms.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

No nie kumam. Najpierw jako jeden z pierwszych przyznajesz, że VoT rządzi sprawiedliwie, a gdy dostajesz mecz, który Ci nie pasuje (pewnie z powodu porażki) to od razu narzekasz na nasze rządy. Truth miał pasy TT i IC. Pas TV jest pomiędzy, więc zasługuje na walkę o niego. Zresztą, pokonał Cię, więc o czym mowa?

Spear, nie kumam. Jest wiele osób na tym forum o podobnym wieku, a tylko Ty prezentujesz tak żałosny poziom intelektualny. Po prostu jesteś rozpieszczonym bachorem i pewnie teraz jęczysz rodzicom, że "taki jeden Pan na forum mówi, że jestem złym bookerem" albo "oni mnie wszyscy nie lubią". Nie mam zamiaru z Tobą gadać, obiecuje Ci zgnojenie na tych dwóch kartach, a później mam to w dupie. Już mi na nerwy działa ta fedka przez takie dzieciaki. Teraz nie dziwię się Marshallowi, że chciał odejść. Nie dziwię się, że Salas też olał. Gdyby nie Voice of Truth to chyba zrobiłbym to samo co on.
Ale na razie ograniczę się do olewania totalnie głupich zaczepek zakompleksionych, rozpieszczonych gówniarzy.

Tupak, nie dostałem BFG, wyślij jeszcze raz.
Aha, Truth ogółem miał jednak nie dostać tego shota, ale Jogurt mnie bardziej irytuje niż Fanek, więc go dostaje.

Tytuł:
Rozwojówka

Bob pisze:
No nie kumam. Najpierw jako jeden z pierwszych przyznajesz, że VoT rządzi sprawiedliwie, a gdy dostajesz mecz, który Ci nie pasuje (pewnie z powodu porażki) to od razu narzekasz na nasze rządy. Truth miał pasy TT i IC. Pas TV jest pomiędzy, więc zasługuje na walkę o niego. Zresztą, pokonał Cię, więc o czym mowa?

Uwierz mi , ze gdybym nawet wygral , gadalbym o stypulacji , nie znasz mnie. Przyznalem , ze rzadzicie sprawiedliwie. Bo tak jest. Tylko ta stypulacja po prostu miazdzy wszystko co sie da. Skok emocji byl i sie wkurzylem. Bo zdenerwowala mnie wiadomosc , o tym , ze Fan ze mna wygral , i mowi , ze zna moj slaby punkt. Przyznaj szczerze , w innej stypulacji mialby szanse ze mna? Szanse ma zawsze , duzo zalezaloby ode mnie. Graty Fan. Jednak , skoro tak. Moze zachowam sie , jak dupek , ale tak : Jesli przegram z Tupakiem , mozesz mi dac pojedynek z kims ( chodzi mi o kogos z wyzszej polki ). Jesli bym wygral to nie dostalbym shota , tylko w przypadku wygranej dostalbym dopiero walke o Contendera. Zeby nie bylo , moge miec trudna droge do tego. Jesli nie , to nie , zajme sie spokojna gra o zadne pasy , najwyzej z Lidem o TT , bo z Tupakiem cienko widze . Ale wierze , ze mi sie uda.

@ off : poplatane to , ze cholera. Ale pisalem ju na spokojnie.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Jogusiando pisze:
Bob pisze:

Uwierz mi , ze gdybym nawet wygral , gadalbym o stypulacji , nie znasz mnie. Przyznalem , ze rzadzicie sprawiedliwie. Bo tak jest. Tylko ta stypulacja po prostu miazdzy wszystko co sie da. Skok emocji byl i sie wkurzylem. Bo zdenerwowala mnie wiadomosc , o tym , ze Fan ze mna wygral , i mowi , ze zna moj slaby punkt. Przyznaj szczerze , w innej stypulacji mialby szanse ze mna? Szanse ma zawsze , duzo zalezaloby ode mnie. Graty Fan. Jednak , skoro tak. Moze zachowam sie , jak dupek , ale tak : Jesli przegram z Tupakiem , mozesz mi dac pojedynek z kims ( chodzi mi o kogos z wyzszej polki ). Jesli bym wygral to nie dostalbym shota , tylko w przypadku wygranej dostalbym dopiero walke o Contendera. Zeby nie bylo , moge miec trudna droge do tego. Jesli nie , to nie , zajme sie spokojna gra o zadne pasy , najwyzej z Lidem o TT , bo z Tupakiem cienko widze . Ale wierze , ze mi sie uda.

@ off : poplatane to , ze cholera. Ale pisalem ju na spokojnie.

Truth ma miejsce w walce o pas TV, ale zostały jeszcze dwa, więc spokojnie. Będą się o nie bić Punkholic (który praktycznie ma pewne miejsce) oraz Spear i Ty. Więc spokojnie, raczej dasz radę znaleźć się na PPV. BTW. w walce z Tupakiem szczerze Ci kibicuje! Dziwne? Może, ale chciałbym zobaczyć na PPV Jogusiando vs Punkholic vs FanR-Truth'a o pas TV.

Tytuł:
Rozwojówka

Bob pisze:
Truth ma miejsce w walce o pas TV, ale zostały jeszcze dwa, więc spokojnie. Będą się o nie bić Punkholic (który praktycznie ma pewne miejsce) oraz Spear i Ty. Więc spokojnie, raczej dasz radę znaleźć się na PPV. BTW. w walce z Tupakiem szczerze Ci kibicuje! Dziwne? Może, ale chciałbym zobaczyć na PPV Jogusiando vs Punkholic vs FanR-Truth'a o pas TV.

@ off :

Dzieki. Jakos nie zawsze duzo osob we mnie wierzylo. Tupak , dzis rozstrzygniecia nie bylo , natomiast jutro sam zobaczysz.

Tytuł:
Low carder

Nic dobra nie będę tutaj lepiej pisał ...

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Nic dobra nie będę tutaj lepiej pisał ...

Ojej, ktoś tu nie wyrabia, jak mi przykro.

Będę nawalał proma w starym stylu bardzo rzadko, bo nie chcę pisać poniżej swojego poziomu a jednak:
3x MMA + 3x siłownia + romansidła to wiecie ;D jeszcze szkoła jest i ciężko ogarnąć się.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna