Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt sty 21, 2022 8:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Kto powinien reprezentować WFSF All Star North Team?
Czas głosowania minął ndz lut 17, 2013 8:20 pm
Erni 15%  15%  [ 19 ]
Gi4lu 14%  14%  [ 17 ]
Henryk (reymysterio) 11%  11%  [ 14 ]
Merlas 15%  15%  [ 19 ]
Moniss 10%  10%  [ 12 ]
Przemek Kruk 11%  11%  [ 14 ]
RockBottom 10%  10%  [ 13 ]
Spear Dla Tego Pana 6%  6%  [ 8 ]
Storm 7%  7%  [ 9 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

W tym roku postanowiliśmy podzielić WrestleFans Snooker Federation na drużyny Wschodu i Zachodu, niczym w NBA. Niestety za dużo było w tym zachodu (dosłownie i w przenośni hehehe), więc postanowiliśmy jednak zorganizować mecz North vs South. Wybraliśmy po 9 zawodników z każdego rejonu Polski, a pięciu wygranych w ankiecie, stworzy drużynę gwiazd. Zwycięzca ankiety zostanie kapitanem drużyny.
Musieliśmy troszkę pokombinować, bo w przypadku np. Łodzi były problemy z określeniem, która to część Polski, ale ogółem wyszło sprawiedliwie.
I na koniec wielka prośba! Proszę brać pod uwagę tylko ostatni rok. Więc nie głosować na Marshalla bo kiedyś był dobry, ani nie olewać WAO bo kiedyś ssał (heheh przykłady z dupy). Liczę na waszą sprawiedliwość!!!
Ps. jak nie podoba się wam czyjaś obecność w ankiecie, to po prostu nie głosujcie na daną osobę xD

PS. JEŚLI W ANKIECIE BĘDZIE ZBYT DUŻO DZIWNYCH GŁOSÓW, KTÓRE NIE BĘDĄ WSPÓŁGRAĆ Z GŁOSAMI WPISANYMI W KOMENTARZACH, GŁOSOWANIE ZOSTANIE ANULOWANE - CZYT. PROSIMY PISAĆ DLACZEGO I KTO!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

Jee fajny podział :D mocna 9
taka solidna ale nie miałem za duzego problemu z wyborem

Erni - Tutaj dla mnie glos oczywisty, Erniego łatwo zlapac na mecz, gra szybko swoje karty nawet jak ma kilka pojedynków, świetny sparingpartner i na snookerze nie spami dlatego mozna albo pogadac albo spokojnie się skupić na grze.
Jeden z dziennikarzy spytal Errniego czy to nick wziety od Erniego z Ulicy Sezamkowej?
Erni na to odpowiedział - "Nie, bo wole Berta"

Gi4lu - Nie chcialem ale musialem xD strasznie mi się nie podoba okres Gielka w stajni Saviors, przez to w ogole nawet bym go nie dawał do tej ankiety. No ale to gwiazda i chej :/ nawet jakby grał cały rok w najdebilniejszych stypulacjach to byłby gwiazdą koniec kropka.
Ostatnio AJ Lee jest bardzo dumna z Giela, drugie miejsce w quizie WFQ, przez co na HS'ach myśli często o naszym utalentowanym graczu i ma ochote pokazywac biustonosz. Ciekawe co by bylo gdyby Gielek zostal MVP meczu gwiazd ?

Merlas - To samo co w przypadku Erniego. Moj ulubiony sparingpartner. Rok temu mial świetne wejście do fedki, od razu znalazł się w All Star matchu i prawie został kapitanem druzyny ! Smiałem się wtedy bo Tup się jaral merlasem a ja myslałem że pogra chłopak 2 miesiace i mu sie znudzi.
Na szczęście się mylilem. Merlas teraz jest waznym graczem na WFSF

Przemek Kruk - forever young, chlopak ktory po porazce ze mną nie pozwoli sobie skończyć 18 lat.
Teraz wiecznie młody gegol może się uczyć do końca zycia, moze robic zawsze to co robią 17latkowie. Czyli są jednak dobre strony....tyle że nigdy nie będzie mogl legalnie kupic alkoholu i robić to co robią dorosli.
Przez nasz feud niewiadomo czy Przemek pojawi się w kwietniu na HS Raw. Własnie dlatego że to ja wyrzadzilem mu tą krzywde. Podobno najwiekszym fanem gegola został...Justin Bieber ktory miał marzenie nie być dorosłym. Chcial zaprosic Gegola na nagranie płyty ale Gegol nie dał się pomimo nawet faktu że Bieber oferował mu niezłe dupeczki.
Ostatnio coraz rzadziej mozemy oglądać Przemka w WFSF, dlaczego ?
Już wam mowie. Afera w sprawie Armstronga. Gegol ma misje kontrolowac teamy kolarskie. On chce zeby kolarstwo bylo takie czyste jak on kiedy idzie do klubu na imprezy (nielegalnie oczywiscie).
Ale Gwiazdą WFSF pozostanie i szanuje go za ten feud ktory mieliśmy, a przede wszystkim za finalowy pojedynek w 35 frejmach. Gdyby nie moje problemy wtedy i skonczylibysmy mecz szybko z dobrym raportem i publicznością to mogłbybyc to mecz zapamietany na dlugie lata.
Dzięki Gegol za współprace :D

Rock Bottom - Gwiazda ! Ciekawe gdyby liderem na pólnocy był Henry xD co by powiedział rocky :D
Nienawidze grać w snooker z Rockym, w ogole nei lubie kiedy on przebywa w pokoju w którym gram akurat swoj mecz, bo zamiast się skupić na grze to rozmawiamy o Wrestlingu, albo na inne ciekawe tematy.
To jest prawdziwa gwiazda, wie jak odwrocic uwage od snookera najlepszym !

Sry Henry , chciałem na CIebie zagłosować, w sumie mogłem zamiast Giela :D ale licze że i tak wejdziesz do meczu gwiazd.

Mid carder
Awatar użytkownika

Tutaj będzie ciężko wybrać ; / Od razu przepraszam pominiętych.

:arrow: Merlas - grał, grał, grał. Ani na moment nie olał federacji, na dodatek bardzo dobrze sobie radził. W drużynie byłby silnym centrem. Do niego należałby władza pod koszem!

:arrow: Erni - tak samo jak Merlas, grał grał grał. I również z sukcesami. Dwójka pewniaków. A Erni zagrałby na "czwórce". Razem z Merlasem okrzyknęli by ich nowymi "dwoma wieżami" niczym Robinson i Duncan!

:arrow: Gi4lu - może i miał słabszy rok, ale dalej jest ważną częścią WFSF. On i Fiskus to dla mnie ikony naszej federacji, więc jak może go zabraknąć?! Odpowiednik pozycji Fiskusa, tak więc SG. Rzuty, rzuty i jeszcze raz rzuty. Miejmy nadzieję, że celne!

:arrow: RockBottom - zawsze wierny WFSF. Spokojny, rozważny, inteligentny - idealny rozgrywający!!!

Głosów jeszcze nie oddam, bo mam mega problem z ostatnią osobą...

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder

Ja zagłosowałem na Merlasa, Erniego, Speara (siebie), Gi4lu i Rocka. Skomentuje na razie wszystkich oprócz siebie - Ci zawodnicy są na prawdę solidni, może nie mają pasa WHC, ale część z nich wbija się powoli do ME, a poza tym mieli już kilka tytułów (TT i IC mieli niektórzy, a TV każdy) w ciągu tego roku + grają regularnie i nie zamulają kart. Jakby było 6 osób, to zagłosowałbym na Przemka Kruka, ale on ostatnio zakończył karierę i sam powiedział, że nie będzie raczej siedział na snookerze, więc nie widziałem większego sensu. Teraz Ja - wydaję mi się, że zasłużyłem na miejsce wśród piątki, gdyż mimo 6 miesięcznej nieobecności przed przerwą zdobyłem w 2012 dwa razy pas TV, a teraz po powrocie gram regularnie, nie zamulam karty, a do tego wraca mi forma (teraz będzie lepiej niż przed przerwą, bo już w miarę ogarniam rotację), więc myślę, że byłbym w stanie pomóc mojej drużynie.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Ostatnio zmieniony wt lut 12, 2013 9:52 pm przez Spear Dla Tego Pana, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

Rock Bottom - zasługuje na ten mecz, bo tak :D Rocki zostanie Rockim, ale nie wyobrażam sobie tego meczu bez niego i dlatego ma mój głos.

Gegol - ostatnio olewa fedkę, ale jest na pewno jedną z jej gwiazd i zasługuje na mój głos. Mam nadzieję, że w meczu gwiazd się pojawi i pomoże drużynie z północy.

Storm - Storm to Storm, może nie jest wybitnym graczem, ale na pewno jest gwiazdą, która rozbawi każdego i taki mecz to jest show w sam raz dla niego. Może tutaj zabłyśnie?

Heniek - to samo, może Main Eventerem nie jest i nie jest zbyt lubiany, ale on na pewno zasługuje na miano gwiazdy na wrestlefans i powinien znaleźć się w tym meczu. Ciekawe jak będzie porozumiewał się z Rockim :D

I z ostatnim głosem miałem problem, więc postąpiłem egoistycznie i zagłosowałem na siebie. Wierzę, że już na Judgment Day zostanę WHC i głównie dlatego poszedł ten głos.

Low carder
Awatar użytkownika

Moje głosy : Erni, Heniek, Gegol, Spear i ja.
Erni: Jak dla mnie jeden z lepszych obecnie, ma pas TV więc należy mu się miejsce.

Heniek: Widać postęp w jego grze, już niedługo pas TV może być jego. Nie olewa WFSF, należy mu się miejsce.

Gegol: Jest gwiazdą WFSF nie trzeba dużo pisać xD

Spear: Wrócił po przerwie, forma u niego wraca więc czemu nie.

Ja xD: Może troche egoistycznie ale myślę, że zasłużyłem na to miejsce, kilka razy grałem o WHC i zdobyłem pas TV.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Moje głosy : Erni, Heniek, Gegol, Spear i ja.
Erni: Jak dla mnie jeden z lepszych obecnie, ma pas TV więc należy mu się miejsce.

Heniek: Widać postęp w jego grze, już niedługo pas TV może być jego. Nie olewa WFSF, należy mu się miejsce.

Gegol: Jest gwiazdą WFSF nie trzeba dużo pisać xD

Spear: Wrócił po przerwie, forma u niego wraca więc czemu nie.

Ja xD: Może troche egoistycznie ale myślę, że zasłużyłem na to miejsce, kilka razy grałem o WHC i zdobyłem pas TV.

Te same głosy :]

Star
Awatar użytkownika

Przemek Kruk (c) - podobno Gegol chciał odejść, uważam jednak że taka legenda powinna się znaleźć w tym meczu jako kapitan drużyny młodych wilków

Erni - największy "talent" w fedce, który wspina się na sam szczyt, na którym go z pewnością zobaczymy już w tym roku

RockBottom - Mr. TV Champion, czas by także ruszył na pas WHC, bo ma ku temu umiejętności

Merlas - bez jakiegoś błysku, ale kręci się cały czas wokół najważniejszych pasów, zasługuje na miejsce w teamie

Henryk - może nie na umiejętności Main Eventera, ale jest wyrazistą postacią, obok której nie można przejść obojętnie :D

Superstar
Awatar użytkownika

Erni - Dobry gracz i w przyszłości coś tam zwojuje

Kamil ( Giel) - Zawsze solidny

Gegol - Bo to Gegol i jest legendą

Rocky - puta :D

Storm - Bo Funia oraz dlatego, że Storm jest pozytywną postacią WFSF

Superstar
Awatar użytkownika

Erni - Chłopak gra bardzo dobrze, a przede wszystkim rozgrywa swoje mecze dość szybko. Można go bardzo szybko złapać, żeby zagrać meczyk, więc napewno powinien wystąpić w meczu.

Gielu to Gielu :D Wiadomo za co. Może miał słabszy okres gry, ale jest to jeszcze aktualny mistrz quizu WFSF :D

Merlas - Jeden z lepszych zawodników naszej federacji, ale niestety ma wielkiego pecha, gdyż w ważnych meczach przegrywa. Mam nadzieje, że się chłopak odblokuje.

Przemek Kruk - Mimo tego, że idzie na urlop to wystąpi w tym pojedynku. Pomoże mu w tym kontrakt legend :D

Storm - Można mówić, że Stormchuj, że ssie itd. Ale jest to osoba, która wystąpiła na pierwszej karcie WFSF i nadal jest z nami ( a takich osób jest naprawde mało ). Nie może go zabraknąć w tym pojedynku.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Rozwojówka

Gi4lu -dlaczego? polecam wejść w temat Judgment Day. Wszystko jasne.

Erni - zasłużył sobie na to.

Przemek Kruk - Mimo iz ostatni zamula, jest jedna z osob, ktora ma najwiekszy staz, nalezy mu sie to

Merlas - Tutaj nie bylem do konca pewny, ale przemyslalem, i jest :)

Rocky - sprawa prosta i jasna :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]