Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 04, 2021 6:41 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Najbardziej niespełniony user to:
Czas głosowania minął śr maja 13, 2020 8:59 pm
Jessy Volan 8%  8%  [ 1 ]
JuiceMoxley95 25%  25%  [ 3 ]
Rainmaker 67%  67%  [ 8 ]
SpangeBoy 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Czas na aktualizację ankiety z pierwszej serii, bo trochę tych panów niezrealizowanych nam przybyło:

Jessy Volan - przez okres, w którym Jessy'emu się chciało, czyli druga połówka 2017 i cały 2k18, to był prawie że one man show. Pobijał kolejne rekordy w UM'ie, swoją kreatywnością przenikał na całe forum od statuetek za najlepsze pióro (felietonistę), przez niezwykle ciekawą serię wywiadów (SĘDZIA MITRY), aż na quizach i wznawianiach dawnych rzeczy skończywszy. Moment, w którym odmówił przyjęcia moda był zwiastunem, że albo traci słynną już zajawkę na wrestling #fiskus, albo życie wzywa na poważniej. Dodatkowo sygnały takie jak wstawienie w podpisie "Regres roku 2018". Bardziej do narracji pasowałby tu akurat rok 2019 i tak też właśnie się stało, bo Jessy'ego po nowym roku jakby ktoś zamienił czarodziejską różdżką i w tej odsłonie trwa po dziś dzień. W CV zostały 4 UM'y i 5 statuetek we WrestleOskarach.

JuiceMoxley95 - przez pierwszą połowę 2018 roku szedł łeb w łeb z Jessym zasypując forum ciekawymi tekstami i dzieląc pomiędzy siebie UM'y. Dodatkowo napędzał od zawsze ważny na forum chat tudzież ShoutBox. Przy utrzymaniu takiej aktywności i mając odpowiedni już staż na forum był murowanym kandydatem na moda przy pierwszej zbliżającej się okazji. Niestety dla wrestlefans dawny JuiceRobinson69, czy też LarsSullivan63 bardziej postawił na grupy facebookowe na forum z czasem zostając co najwyżej part-timerem. Po czasie może pochwalić się 3 UM'ami.

Rainmaker - pojawił się na forum z głównej w drugiej części 2k16 z RS'em, z którym notabene te jego forumowe losy często się splatały, a z czasem przecięły. Wszedł na forum z przytupem okraszając pierwszy miesiąc udzielania się na poważnie Userem Miesiąca z... a jakżeby inaczej RS'em. Panowie stali się wiodącą siłą na forum i wydawało się, że kwestią czasu jest, kiedy wejdą do panelu i będą przez lata twarzą zmiany warty forum WrestleFans. Stało się jednak inaczej, jako mod wybrany został jedynie RS, a miało to miejsce akurat wtedy gdy ja zwalniałem miejsce i jako ciekawostkę podam, że jako potencjalnego następce mianowałem Rainmakera, co oczywiście nie było żadną świętością, a jedynie zasugerowaniem, że na tego użytkownika warto zwrócić uwagę. Wybór rzecz jasna należał do obecnych kolorowych, a Ci postawili na RSa. Początkowo zaczęło się niewinnie od jakiś śmieszków z obu stron, a z czasem gdy do akcji wkroczyli inni userzy na czele ze Stormem (Reanult Sport i te sprawy) wyszedł brak dystansu RS'a w tamtym okresie i zaczęły lecieć bany dla członków gimbopiątki. Jeden myślał, że drugi zazdrości mu moda, drugiego denerwowało podejście i głupie teksty pierwszego. Doprowadziło to kilka miesięcy później (sierpień/wrzesień) do dymów w wywiadzie przeprowadzonym przez Ramzesa z Rainmakerem. W komentarzach pod nim wywiązała się dłuższa dysputa z wytykaniem różnych sytuacji w efekcie której jakiś później RS zrezygnował z piastowanej funkcji. Koniec końców po całym tym story sympatykowi popularnych "Królewskich" się jak to mówi sam - odechciało i nigdy już potem user wyróżniający się wiedzą na temat sceny niezależnej nie powrócił do dawnego poziomu. Skończyło się na 3 UM'ach, a możliwości były o wiele większe.

SpangeBoy - wiem, że user roku, wiem, że nie rozmienia się na drobne pozostając na stałym wysokim poziomie, ale trudno nie traktować kogoś, kto był #1 poprzedniego roku jako niespełnionego, jeżeli nie powąchął centera, ze swojego wyboru zresztą.

Cztery tak znaczące postacie w ostatnich latach na forum, a żadna z nich nie została z róznych przyczyn kolorowymi - ciężki wybór przed Wami Wrestlefani, a ja wreszcie mogłem sobie skrobnąć co nieco :P

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob maja 09, 2020 9:34 am przez Fighter, łącznie zmieniany 2 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Volan pewnie wygra, ale ja znam go tylko jako zjeba, więc nie będę na niego głosował. Ten Juice się wydaje sensowny, więc dam na niego.

Legenda
Awatar użytkownika

Dziś to można pod różnym kątem spojrzeć na to 'niespełnienie'. Mam na myśli awans na kolorowego. Gdy dziś dostaniesz awans to co dalej? Chwilę poczucia 'ooo jak fajnie', a potem już tylko wybieranie kandydatów do UMa. I tak naprawdę tyle przy dzisiejszej formie forum. Ostatnio nawet nieźle aktywne, ale i wielce spokojne.
Przynajmniej taki mój punkt widzenia. Dlatego tak z lekko przymrużonymi oczami patrzę tu na SpangeBoy'a.

Trudny wybór. Niech będzie Rainmaker.

Superstar
Awatar użytkownika

Podbijam KL'a z tym moderatorem, zwłaszcza że w ostatnim czasie było mniej więcej tyle samo odmów przyjęcia koloru co faktycznego przyjęcia, więc w sumie dziś ten kolor według mnie nie jest wyznacznikiem spełnienia. SpangeBoy i Jessy odpadają, bo Spange wciąż może się poczuć spełniony jeśli jeszcze tego spełnienia nie osiągnął, a Volan na własne życzenie zrezygnował z aktywności, więc albo czuł się spełniony, albo w ogóle miał to w dupie. Zostają Rainmaker i JuiceMoxley, jednak historia Rainmakera bardziej mi tu pasuje, z perspektywy czasu wygląda to trochę tak, że gdy nie został awansu to powoli słabła jego aktywność i ostatecznie powiedzmy że nie zrobił wielkiej kariery na WF (ale głupio brzmi mówienie o karierze na forum o wrestlingu czy w ogóle jakimkolwiek forum XD ). W każdym razie głos na Rainmakera.

Legenda
Awatar użytkownika

Ja sam nadal uznaje po czasie, że pójście w samego Radka zamiast w parę RS + Rainmaker lub nawet samego Rainmakera to był gigantyczny błąd z mojej strony i ze wszystkich wyborów tego żałuję najbardziej. Więc na niego głos, choć jak wspominałem nie tak dawno w innej ankiecie, gdyby Piotrek nigdy nie przestał wbijać na forum, dziś mógłby być nawet adminem razem ze mną i Hubertem tak po prawdzie.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Legenda
Awatar użytkownika

Mimo wszystko Spange mi tu trochę nie pasuje, ale poza tym ciężki dylemat między pozostałą trójką, podpisuje się pod tym co Siwy napisał na końcu dlatego też głos na Piotrka.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Ogólnie to moja kandydatura jest też słabsza pod tym względem, że ja na WF tak naprawdę jestem niezbyt długo- chyba 2/3 miechy z 2018, cały 2019 i teraz też pół roku...może się mylę, ale w takim zestawieniu powinny być dłuższe stażem postacie ;) no i też ten argument z moją odmową bycia kolorowym, IMO, lekko naciągany. Bo zrozumiałbym historię z moją aktywnością i, dla przykładu, motywem Raina- robię coś, a najwyższa władza mnie nie widzi i przy okazji nie docenia. Wtedy luz, ale tak dostałem propozycję i z niej nie skorzystałem. Nadal jednak jestem aktywny oraz takie tam :) tylko finalnie zawsze te nominacje są subiektywne, także mogę zrozumieć po części naszego kochanego Hall of Famera :D

A sam głos oddałbym jednak na Rainmakera, gdzie część mojej argumentacji zawarłem wyżej- tu serio (według mnie i opisów innych osób) ktoś "nawalił" oraz nie do końca docenił jego wkładu. Do tego pamiętajmy o jego raportach, które też napędzały główną. Nie jestem pewny, ale chyba też najwięcej czasu spędził na WF z całej czwórki.

Juice miał też chyba mimo wszystko najmniejsze "osiągnięcia" na stronie, zaś Jessy jednak zajebał sobie sprawę dzisiejszą postawą- inaczej by to może wyglądało, jakby odpuścił sobie niektóre wpisy/"aktywności".

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Legenda
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
A sam głos oddałbym jednak na Rainmakera, gdzie część mojej argumentacji zawarłem wyżej- tu serio (według mnie i opisów innych osób) ktoś "nawalił" oraz nie do końca docenił jego wkładu. Do tego pamiętajmy o jego raportach, które też napędzały główną. Nie jestem pewny, ale chyba też najwięcej czasu spędził na WF z całej czwórki.

Obrazek

Żeby nie było, uważam tak jak napisałem wyżej, z perspektywy czasu powinniśmy pójść w Rainmakera i to mój błąd, że postawiliśmy na samego Radka, tego się trzymam nadal. Jednak to też nie tak, że Rainmakera w tamtym momencie totalnie olaliśmy/olałem xD Był mocno w dyskusji, tak naprawdę wybór na zasadzie Radek/Rainmaker/Radek i Rainmaker to było u mnie po te 30-35% wszystko i każdy miał gdzieś tam z tyłu głowy te wszystkie możliwe opcje mniej lub bardziej. Wtedy za wyborem Radka szło to dla mnie, że Rainmaker przy następnej okazji na pewno wchodzi do panelu. A oboje dużo wnosili przed tym na forum, więc to nie tak, że jeden się udzielał o 200% bardziej od drugiego, po czym mieliśmy na niego wyjebane. No bo nie zamierzam określać tego, że skoro jeden ogląda 10 federacji, a drugi 2, to ten pierwszy jest bardziej aktywny czy coś takiego xD No i obaj zaczęli się udzielać mniej więcej w tym samym momencie, Radek może wcześniej zaczął wrzucać raporty na forum.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Superstar
Awatar użytkownika

Tak, powinienem był dostać moda i tak, trochę się wtedy zawiodłem i wkurwiłem. Ale w gruncie rzeczy nie miało to moim zdaniem większego wpływu na zanik/spadek u mnie zainteresowania wrestlingiem, bo tak czy siak by do niego doszło. Do tego dochodzi fakt że jakoś tak forum stawało się dla mnie zdecydowanie mniej ciekawe i z upływem czasu powoli przestawałem tu wchodzić i się udzielać, jedynie czasem coś tam pośmieszkować na sb czy od czasu do czasu coś tam napisać, gdy widzę taką potrzebę, jak dzieje się to z resztą do dnia dzisiejszego, choć teraz jest tego trochę więcej bo no jest jak jest XD

Trudna kategoria, ale bardzo ciekawa pod kątem dyskusji, bo punktów widzenia jest dużo. Ciężki wybór, dlatego zagłosowałem na siebie

Superstar
Awatar użytkownika

Tam użyłem cudzysłowu (czy jak się tam to słowo odmienia), ponieważ nie miałem na myśli takiego czystego "olania" Rainmakera- bardziej po prostu brakowało mi słowa odpowiedniego :) więc nie bierz tego do siebie. Może to mój błąd, iż tak napisałem i nie mogłem znaleźć lepszego określenia.

Po prostu mógł Maker poczuć się niedowartościowany, że akurat (będąc na równi z RS'em, czy też bardzo blisko) to on nie dostał tego koloru. Jak sam napisałeś to był Wasz/Twój błąd z brakiem dołączenia do panelu, więc tym bardziej on mógł się poczuć....olany w jakiś sposób. Rozumiem, że był brandy pod uwagę, ale to nadal mogło go jakoś dotknąć i potem już podejście do Forum mógł mieć inne- może źle myślę, ale tak myślę :)

Nie było mnie wtedy na WF to i nie znam szczegółów, lecz z mojej perspektywy tak to wygląda. Jeżeli byli na tyle aktywni i inne takie, to nie powinno się odwlekać tego w czasie i dać ich od razu z kolorami. A tak mógł Rain stracić zapał, no i skończyło się wszystko jak skończyło.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Star
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Ja sam nadal uznaje po czasie, że pójście w samego Radka zamiast w parę RS + Rainmaker lub nawet samego Rainmakera to był gigantyczny błąd z mojej strony i ze wszystkich wyborów tego żałuję najbardziej. Więc na niego głos, choć jak wspominałem nie tak dawno w innej ankiecie, gdyby Piotrek nigdy nie przestał wbijać na forum, dziś mógłby być nawet adminem razem ze mną i Hubertem tak po prawdzie.

[2]

Głos na Makerraina.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

SpangeBoy pisze:
Ogólnie to moja kandydatura jest też słabsza pod tym względem, że ja na WF tak naprawdę jestem niezbyt długo- chyba 2/3 miechy z 2018, cały 2019 i teraz też pół roku...może się mylę, ale w takim zestawieniu powinny być dłuższe stażem postacie ;) no i też ten argument z moją odmową bycia kolorowym, IMO, lekko naciągany. Bo zrozumiałbym historię z moją aktywnością i, dla przykładu, motywem Raina- robię coś, a najwyższa władza mnie nie widzi i przy okazji nie docenia. Wtedy luz, ale tak dostałem propozycję i z niej nie skorzystałem. Nadal jednak jestem aktywny oraz takie tam :) tylko finalnie zawsze te nominacje są subiektywne, także mogę zrozumieć po części naszego kochanego Hall of Famera :D

Juice miał też chyba mimo wszystko najmniejsze "osiągnięcia" na stronie, zaś Jessy jednak zajebał sobie sprawę dzisiejszą postawą- inaczej by to może wyglądało, jakby odpuścił sobie niektóre wpisy/"aktywności".

Jak słusznie zauważyłeś - pozycja widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro potrafiłeś przez ten czas zostać niekwestionowaną #1 forum w 2019 roku, a i Twój staż na forum już nawet nie patrząc na samą datę rejestracji wcale nie jest taki krótki, to nie widziałem przeszkód żeby Cię tu nie umieścić. Oczywiście zdawałem sobie sprawę, że Twoja kandydatura ma najsłabsze podłoże, co też myślę uzasadnienie tylko uwydatniło, lecz w odróżnieniu do pierwszej ankiety o tej tematyce kilka lat temu tym razem nie było w kim wybierać i padło na Ciebie. Czemu akurat Ty? Już tłumacze, bo widzę, że fajna dyskusja nam się tu utworzyła :D Podręcznikowym przykładem przechodzenia szczebel po szczeblu na forum jest dla mnie Siwy. Początek miał w pewien sposób podobny do wspomnianego Rainmakera, bo też zaczęło się od zaczepek Storma, czego obecny czerwony nie rozumiał. Gdy natomiast zaczął udzielać się na nie gorszym poziomie niż człowiek mający w avku Ramosa, to bynajmniej nie wygrał UM'a za pierwszym podejściem, a potrzebował tych prób około 10 na dodatek najczęściej przegrywając jednym głosem. Nie będę więc jakimś wielkim twórcą teorii spiskowych, gdy napiszę, że niektórzy userzy najprawdopodobniej specjalnie głosowali na przekór byle tylko Siwy nie wygrał, twierdząc, że ten udziela się na takich obrotach tylko dla UM'a. W końcu powstało stwierdzenie, a zarazem hasztag, że wyruchany Siwy z UM'a coś coś tam (dzięki Maćko) - w każdym razie chodziło o to, że jak obecny admin nie wygrał UM'a, to znak, że pewne rzeczy w przyrodzie zostały zachowane. Gdy w końcu Siwemu udało się wygrać, a za niedługo powtórzyć ten wyczyn, to poprosił, aby nie uwzględniać go przy nominacjach do ankiet na Usera Miesiąca, co trwało przez dość długi okres. Pewnie zdążył zauważyć to o czym pisałem chwilę wcześniej. Nieprzekonanych szybko jednak uciszył zyskując respect, gdyż jego aktywność wcale nie zmalała i to własnie w tym czasie został modem, a resztę historii już pewnie znasz. Dlaczego o tym napisałem? Chciałem zobrazować, że kiedyś o ten niebieski kolorek tak łatwo nie było, i wielu chętnym nie był on dany, a był taką naturalną koleją rzeczy dla wyróżniającego się usera. Po prostu każdy dążył, żeby trafić do tego centera i mieć wpływ na decyzję tego, co dzieję się na forum. Być jednym z tych, którzy pociągają za sznurki i z mojego punktu widzenia choćbyś nie wiem jak aktywnym i zajebistym był userem, to nigdy nie będziesz w pełni spełniony, jeżeli tego panela nie powąchasz i to jeszcze na własne życzenie, choć oczywiście to już nie to co kiedyś jak słusznie zauważyli weterani w pierwszych postach :D

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Najbardziej niespełniony user to Rainmaker, na którego też oddałem głos w tej ankiecie :D

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]