Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr sie 04, 2021 5:53 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Na kogo zagłosujesz?
Robert Biedroń 17%  17%  [ 3 ]
Krzysztof Bosak 44%  44%  [ 8 ]
Andrzej Duda 6%  6%  [ 1 ]
Szymon Hołownia 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Władysław Kosiniak-Kamysz 6%  6%  [ 1 ]
Paweł Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Rafał Trzaskowski 22%  22%  [ 4 ]
Stanisław Żółtek 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość

Adept
Awatar użytkownika

Proste pytanie - na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach prezydenckich?

Niestety zabrakło miejsca (z powodu ograniczeń ankiety) dla Pana Witkowskiego i Piotrowskiego, jednakże w mojej opinii mają oni marginalne szanse.

Superstar
Awatar użytkownika

Od dawna staram się głosować antyPOPIS, chociaż nie łudzę się i wiem jak to się skończy...nasi obywatele nie myślą i za garść kamieni sprzedaliby swoje dusze, a co dopiero za pięć stówek miesięcznie. Kij, że na podatkach sobie to rządzący odrabiają z nawiązką :/ a Ty napierdalaj na patologię i jebanych leni.

Głos na Bosaka.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Na Biedronia, bo najbliżej mi poglądami do tego co ten ziomeczek przedstawia, aczkolwiek nie ze wszystkim co on proponuje lub mówi się zgadzam. Oczywiście ma on bardzo małe szanse i być może będzie to głos zmarnowany, ale jeśli chodzi o innych kandydatów to ciężko powiedzieć. Trzaskowski jakoś do mnie nie przemawia, Hołownia niby spoko był momentami i pewnie oddałbym głos na niego, ale teraz Trzaskowski liczy się bardziej niż Szymek. Ale tak podświadomie chciałbym, żeby Żółtek dostał trochę głosów xD

Legenda
Awatar użytkownika

Na razie zero głosów na Dudę, tak trzymać WrestleFani <3

Osobiście jeszcze ostatecznej decyzji nie podjąłem, choć w drugiej turze głos pójdzie na każdego kto będzie przeciwko Dudzie. Na ten moment bym powiedział że Kosiniak-Kamysz, trochę sympatia i zgodność poglądów decyduje

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Superstar
Awatar użytkownika

Zagłosuję na Krzysztofa Bosaka, ponieważ to jedyny liczący się w stawce kandydat, który w tej kampanii podchodzi merytorycznie do tematu. Kurde no serio, jak słyszę to populistyczne pierdolenie Biedronia, Trzaskowskiego czy Kosiniaka w stylu "Polacy zasługują na lepsze życie", ""Mamy dość dzielenia Polaków" (a sami dzielą XD ) albo "Władza musi szanować wszystkich obywateli bez wyjątku" no to rzygać mi się chce, takie pitu pitu i puste hasła które fajnie się sprzedają w telewizji i nic więcej. Bosak ma konkretne pomysły jak zmieniać Polskę, jednocześnie pozostając realistą i nie obiecując gruszek na wierzbie. Nie lubię polityków i nie jestem zwolennikiem żadnej partii, to będą pierwsze wybory w moim życiu gdzie naprawdę mam ochotę zagłosować i mocno wierzę, że mój głos będzie mieć znaczenie, ponieważ Krzysztof Bosak wydaje się super facetem wyznającym wartości mi bliskie i byłoby pięknie gdyby odwrócił tendencje z sondaży i wszedł do drugiej tury.

Mid carder
Awatar użytkownika

Trzask dobra mordeczka. W sumie on albo Hołownia, mimo że konserwatyzm mnie brzydzi.

Byle do drugiej tury nie wbił Bosak bo to oznacza, że przed narodem nie widzę żadnej przyszłości.

Ogólnie to najważniejsza jest druga tura i by kandydaci zmobilizowali swój elektorat na nie głosowanie na PAD.

Cieszy ogólnie brak głosów na Dudę, głosy na bosaka smucą, ale na typowym też wygrał w ankiecie :/

Star
Awatar użytkownika

Stanisław Żółtek. I nie - nie piszę tego ironicznie. Do Krzysztofa Bosaka mam bardzo abiwalentny stosunek. Z jednej strony potrafi mówić mądrze, ma sensowne poglądy, z drugiej prezentuje się jako osoba, która prowadzi dialog wyłącznie sam ze sobą. Ponadto mam ostrożny stosunek do Ruchu Narodowego jako takiego. Gdyby prawybory w Konfederacji wygrał Artur Dziambor, to bym walczył za niego jak lew, bowiem po prostu reprezentuje te poglądy, jakie ja mam. Ale że środowisko skupione wokół Korwina jak zwykle się zesrało i nie potrafiło przepchnąć swojego kandydata (głównie przez wewnętrzne tarcia), to ostatecznie kandydatem na prezydenta z ramienia Konfederacji stał się Bosak. Uznałem więc, że zagłosuję na faceta, który po prostu mówi wprost co myśli i jest w tym uczciwy. I stąd Stachu Żółtek. Drugą turę sobie odpuszczę. Wybór między Dudą a Trzaskowskim to gówno a nie wybór.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Ja się na polityce nie znam, drogą eliminacji wybieram.

Biedroń - niby mógłby być, ale z tego co słyszałem popiera programy socjalne. Jebać socjalizm.

Bosak - katol i narodowiec o typowo katolskich poglądach, poza tym jest z tego samego ugrupowania co niejaki Grzegorz Braun, co go z miejsca dyskwalifikuje (zresztą sam fakt, że jest z konfederacji, również).

Duda - nie róbmy jaj

Hołownia - katol, co trochę odrzuca, ale nie tak radykalny jak konfiarze, więc nie skreślam

Jakubiak - nie wiem kto to

Kosiniak - nie mam zdania na jego temat, ale PSL nie jest zbyt wpływowe, nie skreślam

Tanajno - ten to był chyba w poprzednich wyborach i zajął ostatnie miejsce, więc nie traktuję go poważnie

Trzaskowski - nie mam wyrobionego zdania, ale przemawia za nim fakt, że nie prezentuje przedpotopowych poglądów

Żółtek - nie wiem kto to, ale wygląda jak żul i pochodzi z partii założonej przez Korwina, elo

Zatem zostaje tylko Hołownia, Kosiniak i Trzaskowski. Pewnie pójdę w tego, kto będzie miał największe szanse, a zarazem na tego, który da jako taką gwarancję blokowania kretyńskich ustaw tych w kurwę jebanych pisowskich drani.

Adept
Awatar użytkownika

Jako, że to forum dla ludzi oglądających chłopów walczących w majtkach to spodziewałem się większej ilości głosów na lewicę. Jak widać, forum WF potrafi zaskoczyć ;)

Trzask to nie jest fajna mordeczka. No ale na pewno lepsza od Ladybirda, co napierdalał matkę.

Legenda
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cieszy ogólnie brak głosów na Dudę, głosy na bosaka smucą, ale na typowym też wygrał w ankiecie :/

To jest kwestia, która mnie zastanawia od długiego czasu tak w sumie. Jak to jest, że na każdej i to dosłownie każdej grupie facebookowej na jakiej jestem w ankietach typu "na kogo zagłosujesz?" zawsze wygrywa Bosak lub ogólnie Konfa i to ze spora przewagą, potem przychodzą wybory i mają problem wbić 5%. Jedynym wyjaśnieniem jest dla mnie to że kryptopisowcy głosują na Konfe, tylko pytanie po co xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Adept
Awatar użytkownika

Cytuj:
To jest kwestia, która mnie zastanawia od długiego czasu tak w sumie. Jak to jest, że na każdej i to dosłownie każdej grupie facebookowej na jakiej jestem w ankietach typu "na kogo zagłosujesz?" zawsze wygrywa Bosak lub ogólnie Konfa i to ze spora przewagą, potem przychodzą wybory i mają problem wbić 5%. Jedynym wyjaśnieniem jest dla mnie to że kryptopisowcy głosują na Konfe, tylko pytanie po co xD

Ponieważ młodzi ludzie, którzy w większości korzystają z social mediów mają poglądy zazwyczaj skrajne - albo lewicowe, albo prawicowe. Obecnie lewica w Polsce jest mocno rozproszona - mamy Wiosnę, SLD, PO z lewicowymi zagraniami, Hołownię czy w kilku kwestiach Kamysza. Obecnie tzw. "Centrum" polityczne ciągnie w kierunku lewicy - stąd mocne rozproszenie głosów po tej stronie politycznej Polski. Natomiast Bosak jako jedyny (nie licząc Jakubiaka czy Żółtka, których młodzi poznali pewnie na debacie xD) reprezentuje skrajną prawicę i wszelkie głosy prawicowej młodzieży polskiej "idą" na niego. Stąd zwycięstwa jego na facebooku i ogólnie w internecie.

Starsi ludzie (w sensie Ci, co albo nie korzystają z social mediów, albo jest ich mniej niż młodzieży) za to głosują na PIS/PO - stąd "wypaczenie" wyników wszelkich sond internetowych.

Problem aby "wbić" 5% albo coś ponadto ma każda partia, która nie prezentuje tzw. centrum - PiS jest wyjątkiem, ale to prawica tylko z nazwy ;) Rekompensuje sobie prawicowy światopogląd lewicowym programem gospodarczym.

Legenda
Awatar użytkownika

Cm Maćko pisze:
Cytuj:

Ponieważ młodzi ludzie, którzy w większości korzystają z social mediów mają poglądy zazwyczaj skrajne - albo lewicowe, albo prawicowe. Obecnie lewica w Polsce jest mocno rozproszona - mamy Wiosnę, SLD, PO z lewicowymi zagraniami, Hołownię czy w kilku kwestiach Kamysza. Obecnie tzw. "Centrum" polityczne ciągnie w kierunku lewicy - stąd mocne rozproszenie głosów po tej stronie politycznej Polski. Natomiast Bosak jako jedyny (nie licząc Jakubiaka czy Żółtka, których młodzi poznali pewnie na debacie xD) reprezentuje skrajną prawicę i wszelkie głosy prawicowej młodzieży polskiej "idą" na niego. Stąd zwycięstwa jego na facebooku i ogólnie w internecie.

Starsi ludzie (w sensie Ci, co albo nie korzystają z social mediów, albo jest ich mniej niż młodzieży) za to głosują na PIS/PO - stąd "wypaczenie" wyników wszelkich sond internetowych.

Problem aby "wbić" 5% albo coś ponadto ma każda partia, która nie prezentuje tzw. centrum - PiS jest wyjątkiem, ale to prawica tylko z nazwy ;) Rekompensuje sobie prawicowy światopogląd lewicowym programem gospodarczym.

Ano, ma to sens faktycznie, w sumie o tym nie pomyślałem. Z fartem i jebać pis

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

Trudno mi tu o 'najlepszego' dla mnie kandydata. Musiałem po prostu zestawić sobie 'za' i 'przeciw' - i na tej podstawie wyszedł mi Bosak.
Nie jest to dla mnie najlepszy wybór ever, lecz patrzę na to jak się patrzy np. decydując się do małżeństwa. Kandydat/ka na męża/żonę ma takie plusy i takie minusy, i zestawiam sobie czy pomimo danych minusów jestem w stanie zdecydować się na "tak". Tym sposobem wyszedł mi Bosak, oczywiście głównie ze względów gospodarczych, a i w trakcie jego rozmów widzę że sobie nieźle radzi z prezentowaniem swoich argumentów.

Superstar
Awatar użytkownika

Również zagłosowałem na Bosaka i jeżeli zdecyduje się iść na pierwszą turę, to na niego powędruje głos. Najlepiej wypadł dla mnie podczas obu tych debat, choć nie ma takiego kandydata, który w pełni by do mnie przemówił. Przez to głupie PRL-owskie społeczeństwo i tak wszystko jak zwykle rozstrzygnie się pomiędzy PO-PiSem i za 5 lat będzie powtórka z rozrywki z propagandą tyle że w drugą stronę. Swoją drogą jeżeli Duda przegra, to może napisać książkę - "Jak przegrać wygrane wybory..." ;)

Obrazek

Adept

Wsm ja nie mogę jeszcze głosować, ale się wypowiem. Cały czas myślę czemu w ankiecie zaznaczyłem Trzaskowskiego, chociaż bym nie niego nie zagłosował. Poglądami mi jest najbliżej do Bosaka i prawdopodobnie bym na niego zagłosował. PiS ode mnie głosu bym nigdy nie dostał, ani ich kandydat, gdyż po prostu nie podoba mi się ich polityka jaką mają. Znając życie to być może wygra niestety Duda, czego bym nie chciał za żadne skarby świata. Jak coś nie bijcie, bo dopiero od kilku dni ogarniam sytuację i być może moja opinia będzie odmienna od innych.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna