wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Dakota Kai o powrocie do WWE, Cassie Lee i Shawn Spears będą mieli dziecko, Nowa para w świecie wrestlingu, Oglądalność NXT, William Regal o współpracy z Triple H'em, Walka o NWA Women’s Tag Team Championship na NWA 74, Daty nadchodzących gal Kinguin PTW Underground, Booker T miał propozycję walki na Starrcast
Dodano: 04-08-2022, 17:12
Dakota Kai pojawiła się w najnowszym wydaniu „The Bump” i wypowiedziała się o swoim powrocie do WWE. Dakota stwierdziła, że w zasadzie czuje się jakby wciągnęła ją jakaś trąba powietrzna, ponieważ wszystko dzieje się tak szybko i nastąpiło równie niespodziewanie. Kai stwierdziła, że okres od minionej soboty jest dla niej absolutnie szalony i wciąż nie wierzy do końca, że ma okazję rozmawiać teraz z nimi znów w programie pod szyldem WWE.
Dakota odniosła się również do swojej nowej stajni. Kai przyznała, że w przeszłości rozmawiały już o czymś takim z Bayley i ogromnie cieszy się na współpracę właśnie z nią. Z Iyo znają się z kolei bardzo długo, bo poznały się jeszcze, gdy pierwszy raz wybrała się do Japonii, a Iyo była tam wtedy jedną z absolutnie czołowych zawodniczek. Taka stajnia jest zatem dla niej wymarzona i powiedziałaby wręcz, że wizja czegoś takiego to marzenie o którym myślisz, iż nigdy nie mogłoby się spełnić, a ona jest w trakcie realizacji tego marzenia i jest to dla niej niesamowity czas.

Cassie Lee i Shawn Spears opublikowali wideo w którym zdradzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Lee i Spears są małżeństwem od sierpnia 2019 roku.

Wiele wskazuje tymczasem na to, że mamy kolejną wrestlingową parę, a tym razem jest to związek zawodnika WWE z zawodniczką Impact Wrestling. Tenille Dashwood zamieściła na Twitterze zdjęcie oraz wpis sugerujące dobitnie, że związała się z Madcap Mossem. Tenille i Moss znają się jeszcze z czasów wspólnej pracy w WWE, gdyż oboje pracowali w NXT w okresie od 2014 do 2017 roku. Dashwood została potem zwolniona, a Moss pozostał w WWE, debiutując na RAW w styczniu 2020 roku.


Oglądalność najnowszego odcinka NXT wyniosła 649 tysięcy widzów przy ratingu 0.15 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując poprawę względem ubiegłego tygodnia, gdy było to 600 tysięcy oglądających i rating 0.13.

William Regal był bardzo ważną częścią NXT w erze „Black & Gold” kierowanej przez Triple H’a. Podczas podcastu „Gentleman Villain” Regal został zapytany o jego stosunki z Hunterem w obliczu ostatnich zmian w WWE. William stwierdził, że obecnie nie rozmawia z Triple H’em, a ich relacja w NXT była bardzo bliska, choć dość specyficzna. Regal przyznał, że paradoksalnie niewiele rozmawiali i w tamtym okresie, ponieważ wypracowali taką nić porozumienia, iż dogadywali się już niemalże bez słów. Wbrew pozorom w pewnym momencie był zatem osobą z którą Hunter rozmawiał być może najmniej, ponieważ nie musieli sobie niczego tłumaczyć czy wyjaśniać. William przyznał, że często wyglądało to tak, że HHH wykonywał w jego stronę jakiś gest, stojąc z drugiej strony areny albo wysyłał mu wiadomość z jednym słowem, a on już wiedział o co chodzi i zajmował się taką sprawą bez zbędnego tracenia czasu. Regal wspomina, że tak układały się sprawy między nimi i była to rzeczywiście wyjątkowa współpraca.
Jak wiadomo w okresie przerwy Triple H’a, Regal został zwolniony z WWE, a w międzyczasie znalazł angaż w AEW z którym związał się na dłuższy okres czasu, więc po dojściu Huntera do władzy nie ma na razie szans na to, żeby William dołączył znów do niego w WWE. Prowadzący postanowił spytać Regala o to czy ten zna jakieś szczegóły odnośnie obecnych zakulisowych zmian w WWE, ale William odparł, że nie wie co się tam dzieje i nie zamierza się dowiadywać, ponieważ obecnie tam nie pracuje, więc wydarzenia za kulisami WWE nie są jego sprawą.

NWA ogłosiło, że Pretty Empowered staną w obronie NWA Women’s Tag Team Championship przeciwko The Hex podczas NWA 74. Walka będzie miała miejsce drugiego dnia gali, czyli 28 sierpnia i odbędzie się na zasadach Kingshighway Street Fight.


Kinguin Prime Time Wrestling poinformowało o trzech kolejnych edycjach gal Underground, które zobaczymy w najbliższym czasie:
+ Underground 7 – 28 sierpnia
+ Underground 8 – 25 września
+ Underground 9 – 27 listopada.


Podczas swojego podcastu Booker T zdradził, że ostatnio dostał propozycję zbliżoną do tej Rica Flaira odnośnie pożegnalnej walki, którą Harlem Heat mieliby stoczyć na Starrcast w 2023 roku. Booker zaznaczył, że stanowczo odrzucił ofertę, gdyż nigdy nie widział siebie w jakiejkolwiek „ostatniej” walce. Dodał przy tym, że nie jest już obecnie na takim poziomie fizycznym, żeby wdać się w intensywne przygotowania do takiego wydarzenia. Wspomniał o tym jak kilka tygodni temu wystąpił na gali swojej federacji i fakcie, że do teraz odczuwa spory ból w kolanie po tym pojedynku, więc mógłby sobie tylko wyobrazić o ile gorzej będzie jeszcze za rok. Booker wspomniał, że w związku ze specyfiką prowadzonej przez siebie akademii wchodzi jeszcze od czasu do czasu na ring i być może zawalczy z doskoku w swojej federacji, ale nie jest już w wieku w którym chciałby się angażować w jakieś większe przygotowania, więc w jego przypadku fani nie mają co się spodziewać wydarzenia pod tytułem „ostatni pojedynek”.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 04-08-2022, 22:36
Host: host-92-14-115-9.as13285.net, IP: 92.14.115.9

OFICJALNIE: Po tylu latach zmieniam nick z "Fenomenalny The Guy" na "Fenomenalny Tribal Chief" i każdego z was powinno to interesować, bo jestem LEGENDĄ tej strony! :)

ACKNOWLEDGE ME!!! :)

autor: Fenomenalny Tribal Chief

Dodano: 04-08-2022, 23:30
Host: public-gprs530148.centertel.pl, IP: 31.61.190.37

Powinniśmy być wdzięczni, że nasz Wódz idzie z duchem czasu, czego przykładem jest ta zmiana nicku.

autor: Awesome

<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.