wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nie żyje były komentator TNA, Więcej o statusie zdrowotnym AJ Stylesa, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: Pitch Black Match na Royal Rumble, Solo Sikoa vs. Sheamus, wydarzenia wokół SmackDown Women's Championship, rezultat walki wieczoru, atrakcje na nadchodzące odcinki SmackDown, wynik walki o AEW All-Atlantic Championship i starcie na AEW Battle of the Belts V, wyniki pozostałych walk z Rampage, aktualna karta przyszłotygodniowego Dynamite
Dodano: 31-12-2022, 09:57
W wieku 59 lat zmarł były komentator TNA, Don West. Informację przekazał jego były partner przy stoliku komentatorskim, Mike Tenay. West przegrał walkę z nowotworem, z którym zmagał się od czerwca 2021 roku. Po kilku miesiącach chemio- i radioterapii u Westa doszło do remisji, ale nowotwór powrócił w grudniu i tym razem West przegrał już niestety tę nierówną walkę.

PWInsider informuje, że po podejrzeniu skręcenia kostki na live evencie w Hershey, AJ Styles wrócił do Tampy, gdzie poddał się badaniom. Zawodnik nie wystąpił potem na live evencie w Toronto i nie pracował na wczorajszych nagraniach SmackDown, więc prawdopodobnie rzeczywiście doszło u niego do kontuzji.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Bray Wyatt przystał na wyzwanie rzucone mu przez LA Knighta i zgodził się na stoczenie z nim walki na Royal Rumble, 28 stycznia. Pod koniec segmentu Wyatta i Knighta pojawił się Uncle Howdy, który ku zaskoczeniu wszystkich… zaatakował Wyatta i wykonał mu Sister Abigail. Na późniejszym etapie show potwierdzono, że walka Wyatt vs. Knight na Rumble będzie pierwszym w historii Pitch Black Matchem. Dalej nie wiemy o co będzie chodzić w tym rodzaju pojedynku.


Solo Sikoa pokonał Sheamusa, natomiast po walce wraz z Usos przystąpił do dalszego ataku, lecz na szczęście dla „Celtyckiego Wojownika” z ratunkiem pojawił się powracający po krótkiej przerwie Drew McIntyre.

Ronda Rousey pokonała Raquel Rodriguez w obronie SmackDown Women’s Championship, lecz po walce powróciła Charlotte Flair. Ta prowokowała Rondę i choć Shayna Baszler odradzała to przyjaciółce, Rousey zgodziła się zmierzyć z Charlotte o mistrzostwo kobiet SmackDown. Do tej walki doszło od razu i Charlotte zaskoczyła Rondę próbą liczenia podczas Arm Baru. Charlotte pokonała tym samym Rondę i przejęła tytuł, kończąc 83 dni panowania Rousey.


W walce wieczoru Kevin Owens i powracający John Cena pokonali Romana Reignsa i Sami’ego Zayna, po tym jak Owens odliczył Zayna.


Na przyszłotygodniowe SmackDown potwierdzono:
- walka kwalifikacyjna do Royal Rumble: Ricochet vs. Top Dolla
- Undisputed WWE Tag Team Championship: The Usos vs. Drew McIntyre & Sheamus.


Oprócz tego WWE potwierdziło walkę o WWE Intercontinental Championship do której dojdzie za dwa tygodnie, na SmackDown z 13 stycznia. Gunther będzie bronił tytułu w starciu z Braunem Strowmanem.


Tymczasem na AEW Rampage, Orange Cassidy pokonał Trenta Berettę i obronił AEW All-Atlantic Championship. Wkrótce czeka go jednak kolejne wyzwanie. AEW potwierdziło, że Cassidy ponownie będzie bronił tytułu 6 stycznia na AEW Battle of the Belts V, a jego rywalem będzie tym razem Kip Sabian.


Jade Cargill pokonała Kierę Hogan w skutecznej obronie AEW TBS Championship. W walce wieczoru tego odcinka Swerve Strickland okazał się lepszy od Wheelera Yuty.

Po Rampage, zaktualizowana karta najbliższego odcinka AEW Dynamite jest następująca:
- dowiemy się co ze zdrowiem Hangmana Page’a
- w związku z wymogiem kontraktowym pojawi się AEW World Champion, MJF
- Swerve Strickland vs. AR Fox
- Chris Jericho vs. Ricky Starks
- Jade Cargill & Red Velvet vs. Kiera Hogan & Skye Blue
- Bryan Danielson vs. Tony Nese
- AEW Tag Team Championship: The Acclaimed vs. Jeff Jarrett & Jay Lethal
- AEW TNT Championship: Samoa Joe vs. Darby Allin.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!


Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.