wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowe wieści w sprawie powrotu Authors of Pain do WWE, Mercedes Mone o walce w MMA i powrocie do WWE, Edge nie wie kiedy zakończy karierę, Dwie walki oficjalnie w karcie RAW, Nowe walki na NXT
Dodano: 20-02-2023, 09:37
„Fightful Select” informuje, że WWE podejmuje kolejne kroki w stronę sprowadzenia Authors of Pain wraz z Paulem Elleringiem. Co ciekawe ponoć AOP bardzo ufają Elleringowi i chcą, żeby to on negocjował w ich imieniu umowy z WWE dla całej trójki. Prawdopodobnie wkrótce dojdzie do rozmów w tej sprawie.

W rozmowie z Markiem Raimondim z ESPN, Mercedes Mone wypowiedziała się o szansach, że zdecyduje się na walkę w MMA lub powrót do WWE. Odnośnie tego pierwszego Mone powiedziała, że jest to mało prawdopodobne, bo nie czuje, żeby MMA było czymś dla niej. Mercedes wspomniała, że jak wielu rzeczy w życiu, nie chce tego kategorycznie przekreślać, bo wiele może się wydarzyć. Mone stwierdziła do tego, że zna pewne podstawowe techniki z MMA, co przekłada zresztą często na akcje wykonywane w wrestlingowym ringu.
Odnośnie WWE, Mercedes wypowiedziała się w zasadzie w podobnym tonie. Mone powiedziała wprost, że nauczyła się już, żeby „nigdy nie mówić nigdy”. Mercedes stwierdziła, że życie potrafi nas zaprowadzić w różne miejsca których się nie spodziewamy. Ona nie spodziewała się choćby, że będzie kiedyś występować w NJPW, a teraz tu jest, więc nie zamierza też wykluczać powrotu do WWE.

W poprzednim roku Edge sugerował, że 2023 może być jego ostatnim w ringu, ale obecnie zawodnik nie wydaje się już zupełnie przekonany do takiego scenariusza. Na konferencji prasowej po Elimination Chamber, WWE Hall of Famer przyznał, że obecnie jest na takim etapie w życiu, iż nie myśli za dużo o przyszłości, tylko skupia się na czerpaniu przyjemności z tego co jest teraz. Fakty są tymczasem takie, że jest to etap w którym czerpie bardzo dużo radości z występów w WWE – właśnie jest choćby po stoczeniu wspólnej walki ze swoją żoną, czego nie spodziewali się już zrobić, a oboje są tym zachwyceni.
Edge stwierdził wprost, że nie wie co zje następnego dnia na śniadanie, więc tym bardziej nie zastanawia się co będzie robił za 5-8 miesięcy od teraz. Edge zaznaczył przy tym, że jedna rzecz się nie zmieniła i chciałby odwiesić wrestlingowe buty na kołek podczas wydarzenia w Kanadzie.

W minionym tygodniu wspominałem o materiale opublikowanym przez WWE na YouTube, w którym Mustafa Ali wyraził chęć walki z Dolphem Zigglerem na RAW. Teraz walka jest już oficjalnie w karcie dzisiejszej tygodniówki. Do tego WWE potwierdziło, że na gali dojdzie do obrony WWE United States Championship, gdy Austin Theory zmierzy się z Edgem.
WWE ogłosiło trzy nowe walki na jutrzejsze NXT:
- Chase U vs. The Dyad
- Ivy Nile vs. Alba Fyre
- Non-Title: Gallus vs. Edris Enofe & Malik Blade.

-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.