wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Status zdrowotny CM Punka, Tully Blanchard poza AEW/ROH?, Wyprzedane bilety na RAW w MSG, Mandy Rose o aktualnym pobycie w NXT, Szczegóły sytuacji z Jonathanem Greshamem, Paul Heyman nowym szefem zespołu kreatywnego WWE?
Dodano: 25-07-2022, 10:50
PWInsider tonuje nastroje odnośnie spekulowanego powrotu CM Punka na All Out, gdyż zawodnik dalej ma duże problemy z kontuzjowaną stopą. Punk zjawił się w weekend na San Diego Comic-Con, podczas którego powiedział, że przed nim jeszcze sporo rehabilitacji i nie wie kiedy będzie gotowy do akcji. Podobno po Punku widać było, że wciąż zmaga się ze sporym bólem, a w przerwach Punk udawał się na zaplecze, żeby przyłożyć do stopy lód.

Na ROH Death Before Dishonor, Prince Nana ogłosił, że wykupił Tully Blanchard Enterprises, po czym to on pracował jako menedżer dotychczasowych klientów Blancharda. Z ustaleń „Fightful Select” wynika, że Blancharda nie było nawet na zapleczu PPV i pojawiają się różne głosy jeżeli chodzi o okoliczności takiej sytuacji. Według niektórych doniesień mogły się pojawić jakieś problemy w podróży, ale według innych relacji Blanchard po prostu się nie pojawił, nie ostrzegając wcześniej federacji. Ponoć osoby, które pytały o Blancharda na zapleczu gali usłyszały od osób decyzyjnych, że jego przygoda z ROH oraz AEW dobiega końca i nie ma dla niego dalszych planów, więc Tully prawdopodobnie pożegna się z tymi federacjami.

PWInsider donosi, że już kilka dni temu wyprzedano wszystkie bilety na dzisiejsze RAW w Madison Square Garden, które zobaczy w związku z tym komplet widzów.

Mandy Rose gościła w „WWE After The Bell” Corey’a Gravesa i wypowiedziała się o swojej przygodzie z NXT. Mandy stwierdziła, że jest bardzo wdzięczna za to co się dzieje i uważa aktualny czas w NXT za najlepszą pracę jaką wykonywała dotychczas w wrestlingowej karierze. Rose przyznała jednak, że choć cieszy się pobytem w NXT to nie będzie ukrywać, że jej celem jest powrót na RAW lub SmackDown i powalczenie o któryś z tytułów mistrzowskich tych brandów.

„Fightful Select” przedstawiło dalsze szczegóły sprawy Jonathana Greshama, który jak już wiemy chce rozwiązać swoją umowę z AEW. Ponoć Gresham był ostatnio mocno niezadowolony z bookingu i kierunku w jakim jest przedstawiana jego postać, a Tony Khan nie uwzględniał jego koncepcji i sugestii, chcąc poprowadzić zawodnika po swojemu. Gresham kilkukrotnie rozmawiał ostatnimi czasy z QT Marshallem i Sonjay’em Duttem, ale nie mógł się dostać bezpośrednio do samego Khana – do takiego spotkania doszło dopiero na parę godzin przed Death Before Dishonor, co skończyło się jednak ogromną kłótnią i żądaniem rozwiązania kontraktu.
„Fightful” wspomina przy okazji o tym jak wygląda obecnie komunikacja w AEW jeżeli chodzi o sprawy kreatywne. Okazuje się, że od dłuższego czasu Tony Khan nie jest już tak otwarty na zawodników jak wcześniej i członkowie rosteru nie mają na co dzień możliwości omawiania takich kwestii bezpośrednio z samym Khanem – są od tego oczywiście wyjątki, ale dotyczy to tylko kilku topowych gwiazd. Aktualnie jeżeli ktoś z rosteru ma uwagi do bookingu swojej postaci może to przekazać trenerom, którymi są Christopher Daniels, QT Marshall, Pat Buck, Megha Parekh i Sonjay Dutt. Następnie oni rozmawiają z Khanem w imieniu zawodników przekazując ewentualne sugestie, po czym Tony podejmuje decyzje czy uwzględnić takie prośby, czy je odrzucić.

Po odejściu Vince’a McMahona, ostatnie SmackDown prowadził z poziomu Gorilla jego bliski współpracownik, Bruce Prichard. Ten może potencjalnie pozostać wysoko w strukturach WWE, lecz wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości nie będzie już tak ważną osobą jak teraz. Wade Keller z „PW Torch” donosi, że wkrótce może dojść do dużego awansu jeżeli chodzi o rolę na zapleczu Paula Heymana. Ten jest ponoć obecnie w świetnych stosunkach ze Stephanie McMahon, a dodatkowym plusem dla Paula jest fakt, że ten jest bardzo lubiany przez członków rosteru i pozostaje w bliskich relacjach z Romanem Reignsem, Rondą Rousey czy Brockiem Lesnarem. Szczególnie cenna może być ostatnia znajomość, ponieważ Lesnar nie ukrywał nigdy za bardzo, że jest człowiekiem Vince’a McMahona i w zasadzie tylko z nim prowadził wszelkie rozmowy biznesowe i kreatywne odnośnie swoich losów w WWE. Możliwe, że taką rolę przejmie teraz bardziej Heyman, co umożliwi kontynuowanie przygody Lesnara z WWE, mimo nieobecności samego Vince’a.
Zobaczymy jakie zapadną decyzje, lecz ponoć bardzo prawdopodobny scenariusz zakłada obecnie sytuację w której prędzej czy później Heyman zostanie mianowany szefem sztabu kreatywnego WWE. Oznaczałoby to, że docelowo za stronę kreatywną w WWE odpowiadałby głównie duet Heyman i Triple H.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-07-2022, 11:11
Host: 37.30.96.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl, IP: 37.30.96.39

Coraz mniej rozumiem z tego wszystkiego i powoli głupieję...Heyman lubiany na zapleczu jest zapewne do czasu, gdy nie wbije człowiekowi noża w plecy- historie z AJ'em i Dobrymi Braćmi to niezły przykład, a i niektóre osoby jeszcze z ECW żywią do niego o to urazę. Nie zabieram Paulowi geniuszu bookingu oraz serca do tego biznesu, ale na pewno krystaliczny to on nie jest i akurat dawanie mu roli bookera powinno odbyć się na zasadzie "ograniczonego zaufania"- szczególnie przez pryzmat niektórych historii z przeszłości.

No i jeszcze ten HHH mnie zastanawia- chłop nie miał przystopować po problemach z sercem? Z przejścia na emeryturę przechodzi do roli czołowego człowieka na zapleczu, z braku stresującej roboty idzie w dużą odpowiedzialność + nie obędzie się bez stresów? Głupieje chyba na stare lata XD

A i ponoć nie mam co czekać na Shane'a w WWE, gdzie podobno nie jest w dobrych stosunkach z rodzinką, a Vince po akcji z Royala ostatniego nie chciał go widzieć w federacji, gdy jeszcze trzymał nad nią pieczę. Osobiście jakoś nie widzę poprawy produktu pod wodzą szefowej Stefy :/

autor: LaLaLa

Dodano: 25-07-2022, 11:42
Host: 80.49.229.105.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 80.49.229.105

Czekam aż ktoś ogarnięty w WWE pozbędzie się tych okropnych animacji które pojawiają się z dupy przy wejściach. Jeszcze rozumiem takie coś przy Riddlu którego i tak nie traktuje się na serio, ale serio Bloodline musi mieć takie gówno na wejściu? I jak mamy ich traktować poważnie? Mam nadzieję że to był pomysł Vinca i teraz się tego pozbędą. To będzie krok w dobrym kierunku.

autor: Smutne

Dodano: 25-07-2022, 14:51
Host: user-5-173-153-132.play-internet.pl, IP: 5.173.153.132

Jak dla mnie Grasham jest za cienki w uszach aby miał stawiać warunki. Solidny zawodnik ale takich jest wielu.

autor: Elytarny

Dodano: 25-07-2022, 14:54
Host: afcy179.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 95.49.76.179

Greshama nie biorę na poważnie przez jego warunki. Krasnal z metra cięty, niższy od Mysterio seniora

autor: jak tu pięknie

Dodano: 25-07-2022, 14:59
Host: n16-08-08.opera-mini.net, IP: 82.145.223.13

Mnie osobiście zawsze dziwi podchodzenie do ludzi niższych z pogardą, gdy taki Gresham jest zbudowany jak szafa i wygląda lepiej niż taki Corbin chociażby-może i wysoki, ale mięśni zero. Podobnie jest z Ishimorim, który też wygląda na napakowanego. Na ulicy raczej bałbym się takiego skoksowanego typa 170, aniżeli chuderlawego 190 cm wzrostu.

autor: LaLaLa

Dodano: 25-07-2022, 15:18
Host: nat.ds2.agh.edu.pl, IP: 149.156.124.2

Heyman i HHH jako główne osoby kreatywne - Yes, please. Może nie są idealni, ale na pewno podejmowaliby lepsze decyzje kreatywne od tego co jest obecnie.

autor: Queue13

Dodano: 25-07-2022, 16:35
Host: public-gprs529318.centertel.pl, IP: 31.61.186.231

To dziwny zbieg okoliczności. On domaga się rozwiązania kontraktu przed galą, a jego menager w ogóle nie przychodzi na tą galę. Może Tully też był zły z tego samego powodu.

autor: Rambo

Dodano: 25-07-2022, 22:38
Host: 095160159181.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl, IP: 95.160.159.181

"[...] a Tony Khan nie uwzględniał jego koncepcji i sugestii, chcąc poprowadzić zawodnika po swojemu."
"Okazuje się, że od dłuższego czasu Tony Khan nie jest już tak otwarty na zawodników jak wcześniej i członkowie rosteru nie mają na co dzień możliwości omawiania takich kwestii bezpośrednio z samym Khanem"

oho, wiadomo w jakim kierunku już to zmierza xD

autor: atlas

Dodano: 29-07-2022, 07:19
Host: user-5-173-9-248.play-internet.pl, IP: 5.173.9.248

Test

autor: Koc

<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.