wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Triple H spotkał się z rosterem WWE przed RAW, Czy Vince McMahon był obecny na zapleczu?, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Uwaga na spoilery z RAW: Roman Reigns nawiązał do sytuacji z Vincem, rywalizacja The Mysterios z Judgment Day, plany Alexy Bliss, rozwój konfliktu Logana Paula i The Miza, wydarzenia z końcówki show, aktualna karta SummerSlam
Dodano: 26-07-2022, 11:15
„Fightful Select” donosi, że przed rozpoczęciem RAW, Triple H zorganizował spotkanie z rosterem, żeby wypowiedzieć się po raz pierwszy po przejęciu kontroli nie tylko nad działem relacji z talentami, ale i sfery kreatywnej. Hunter zapowiedział, że przede wszystkim chcą wprowadzić obecnie większą transparentność, po tym jak dotychczas wiele mówiło się o problemach w tej kwestii pod rządami Vince’a McMahona. HHH dodał, że chce do tego usprawnić aspekty komunikacyjne i członkowie rosteru będą mieli możliwość konsultowania się z nim. Hunter zakończył mówiąc, że przede wszystkim zależy mu na tym, żeby od teraz wszyscy czerpali też radość ze swojej pracy.
Spotkanie zostało pozytywnie przyjęte przez szatnię, podobnie jak wcześniejsze ogłoszenia. HHH miał bardzo dobre opinie w NXT jeżeli chodzi o to jak się z nim pracuje i obecnie roster liczy na to samo w przypadku gal RAW oraz SmackDown.

PWInsider potwierdził tymczasem, że WWE nie zastosowało żadnej „zasłony dymnej” i pomimo różnych spekulacji Vince’a McMahona nie było na zapleczu RAW i nie udzielał się on w żadnym stopniu w wydarzeniu, a taki stan rzeczy ma się utrzymać przy kolejnych galach. Ogólny przebieg RAW nadzorowali Triple H i Stephanie McMahon. Pomimo ostatnich przetasowań w tej chwili nie zanosi się na to, żeby Shane McMahon miał powrócić do pracy w WWE. Shane’a nie było na RAW, a Hunter i Stephanie raczej nie planują bliższej współpracy z Shanem przy kierowaniu WWE.

Zamieszanie wywołane ogłoszeniem emerytury przez Vince’a McMahona poskutkowało wzrostem liczb ostatniego SmackDown, które obejrzało 2.256 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 2.077 miliona oglądających sprzed tygodnia i najwyższą widownię od odcinka z 17 czerwca, czyli pierwszego po ogłoszeniu całej afery z udziałem McMahona, który pojawił się wtedy na gali. W ostatni piątek rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł aż 0.62, odnotowując duży wzrost względem 0.47 z poprzedniego tygodnia – rating również był najlepszy od 17 czerwca, gdy show uzyskało dokładnie taki sam wynik.

Tymczasem ostatnie AEW Rampage obejrzało 428 tysięcy widzów, podczas gdy tydzień wcześniej było to 435 tysięcy osób. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z kolei z poziomu 0.14 do 0.17.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Roman Reigns odniósł się do odejścia Vince’a McMahona na RAW podczas segmentu z Theorym, któremu powiedział, że „twojego tatusia już tu nie ma”. Rzecz jasna nawiązał tym do faktu, że WWE budowało w ostatnich miesiącach postać Theory’ego w głównej mierze w oparciu właśnie na bliskich relacjach z Vincem, który mocno go promował. Zobaczymy jak rozpisana zostanie dalej postać obecnego posiadacza walizki Money In The Bank.

The Mysterios zanotowali zwycięstwo nad The Judgment Day, po czym dołączyli do imprezy na zapleczu w której celebrowano 20-lecie Rey’a w WWE. W segmencie pojawiła się córka Rey’a, czyli Aalyah oraz jego żona, Angie. Świętowanie przerwało jednak pojawienie się Rhei Ripley, która odepchnęła córkę Mysterio, po czym wyciągnęła z pomieszczenia Dominika, co okazało się jednak podpuchą, dzięki której Finn Balor i Damian Priest zaatakowali Rey’a, który wylądował ostatecznie na stole. Ripley powróciła do WWE TV po raz pierwszy od czerwca, gdy została wyłączona z akcji z powodu problemów zdrowotnych.

W obliczu tych wydarzeń WWE ustaliło jeszcze jeden pojedynek na sobotnią galę SummerSlam na której The Mysterios zmierzą się z The Judgment Day w starciu tag teamowym, ale tym razem na zasadach bez dyskwalifikacji.


Alexa Bliss dała jasno do zrozumienia, że ma na celowniku RAW Women’s Championship. W wywiadzie na zapleczu Alexa powiedziała na RAW, że pójdzie po ten tytuł po SummerSlam, bez względu na to kto będzie wtedy mistrzynią. Niedługo potem Bliss pokonała Doudrop w solowym pojedynku.

Spory fragment tego RAW poświęcono promocji walki The Miza z Loganem Paulem. Sama transmisja RAW rozpoczęła się od trwającego już brawlu obu panów, który został dopiero przerwany przez osoby postronne. Na późniejszym etapie show Paul poprowadził swoje zapowiadane „Impaulsive TV” w którym oczekiwał Miza, ale początkowo zjawiła się Maryse. Po chwili dołączył do niej sam Miz, a cały segment zakończył się tym, że Logana zaatakował jeszcze z zaskoczenia Ciampa, który pomógł Mizowi w poobijaniu Paula przed walką na SummerSlam.


W walce wieczoru tego odcinka The Bloodline pokonali Riddle’a i Street Profits w 6-Man Tag Team Matchu. Po zakończonym pojedynku pojawił się Seth Rollins, który najpierw zatrzymał się na chwilę, żeby skonfrontować się wzrokowo z Reignsem, po czym ruszył na ring atakując poobijanego już Riddle’a. Na zakończenie show Seth zaatakował ostro rywala z wykorzystaniem schodków.


Na koniec dla podsumowania aktualna karta SummerSlam, które czeka nas już 30 lipca:

Happy Corbin vs. Pat McAfee

Logan Paul vs. The Miz

No Disqualification Tag Team Match
Rey & Dominik Mysterio vs. Finn Balor & Damian Priest (w/Rhea Ripley)

WWE United States Championship
Bobby Lashley vs. Theory

RAW Women’s Championship
Bianca Belair vs. Becky Lynch

SmackDown Women’s Championship
Liv Morgan vs. Ronda Rousey

Undisputed WWE Tag Team Championship
sędzia specjalny Jeff Jarrett
The Usos vs. Street Profits

Last Man Standing Match
Undisputed WWE Universal Championship

Roman Reigns vs. Brock Lesnar


----------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-07-2022, 11:30
Host: 80.49.229.105.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 80.49.229.105

Coś mi tu nie gra. Do niedawna wszyscy twierdzili, że Tryplak musi zrezygnować ze stresującej pracy z powodu problemów zdrowotnych, a tu nagle dostaje dużo bardziej stresująca prace niż wcześniej. Żeby się nie okazało, że chłop porywa się z motyką na słońce

autor: Smutne

Dodano: 26-07-2022, 12:39
Host: user-94-254-173-152.play-internet.pl, IP: 94.254.173.152

@Smutne Podobno jest już z nim o wiele lepiej, po drugie kto inny miałby się tym teraz zająć poza Hunterem nie ma w Dablju lepszej osoby (może tylko Heyman).
Naprawdę mam wielką nadzieję i ufam Tryplakowi że przywróci dawny blask WWE.

autor: Mantis

Dodano: 26-07-2022, 12:52
Host: apo148.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.148.148

jeden plus jest taki że gorzej napewno nie będzie :)

ps. Aluzja Reingsa w segmencie z Theorym o Vincie była super

autor: The Governor

Dodano: 26-07-2022, 13:28
Host: 192.166.255.115, IP: 192.166.255.115

A to nie na tym raw miał powrócić Edge??. Po za tym nie za bardzo widzę że Logan wygra z Mizem jak ten będzie miał u boku Ciampe.

autor: Marek 39

Dodano: 26-07-2022, 13:40
Host: 27.host-194-42-118.cyfrotel.pl, IP: 194.42.118.27

Ciampa.. tryplak musi jakoś odbudować jego postać, bo robienie za przybocznego miza to naprawdę ujma

autor: fan

Dodano: 26-07-2022, 15:03
Host: host-92-14-115-9.as13285.net, IP: 92.14.115.9

Szczerze to już jest trochę nudne, że Roman Reigns po raz kolejny potwierdził, że jest najlepszym wrestlerem na świecie!!!

ACKNOWLEDGE HIM!!! :)

autor: Fenomenalny The Guy

Dodano: 26-07-2022, 15:48
Host: 188.241.24.146, IP: 188.241.24.146

@Niefenomenalny The Gray
Niedługo twój Romuś też zniknie pazerniak kasiasty i sztywniak

autor: Karol Schabowy

<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.