wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Konosuke Takeshita wraca do Japonii, Większa gala NXT w dniu AEW All Out?, Okoliczności wzrostu cen akcji WWE, Uwaga na spoilery z NXT: pierwsze walki na nadchodzący odcinek specjalny, kolejny sukces Mandy Rose, WWE odejdzie od komediowego gimmicku zawodniczki?, powrót po kontuzji, atrakcje na kolejny odcinek
Dodano: 27-07-2022, 10:40
Konosuke Takeshita kończy pomału swój pobyt w Stanach Zjednoczonych, podczas którego zaliczył szereg występów dla AEW, DEFY czy TERMINUS. Zawodnik przekazał na Twitterze, że wkrótce wraca do Japonii, gdyż 20 sierpnia wystąpi na gali DDT Pro Wrestling. Takeshita wyraził nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mu jeszcze dane wrócić do USA.

„Wrestlenomics” donosi, że WWE planuje następny większy event NXT na 4 września, czyli dzień w którym odbędzie się AEW All Out. W tej chwili trudno jednak powiedzieć czy dojdzie do bezpośredniej rywalizacji o widzów, gdyż od czasu przejścia na format NXT 2.0, większe gale tego brandu często odbywały się dotychczas bardziej w godzinach popołudniowych. Możliwe, że tak będzie i tym razem, podczas gdy All Out zaplanowane jest standardowo na 20.00 wieczorem czasu wschodniego. Jeżeli dojdzie do bezpośredniej rywalizacji gal NXT i AEW to będzie to pierwsza taka sytuacja od czasu, gdy w środowe wieczory o widzów rywalizowały tygodniówki NXT i Dynamite – w kwietniu 2021 roku gale NXT przesunięto na wtorki.

Jak wspominałem, po odejściu na emeryturę Vince’a McMahona, sama cena akcji WWE poszła mimo wszystko dość niespodziewanie w górę. Jak donosi „CNBC” zdaniem analityków rynkowych wynika to z faktu, że po wycofaniu się McMahona na rynku panuje większe przekonanie niż kiedykolwiek wcześniej, że może dojść do transakcji sprzedaży WWE i stąd notowania na giełdzie poszły do góry. Z ustaleń tego źródła wynika przy tym, że WWE nie prowadzi w tej chwili żadnych rozmów i przynajmniej w najbliższej przyszłości nie jest planowana taka transakcja. Jeżeli pojawi się temat sprzedaży WWE to faworytami do kupna federacji mają być Disney i Comcast, natomiast złożenie oferty rozważają też: Warner Bros. Discovery (emitujące aktualnie gale AEW), Paramount Global, Apple, Amazon czy Netflix.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
WWE potwierdziło, że wkrótce czeka nas odcinek specjalny tygodniówki NXT pod nazwą Heatweave, który zaplanowano na 16 sierpnia. Federacja potwierdziła przy okazji dwie główne walki na to wydarzenie:
- NXT Women’s Championship: Mandy Rose vs. Zoey Stark
- NXT Championship: Bron Breakker vs. JD McDonagh.

Podczas swojej wypowiedzi w trakcie odcinka NXT, Mandy Rose odniosła się do tego, że znalazła się już w ścisłym gronie najdłużej panujących mistrzyń NXT w historii. W rzeczy samej w środę Rose dobiła oficjalnie do 274 dni i wyprzedziła w tym rankingu Paige, która miała tytuł 273 dni. Rose zalicza na ten moment czwarte najdłuższe panowanie w historii NXT, a kolejne rekordy do pobicia należą do: Io Shirai (304 dni), Shayny Baszler (416 dni) i Asuki (522 dni).

Być może WWE wprowadzi teraz trochę zmian do gimmicku Wendy Choo. Podczas NXT wyemitowano promo w którym pod koniec Choo zachowywała się już zdecydowanie poważniej i zapowiedziała, że gdy następnym razem trafi na Tiffany Stratton to „zgasi jej światło”. Możliwe, że w najbliższych tygodniach WWE odejdzie trochę od komediowej postaci Choo, która była prawdopodobnie jedną z inicjatyw Vince’a McMahona, gdy ten doszedł do głosu odnośnie wydarzeń w NXT.

Podczas tego odcinka po kontuzji powrócił Nathan Frazer, który uratował Andre Chase’a przed dalszym atakiem ze strony Giovanniego Vinci, który obijał rywala już po tym jak wygrał oficjalny pojedynek. Być może zwiastuje to nam walkę Frazer vs. Vinci w nadchodzącym czasie. Nathan pauzował w telewizji od 7 czerwca, przy czym kontuzji nabawił się dokładnie 10 czerwca podczas live eventu NXT w Tampie.

Wiemy już, że po odwróceniu się Cory Jade od Roxanne Perez zawodniczki oficjalnie zostały już pozbawione posiadanych przez chwilę tytułów NXT Women’s Tag Team Championship, a nowe mistrzynie zostaną wyłonione już za tydzień. Ogółem na przyszłotygodniowy odcinek potwierdzono następujące atrakcje:
- Bron Breakker i JD McDonagh podpiszą kontrakt na nadchodzącą walkę mistrzowską
- Alba Fyre vs. Lash Legend
- Non-Title: NXT Women’s Champion Mandy Rose vs. Sarray
- Falls Count Anywhere Match: Solo Sikoa vs. Von Wagner
- Fatal 4-Way Elimination Match for NXT Women’s Tag Team Championship: Ivy Nile & Tatum Paxley vs. Gigi Dolin & Jacy Jayne vs. Katana Chance & Kayden Carter vs. Yulisa Leon & Valentina Feroz.


-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 27-07-2022, 11:10
Host: user-5-173-9-95.play-internet.pl, IP: 5.173.9.95

Wymieni mi ktoś 5 powodów dla których warto oglądać aktualne nxt?

autor: Korsa

Dodano: 27-07-2022, 11:42
Host: public-gprs527178.centertel.pl, IP: 31.61.178.139

Dla NXT 2.0 nie ma ratunku. Ta cała przemiana sprawiła, że produkt, który wydawał się bliski perfekcji został kompletnie spartaczony. Aż człowiek z sentymentu czasem obejrzy stare dobre TakeOvery z komentarzem poczciwego Mauro Ranallo, aby powspominać, że kiedyś zaplecze main rosteru bylo na kilkukrotnie wyższym poziomie od samego MR. A teraz, cóż...
A co do zmian gimmicku - łudziłem się, że chodzi o Nikki Cross. To, co się z nią aktualnie dzieje, to jest jakieś nieporozumienie. Jakiś dziwny gimmick pseudo-superbohaterki, który jest kompletnie pozbawiony sensu i logiki.
HHH i Steph będą mieli sporo roboty z odratowywaniem zawodników zmarnowanych przez niezrozumiałe decyzje Vincenta i jego świty.

autor: komato

<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.