wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Opóźniony powrót Edge'a decyzją kreatywną?, Spięcie wrestlerów i fanów na nagraniach AEW Rampage, Oglądalność AEW Dynamite Fight for the Fallen, Status Jonathana Greshama, WWE zakontraktowało kilku uczestników try-outów przed WrestleManią 38, Paul Heyman asystuje Triple H'owi na try-outach przed SummerSlam, WWE znów otwarte na zawodników ze sceny niezależnej, Znany zawodnik NBA na try-outach do WWE
Dodano: 29-07-2022, 10:44
W okolicy poniedziałku pojawiły się wieści, że Edge miał jakieś problemy z podróżą i to mogło być powodem jego nieobecności na RAW, choć długo mówiło się o jego powrocie na tym właśnie wydarzeniu. Zdaniem PWInsidera okoliczności mogły być jednak inne. Według tego portalu na RAW mieli się pojawić zarówno Edge, jak i Beth Phoenix, lecz po odejściu Vince’a McMahona mogło dojść do zmiany planów kreatywnych i nieobecność Edge’a była spowodowana takim właśnie aspektem. Mimo wszystko można się spodziewać, że Edge zjawi się na SummerSlam lub RAW po tej gali, choć koncepcja jego powrotu może być teraz zgoła inna od tej, która obowiązywała jeszcze za kierownictwa Vince’a McMahona.

Według „Wrestling Observer Radio” podczas środowych nagrań AEW Rampage na arenie doszło do jakiegoś nieporozumienia pomiędzy Lee Moriartym i Stokely Hathaway’em oraz grupą fanów. W tej chwili nie wiemy dokładnie o co chodziło, ale ponoć sytuacja miała miejsce w takim momencie, że nie należy się spodziewać, żeby trafiło to do samego materiału telewizyjnego.

Oglądalność AEW Dynamite Fight for the Fallen wyniosła 976 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 910 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł minimalnie z poziomu 0.32 do 0.33.

„Fightful Select” donosi, że pomimo kłótni Jonathana Greshama z Tonym Khanem przed galą, po samym Death Before Dishonor panowało spore uznanie za profesjonalizm Greshama i to jak wypadła jego walka z Claudio Castagnolim. Ponoć stosunki na linii Gresham-Khan pozostają do teraz napięte i zawodnik nie jest już uwzględniany w dalszych planach w ROH i AEW, lecz z drugiej strony prezes AEW nie zamierza skreślać Greshama na dobre i pozostanie jakaś furtka na przyszłą współpracę. W tej chwili AEW nie przystało jeszcze oficjalnie na rozwiązanie umowy Greshama, ale wydaje się przesądzone, że dojdzie do tego w przeciągu nadchodzących dni.

„Dallas Morning News” informuje, że WWE postanowiło ostatecznie zakontraktować kilka osób z try-outów, które miały miejsce w kwietniu w Dallas przy okazji WrestleManii 38. Już wcześniej potwierdzono, że umowę z WWE zawarła Valerie Loureda, czyli zawodniczka MMA, która też uczestniczyła w tamtych próbach. Oprócz tego kontrakty z WWE mieli otrzymać:
+ Lexie Amrhein – narodowa mistrzyni w akrobatyce z 2020 roku
+ Houston Miller – grał w futbol w drużynie uniwersyteckiej Texas Tech
+ Tracy Hancock – zapaśnik w stylu klasycznym, który reprezentował USA na Igrzyskach w Tokio 2020.

Dzisiaj kończą się tymczasem duże try-outy WWE przed SummerSlam, które rozpoczęły się w minioną środę. Wydarzenie jest częściowo otwarte dla fanów czy dziennikarzy (w wybranych momentach) i przy okazji pojawiła się bardzo ciekawa wiadomość. Podczas try-outów adeptom przypatruje się sam Triple H, lecz co najbardziej intrygujące – robi to w asyście Paula Heymana, który wygłosił nawet dedykowane promo dla uczestników try-outów. Obecność Heymana u boku Huntera zdaje się potwierdzać ostatnie pogłoski o tym, że jego rola w WWE może być zdecydowanie większa po zmianach w kierownictwie. Dużo wskazuje na to, że Heyman będzie jednym z bliższych współpracowników Triple H’a w zakresie rekrutacji nowych osób, jak i prowadzenia strony kreatywnej w WWE.

Warto wspomnieć, że w ostatniej chwili na try-outy przed SummerSlam zaproszono kilka osób ze sceny niezależnej, choć nie znamy na ten moment konkretnych nazwisk. Ponoć jest to decyzja nowych władz, które chcą zrezygnować z zasady wprowadzonej jakiś czas temu przez Vince’a McMahona i jego współpracowników, którzy zadecydowali, że nie angażują osób ze sceny niezależnej, chyba że są one wyjątkowo utalentowane, ale do tego w bardzo młodym wieku, najlepiej w okolicach dwudziestego roku życia. Za nowych władz wyróżniające się osoby z federacji niezależnych znów będą miały szansę na angaż w WWE, bez względu na wiek.

Niespodziewanym uczestnikiem try-outów WWE przed SummerSlam okazał się być gwiazdor NBA, Dwight Howard. Były mistrz NBA z Lakersami ośmiokrotnie miał okazję występować w meczach gwiazd NBA – w przeszłości sięgnął też po mistrzostwo olimpijskie z drużyną Stanów Zjednoczonych. W minionym sezonie Howard występował w Los Angeles Lakers.
Howard nie tylko pojawił się na try-outach, ale i brał w nich czynny udział. Dwight spróbował podstawowych rzeczy w ringu i wziął udział w prezentacji swoich umiejętności za mikrofonem, po czym spotkał się osobiście z samym Triple H’em. Będący na miejscu Arash Markazi z „ESPN” miał okazję porozmawiać z zawodnikiem NBA po zakończonych próbach i ten przyznał, że traktuje to bardzo poważnie. Howard zaznaczył, że uwielbia wrestling i samo WWE, zdecydowanie widząc swoją przyszłość w tej branży. Dodał, że być może dojdzie do tego nawet niedługo. Zawodnik wspomniał, że w tej chwili jego marzeniem jest jeszcze kolejny sezon w NBA (ponoć ma duże szanse na angaż w Brooklyn Nets – przypis autora), ale jeżeli nie dostanie się do żadnej drużyny to być może już za parę miesięcy mógłby dołączyć do WWE, a jeżeli będzie jeszcze kontynuował karierę koszykarską, to fani WWE z pewnością usłyszą o nim w przyszłości.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 29-07-2022, 10:56
Host: 193-24-201-19.susi.pl, IP: 193.24.201.19

Ciekawe czy zmiana we władzach WWE wpłynie też na NXT, sądząc po tej wiadomości o zawodnikach sceny niezależnej to chyba tak. Tego NXT które jest teraz nie da się oglądać.

autor: Przemek

<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.