wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Kontuzja zawodniczki WWE?, Rohit Raju wolnym agentem, Potencjalny rywal Brocka Lesnara w rywalizacji o mistrzostwo WWE, Gala Terminus z transmisją i ustalonymi komentatorami
Dodano: 03-01-2022, 09:58
PWInsider donosi o potencjalnej kontuzji Sashy Banks podczas live eventu WWE w Fayetteville w Północnej Karolinie. Podczas walki z Charlotte Flair, Sashy nieprzyjemnie wykręciła się noga podczas wykonywania Backbreakera. Początkowo stanem zawodniczki zainteresował się sędzia, który ostatecznie dopuścił do kontynuacji walki, ale panie ponoć szybko przeszły do zakończenia. Po pojedynku sztab medyczny i sędziowie pomogli Sashy w opuszczeniu areny.
Na szczęście wiele wskazuje na to, że skończyło się głównie na strachu. Po medialnych doniesieniach do sprawy odniosła się sama Sasha Banks, która korzystając z Twittera uspokoiła swoich fanów, że wszystko jest w porządku. Podziękowała też za liczne wyrazy wsparcia.

Rohit Raju nie jest już zawodnikiem Impact Wrestling, po tym jak najwyraźniej na przełomie roku wygasła jego dotychczasowa umowa z federacją. Były X-Division Champion napisał wczoraj na Twitterze, że jest już oficjalnie wolnym agentem i spytał fanów, gdzie widzieliby go teraz.
Raju był związany z IW od maja 2017 roku i był członkiem stajni Desi Hit Squad. W sierpniu 2020 roku sięgnął po mistrzostwo X-Division, które utracił jednak w grudniu 2020 roku, gdy Manik (TJP) pokonał go na gali Impact Final Resolution.

Dave Meltzer informuje, że Bobby Lashley będzie szykowany jako pierwszy rywal Brocka Lesnara po zdobyciu przez niego mistrzostwa WWE. Z tego względu Lashley był dość protekcyjnie zabookowany w walce na Day 1, gdzie w końcówce miał nawet Lesnara w Hurt Locku, dopóki nie ingerował Big E. O walce Lesnar vs. Lashley mówiło się od bardzo dawna, w dużej mierze ze względu na przeszłości obu panów w MMA, gdzie obaj występowali z naprawdę przyzwoitymi sukcesami w wadze ciężkiej. Nie wiemy w tej chwili czy ich walka będzie szykowana już na Royal Rumble, czy którąś z późniejszych gal.
Warto dodać, że obecnie sporo zamieszania pojawiło się w planach na WrestleManię i nie wiadomo do końca jak WWE rozstrzygnie sprawę. Z tego co wiadomo Lesnar miał kontynuować program z Romanem Reignsem aż do WrestleManii, lecz nie wiemy jak będzie obecnie. Jeżeli WWE dalej pójdzie w stronę walki Lesnar vs. Reigns na WM to może to być starcie Champion vs. Champion, gdyż wydaje się wątpliwe, żeby WWE szybko pozbawiło Brocka mistrzostwa WWE. Być może WWE zmieni też całkowicie plany i wobec takiego obrotu spraw na WM zobaczymy jakieś zupełnie inne zestawienia.

Już za kilkanaście dni odbędzie się debiutancka gala nowej federacji Terminus, założonej przez Jonathana Greshama i Barona Blacka. Gala jest zaplanowana dokładnie na 16 stycznia 2022 roku w Kroc Center w Atlancie. Wczoraj Terminus wydało dwa istotne ogłoszenia. Po pierwsze gala będzie transmitowana poprzez FITE.TV. Po drugie wydarzenie skomentuje duet Dave Prazak & Lenny Leonard, którzy przed laty komentowali gale Ring of Honor, zanim ROH zostało przejęte przez Sinclair.
Podczas gali dojdzie m.in. do obrony dwóch wersji ROH World Championship. Bandido będzie bronił oryginalnego mistrzostwa w starciu z Baronem Blackiem. Jonathan Gresham stanie z kolei w obronie tymczasowego mistrzostwa, które zdobył na gali Final Battle – jego rywalem będzie Josh Alexander.

------------------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.