wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Prawdopodobny powrót Million Dollar Championship, nZo utracił przytomność podczas gali SWE, Dużo niepewności w sprawie Keitha Lee, Kazuchika Okada o zakażeniu koronawirusem, Zakażenie COVID-19 u zawodnika Pro Wrestling NOAH
Dodano: 24-05-2021, 09:55
Andrew Zaharian z „Mat Men Pro Wrestling Podcast” donosi, że w ramach storyline’u Teda DiBiase z Cameronem Grimesem, powróci Million Dollar Belt. Prawdopodobnie pojawi się on już podczas najbliższego odcinka NXT, na który zapowiedziano konfrontację twarzą w twarz obu panów. Million Dollar Belt debiutował w 1989 roku i utrzymał się wtedy do roku 1992. Potem pojawiał się w roku 1995 dla występującego wtedy jeszcze pod pseudonimem The Ringmaster Steve’a Austina oraz w 2010 roku dla Teda DiBiase Jr.

Przedwczoraj podczas gali SWE doszło do sytuacji w której nZo (aka Enzo Amore) utracił na chwilę przytomność przy przyjęciu DDT na podłodze od Ivana Warsawa. Walkę przerwano i wyniesiono nZo na noszach, po czym przewieziono go od razu do szpitala. W tej chwili nie wiemy jakie były dalsze skutki całej sytuacji, lecz optymizmu może dodawać fakt, że wczoraj zawodnik skorzystał z Twittera, żeby podziękować za wyrazy wsparcia, co może być sygnałem, że wszystko jest ostatecznie w porządku.

Status Keitha Lee wzbudza mnóstwo wątpliwości, gdyż zawodnik nie był widziany w WWE TV od lutego i nie wiadomo co jest przyczyną przedłużającej się absencji. Wczoraj sporo dyskusji wywołał wpis Lee na Twitterze. Keith odpowiedział fanowi pytającemu co dalej, że jest to dobre pytanie, ale niestety tylko czas pokaże co teraz przed nim.
Trudno powiedzieć co miał na myśli Lee. Pojawiły się nawet plotki jakoby Keith został po cichu zwolniony z WWE, ale zostały już one zdementowane. Keith Lee pozostaje zatem pracownikiem WWE, lecz jego przyszłość stanowi obecnie dla wszystkich dużą zagadkę. "Fightful" sugeruje przy tym, że u Lee w grę wchodzą jakieś kłopoty zdrowotne, przez które Keith cały czas nie może uzyskać zgody na występy w ringu. Portal nie podaje jednak o jaką dolegliwość może chodzić.

Kazuchika Okada potwierdził w wywiadzie dla "Radio Oshabering", że jest on jedną z grupy osób w NJPW, które wcześniej w tym miesiącu otrzymały pozytywne wyniki testów na COVID-19. Okada wspomniał, że 4 maja wycofano go z Wrestling Dontaku profilaktycznie, bo miał kontakt z osobami u których pojawiły się objawy i które okazały się "pozytywne". On sam początkowo miał wtedy negatywne testy, ale po kilku dniach potwierdziło się jednak, iż także uległ zakażeniu. Kazuchika wspomina, że przechodził kwarantannę sam w domu, a jego żona zamieszkała na ten czas z rodzicami. Wspomina również, że miał w planach trenować i podtrzymać formę przez ten czas, lecz ostatecznie przechodząc chorobę był na tyle osłabiony, iż nie miał energii na żadne ćwiczenia. Teraz czuje się już lepiej i odzyskał węch oraz smak.

Przypadek COVID-19 przytrafił się również w innej japońskiej federacji, a mianowicie Pro Wrestling NOAH. Zakażony okazał się być Kotaro Suzuki, który z tego względu nie wystąpił oczywiście na wczorajszej gali federacji. Z wczorajszego eventu Pro Wrestling NOAH wycofani zostali również Kai Fujimura, Yasutaka Yano oraz YO-HEY, gdyż wspomniana trójka miała bezpośredni kontakt z Suzukim, więc trafiła na kwarantannę.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.