wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Gala boksu pokrzyżuje plany WWE na SummerSlam na stadionie?, Były zawodnik WCW zatrzymany po incydencie drogowym, Dwie nieobecne ostatnio gwiazdy awizowane na pierwsze SmackDown z fanami, Pochwały dla dwóch pracowników zakulisowych WWE, Uwaga na spoilery z RAW: duża walka na przyszły tydzień, rezultat walki o WWE Women's Tag Team Championship, pierwsza walka na Hell in a Cell
Dodano: 25-05-2021, 09:06
WWE przygotowuje plany na SummerSlam i faworytem na gospodarza gali jest Las Vegas. „Wrestling Inc” donosi, że federacja rozważa organizację gali na Allegiant Stadium, a więc stadionie o pojemności ponad 60 tysięcy widzów. Okazuje się jednak, że może to być problem, gdyż SummerSlam ustalone jest na 22 sierpnia, tymczasem na 21 sierpnia ogłoszono dużą galę boksu w Las Vegas z walką Manny’ego Pacquiao z Errolem Spencem Jr. Las Vegas jest dość wymagającym rynkiem pod kątem wrestlingu, więc przy tak dużym wydarzeniu dzień wcześniej może się pojawić kłopot z frekwencją na ewentualnym stadionowym SummerSlam. Nie można wykluczyć, że WWE zweryfikuje jednak plany i postawi na tradycyjną galę w hali. Gdyby tak się stało prawdopodobnie organizatorem będzie T-Mobile Arena, gdzie może wejść koło 15 tysięcy fanów.

Były zawodnik WCW, Marcus „Buff” Bagwell, trafił w tym tygodniu do aresztu, po tym jak został zatrzymany przez policję za wykroczenia drogowe. Postawiono mu cały szereg zarzutów, od prowadzenia pod wpływem, przez jeżdżenie po przeciwnym pasie, po ucieczkę z miejsca wypadku i kilka innych wykroczeń. Bagwell został aresztowany 22 maja, a opuścił areszt 24 maja po uiszczeniu kaucji. Z dotychczasowych informacji wynika, że Bagwell jechał autem po zażyciu silnych leków na receptę, które działają odurzająco. Przypomnę, że Bagwell w ubiegłym roku uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym, w którym doznał licznych obrażeń żeber, biodra, a nawet nosa i oczodołu. Nie wiemy w tej chwili czy najnowszy incydent z jego udziałem zakończył się jakimiś urazami, lecz Bagwell trafił od razu do aresztu, więc tym razem na pewno nie przydarzyło mu się nic poważnego pod kątem zdrowotnym. Rzecz jasna spotkają go jednak konsekwencje prawne.

PWInsider donosi, że na pierwsze SmackDown z fanami, 16 lipca, awizowani są Edge oraz Sasha Banks. Edge nie pojawił się w WWE TV od WrestleManii 37, gdy przegrał w Triple Threat Matchu z Romanem Reignsem i Danielem Bryanem. Banks zjawiła się po porażce na WrestleManii tylko raz, w odcinku SmackDown z 16 kwietnia.

To samo źródło informuje, że John Cone i Jason Jordan są obecnie bardzo chwaleni w WWE za wywiązywanie się ze swoich ról zakulisowych. Cone wrócił do obowiązków w dziale relacji z zawodnikami, a Jordan przejął funkcję głównego producenta, po tym jak do innego działu przeniósł się John Laurinaitis. Obaj panowie są bardzo lubiani, a przede wszystkim doceniani za rzetelne wywiązywanie się ze stawianych im zadań.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
WWE ustaliło na przyszłotygodniowe RAW potyczkę Kofiego Kingstona z Drew McIntyrem. Pojedynek będzie miał dużą stawkę, gdyż zwycięzca zawalczy z Bobbym Lashley’em o WWE Championship na gali Hell in a Cell. Adam Pearce ustalił również, że jeśli Lashley lub MVP spróbują zaingerować w losy tego pojedynku, zostaną zawieszeni na 90 dni.

W walce wieczoru RAW doszło do starcia o WWE Women’s Tag Team Championship. Pasy pozostały u Natalyi i Taminy, a po porażce Shayna Baszler miała dość mieszającego się w jej starcia Reginalda i wyzwała go do zmierzenia się z nią za tydzień na RAW.

Tymczasem poznaliśmy już pierwszą walkę na odbywające się 20 czerwca Hell in a Cell PPV. Rhea Ripley zmierzy się na tej gali z Charlotte Flair o RAW Women’s Championship.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.