wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Franky Monet o dołączeniu do WWE, Kolejne wieści o rozmowach WWE i NJPW, NJPW zapowiedziało walkę o IWGP World Heavyweight Championship, The Miz na najbliższym RAW, Cardi B gospodynią tegorocznego SummerSlam?, Powód absencji Aleistera Blacka, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Dynamite: dalsza historia z Romanem Reignsem i The Usos, dwie walki mistrzowskie na przyszłotygodniowe SmackDown, odpowiedź Orange Cassidy'ego dla Kenny'ego Omegi, odmieniony pas mistrzowski
Dodano: 29-05-2021, 11:26
W wywiadzie udzielonym „talkSPORT” Franky Monet wypowiedziała się o swojej motywacji względem dołączenia do WWE. Franky stwierdziła, że ludzie mogą mówić co chcą, ale WWE to jednak WWE, czyli największy gracz na rynku, rozpoznawalny nie tylko w branży, ale i w całej gałęzi rozrywkowej, więc wszystkie występujące tam osoby są na świeczniku. Monet dodała, że dużo do myślenia dały jej również wydarzenia roku 2020, które uświadomiły jej jak dużą wartością może być tak pewny i duży pracodawca. Nie miała zatem specjalnych wątpliwości i chętnie skorzystała z oferty WWE.
Odnośnie zmiany pseudonimu Monet stwierdziła, że była bardzo przywiązana do Tayi Valkyrie, bo tak występowała całą karierę i można powiedzieć, że w takiej „postaci” poznała swojego późniejszego męża. Ostatecznie nie miała jednak problemu ze zmianą pseudonimu, bo jest to również pewien symbol rozpoczęcia zupełnie nowego dla niej etapu. Nie robiła także problemu z tym, żeby rozpocząć od NXT, zwłaszcza, że jest to brand pokazywany na USA Network, a więc tam gdzie flagowe RAW, więc jest dumna z bycia częścią NXT.

PWInsider odniósł się do rozmów na linii NJPW-WWE twierdząc, że na razie dotyczą one przede wszystkim osoby… Daniela Bryana. WWE chce się porozumieć z japońską federacją z myślą o tym, żeby Bryan podpisał z nimi nowy kontrakt, ale mógł to łączyć z występami właśnie w NJPW. Z informacji tego portalu wynika zatem, że przynajmniej na razie nie będzie jeszcze raczej mowy o większej współpracy i póki co umowa miałaby się skupić na tym temacie. Niektóre źródła wciąż utrzymują jednak, że rozmowy na linii WWE-NJPW są zdecydowanie szersze i dotyczą ogólnej współpracy.

NJPW poinformowało, że nowego mistrza IWGP World Heavyweight poznamy 7 czerwca na NJPW Dominion. O tytuł zawalczą Kazuchika Okada i Shingo Takagi. Pas został zawieszony po problemach zdrowotnych Willa Ospreay’a.

WWE zapowiedziało, że na najbliższym RAW powróci The Miz, który poprowadzi MizTV z Rheą Ripley. Miz był nieobecny w WWE TV od czasu WrestleMania Backlash.

Szykuje się duży celebrycki akcent w kontekście tegorocznego SummerSlam. „Fightful Select” informuje, że WWE chce, żeby Cardi B była gospodynią SummerSlam. Na razie nie zostało to jeszcze sfinalizowane, lecz theme songiem SummerSlam ma być utwór „Up” właśnie od tej artystki, więc szanse na powodzenie takiej operacji wydają się być spore. W przypadku Cardi B raczej nie byłoby mowy o występie w ringu, lecz miałaby się ona pojawić w paru segmentach na gali czy zaprezentować na żywo wybrane utwory ze swojego repertuaru.

Aleister Black nie zjawił się na SmackDown mimo powrotu w ubiegłym tygodniu, a jak podaje PWInsider była to jedynie decyzja kreatywna. Szykowany jest feud Blacka i Big E’go, lecz WWE nie chce się z tym spieszyć i program będzie spokojnie szykowany. Aleistera zobaczymy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Dynamite.
|
|
|
|
Przy okazji SmackDown, The Usos pokonali Street Profits i mimo niezadowolenia Romana Reignsa, mają zawalczyć o tytuły mistrzowskie. Przy okazji budowana jest historia w ramach której Reigns nie ufa Jimmy’emu, który nie okazał mu odpowiedniego szacunku i stara się zniechęcić Jey’a do współpracy z bratem.

Na przyszłotygodniowe SmackDown została zatem zapowiedziana walka o SmackDown Tag Team Championship pomiędzy Rey’em i Dominikiem Mysterio oraz The Usos. Oprócz tego na kolejny odcinek potwierdzona została walka o WWE Intercontinental Championship, w której Apollo Crews spotka się z Kevinem Owensem, a Commander Azeez będzie miał zakaz przebywania w okolicy ringu.

Na Dynamite Orange Cassidy jak można się było spodziewać odmówił Kenny’emu Omedze przełożenia swojej walki mistrzowskiej. Oznacza to, że w niedzielę na Double or Nothing zobaczymy Triple Threat Match o AEW World Championship: Kenny Omega vs. Orange Cassidy vs. PAC.

AEW zaprezentowało na gali nowy wygląd AEW Women’s Championship i nowy pas wręczono już mistrzyni, Hikaru Shidzie. Ta jest posiadaczką tytułu już od ponad roku. W niedzielę Shida zmierzy się z Britt Baker.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.