wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Tony Khan o umowie Lio Rusha z AEW, Wstępne dane o oglądalności SmackDown i AEW Dynamite, Wkrótce zmiana formatów AEW Dark i Dark: Elevation, Kiedy nagrywano Stadium Stampede?, Molly Holly podejmie pracę w WWE?, Dokładna lokalizacja AEW All Out 2021, Gia Miller przedłużyła kontrakt z Impact Wrestling, Uwaga na spoilery z RAW: powrót gwiazdy, konfrontacja na przyszły tydzień, problemy zdrowotne po jednej z walk, rozpad tag teamu, nowa walka na Hell in a Cell
Dodano: 01-06-2021, 11:19
Lio Rush zadebiutował na Double or Nothing, ale prawdopodobnie będzie się jeszcze pojawiał na galach AEW. Warto jednak dodać, że zawodnik pozostaje związany z NJPW i pojawił się na gali w USA za zgodą tej federacji. Tony Khan dodał na konferencji po PPV, że nie spisali formalnej umowy z Rushem i ten pojawia się w AEW na zasadzie porozumienia skwitowanego uściskiem rąk i prawdopodobnie pozostaną przy takim rozwiązaniu.

Dane odnośnie oglądalności programów z ostatnich dni są nieco opóźnione przez to, że wczoraj w USA świętowano Memorial Day. Mamy już jednak wstępne informacje z piątku, gdy odbyło się SmackDown i AEW Dynamite. Program WWE obejrzało 1.755 miliona widzów z ratingiem 0.40 w grupie 18-49 i jest to spadek względem 1.933 miliona osób oraz ratingu 0.50 sprzed tygodnia.
„Wrestling Observer” podaje też wstępne dane względem Dynamite, które było emitowane w piątek późnym wieczorem, po zakończeniu SmackDown. Program obejrzało na TNT 510 tysięcy osób co jest bardzo dużym spadkiem aż o 38% względem 821 tysięcy widzów z poprzedniej, jeszcze środowej emisji. Portal nie ma na razie danych o ratingu w grupie 18-49. Przez środowe transmisje NBA, Dynamite pozostanie jeszcze przez jakiś czas przy emisji w piątkowe wieczory – na pewno będzie tak jeszcze w tym i przyszłym tygodniu.

Tony Khan zapowiedział, że po powrocie w trasę AEW planuje zmienienie nieco formatu i długości programów Dark oraz Dark: Elevation. Można zakładać, że będzie się podczas nich odbywać mniej pojedynków i gale będą też po prostu krótsze niż obecnie.

„Fightful Select” informuje, że AEW nagrało większość Stadium Stampede Matchu w czwartek przed Double or Nothing PPV. Dodatkowe nagrania uzupełniające odbyły się natomiast jeszcze dzień później, w piątek.

PWInsider donosi, że Molly Holly rozpoczęła ostatnio pracę na zapleczu gal WWE i na razie jest to dla niej try-out w roli producentki. Jeżeli członkini WWE Hall of Fame sprawdzi się w tej roli, to zostanie oczywiście zatrudniona przez WWE na stałe.

Po zatwierdzeniu Chicago jako gospodarza tegorocznej gali AEW All Out, federacja ogłosiła już bezpośrednią lokalizację tej gali. Odbędzie się ona w NOW Arenie (dawnym Sears Center). Jest to ten sam obiekt, gdzie odbyły się już gale All In w 2018 i 2019 roku.

Gia Miller pozostanie w Impact Wrestling, gdyż podpisała właśnie nowy kontrakt z federacją, który będzie obowiązywał przez trzy lata. Miller jest współprowadzącą Before The Impact i pracuje również jako reporterka na zapleczu głównej tygodniówki IW.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Na RAW powrócił Mustafa Ali, który miał trochę porad dla Mansoora, który niedawno zadebiutował w brandzie. Ali radził mu uważać na kontakty z innymi, gdyż nikomu nie można ufać. Mustafa pojawił się po raz pierwszy od czasu rozbicia RETRIBUTION.

Shayna Baszler ma dość tego, że Alexa Bliss mocno z nią igra – na RAW przyczyniła się do jej porażki z Reginaldem. Sfrustrowana Baszler przerwała potem segment Bliss i wyzwała ją do skonfrontowania się z nią w przyszłotygodniowym odcinku.

Humberto Carrillo i Sheamus najwyraźniej przynoszą sobie pecha w ringu, gdyż ich druga potyczka skończyła się ponownymi problemami zdrowotnymi jednego z uczestników. Przy pierwszej rywalizacji obu panów ucierpiał Carrillo, a tym razem uszczerbku na zdrowiu doznał Sheamus. Po przyjęciu jednego z ciosów Sheamus dość obficie krwawił z nosa. PWInsider potwierdził po gali, że doszło do złamania nosa, lecz na szczęście niezbyt skomplikowanego, więc zawodnik tak naprawdę będzie od razu gotowy do akcji. Możliwe jednak, że WWE chwilowo da mu jednak nieco wolnego i Sheamus opuści kolejne RAW.

Na RAW rozpadł się tag team Eliasa i Jaxsona Rykera. Doszło do tego po tym jak Elias odmówił dokonania zmiany podczas pojedynku obu panów z AJ Stylesem i Omosem. Rzecz jasna Styles i Omos w takich okolicznościach spokojnie wygrali i obronili RAW Tag Team Championship.

Po ogłoszeniu walki Rhei Ripley z Charlotte Flair o RAW Women’s Championship w ubiegłym tygodniu, podczas najnowszego odcinka RAW poznaliśmy drugą walkę na Hell in a Cell, które odbędzie się już 20 czerwca. Jest to pojedynek o WWE Championship i zobaczymy wtedy kolejną odsłonę rywalizacji Bobby’ego Lashley’a z Drew McIntyrem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.