wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00W tym tygodniu kolejne zwolnienia z rosteru WWE?, Pierwsza walka na ROH Best in the World 2021, TJP kontuzjowany, Pozytywne opinie po debiucie komentatora na RAW, Nowa walka na najbliższe AEW Dynamite, Dokładniejsze dane o oglądalności ostatniego AEW Dynamite, Uwaga na spoilery z NXT: powrót dużej gwiazdy, kilka nowych walk na NXT TakeOver: In Your House, debiut w NXT, walka na przyszłotygodniowy odcinek, rezultat pojedynku o NXT Tag Team Championship
Dodano: 02-06-2021, 10:07
Z informacji „Fightful Select” wynika, że prawdopodobnie „czystki” w rosterze WWE nie dobiegły jeszcze końca. Portal ustalił w swoich źródłach, że jeszcze w tym tygodniu może się pojawić informacja o kolejnych zwolnieniach w głównych rosterach WWE i mogą one objąć dość poważne nazwiska. Przypomnę, że pierwsza fala zwolnień z RAW i SmackDown nastąpiła w kwietniu, gdy WWE pożegnało m.in. Samoa Joe, IIconics, Mickie James czy Kalisto. W maju z kolei zorganizowano cięcia w rosterze NXT.

ROH ustaliło pierwszą walkę na Best in the World 2021 PPV, które odbędzie się 11 lipca w Baltimore w Maryland. Na gali Brody King zmierzy się jeden na jednego z Jay’em Lethalem.

W najbliższym Impact Wrestling ma się odbyć 60-minutowy Iron Man Match w którym spotkają się TJP i Josh Alexander. Oczywiście walka nagrana była jednak z wyprzedzeniem, na tapingach z ubiegłego miesiąca. Okazuje się tymczasem, że TJP ma problemy zdrowotne i jak podaje PWInsider, w ostatnim czasie poddał się operacji poważnie złamanego nosa. Uraz nie będzie wymagał długiej pauzy i TJP powinien być gotowy na kolejne nagrania Impact Wrestling.

Być może RAW doczekało się komentatora pełną gębą, gdyż Jimmy Smith zbiera bardzo dobre recenzje po swoim debiucie z minionego poniedziałku. Smith jest chwalony przez fanów w mediach społecznościowych, a jak informuje „WrestleVotes” nowy komentator wywołał nie mniejszy zachwyt na samym zapleczu WWE. Sztab produkcyjny pracujący przy RAW miał być pod wrażeniem Smitha i stwierdzić, że ten w naturalny sposób pasuje po prostu do stolika komentatorskiego RAW i prawdopodobnie rozgości się on tam na dłuższy czas.

AEW zapowiedziało na najbliższe Dynamite nową walkę tag teamową: Christian Cage & Jungle Boy vs. Private Party.

Mamy już dokładniejsze dane o oglądalności AEW Dynamite z minionego piątku. Jak podaje Dave Meltzer show obejrzało 526 tysięcy widzów przy ratingu 0.20 w grupie wiekowej 18-49. Show odnotowało znaczące spadki względem poprzedniego tygodnia, gdy Dynamite było jednak pokazane o swojej standardowej porze, czyli w środę wieczorem – ten poprzedni odcinek oglądało wtedy 821 tysięcy osób z ratingiem 0.28 we wspomnianej grupie wiekowej. Liczby z ostatniego piątku są również najgorszymi w dotychczasowej historii emisji AEW Dynamite. Przypomnę, że na razie w czerwcu AEW Dynamite dalej będzie transmitowane na TNT w piątki późnym wieczorem. Taki scenariusz ma się utrzymać jeszcze przynajmniej przez dwa tygodnie.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Podczas najnowszego odcinka powrócił Adam Cole, który namieszał w walce o miano pretendenta do mistrzostwa NXT, która otwierała ten epizod. Cole zaatakował wszystkich uczestników i doprowadził do zakończenia tej walki bez rozstrzygnięcia. Na późniejszym etapie show Cole skonfrontował się z Karrionem Krossem, a w rozmowach uczestniczył też William Regal. Skończyło się to tym, że na kolejne TakeOver ogłoszony został Fatal Five-Way Match o NXT Championship: Karrion Kross vs. Pete Dunne vs. Kyle O’Reilly vs. Johnny Gargano vs. Adam Cole.

To jednak nie jedyne starcie ogłoszone na NXT TakeOver: In Your House, które odbędzie się 13 czerwca w Capitol Wrestling Center. Na gali dojdzie też do solowej potyczki LA Knighta z Cameronem Grimesem. Oprócz tego w pojedynku jeden na jeden spotkają się Xia Li i Mercedes Martinez. Wreszcie Raquel Gonzalez stanie w obronie NXT Women’s Championship w pojedynku z Ember Moon.

Christian Casanova zaliczył debiut w NXT pod pseudonimem Camelo Hayes. Zawodnik przyjął Open Challenge i zmierzył się z Kushidą o NXT Cruiserweight Championship. Po zaciętym i dobrym pojedynku wygrał Kushida, który po walce docenił też rywala i okazał mu szacunek.

Na przyszłotygodniowe NXT ogłoszono występ muzyczny Poppy oraz pojedynek Ember Moon z Dakotą Kai.

W walce wieczoru wczorajszego NXT, MSK okazali się lepsi od Joaquina Wilde’a i Raula Mendozy, skutecznie broniąc tym samym NXT Tag Team Championship. Pretendentom próbował pomóc Santos Escobar, lecz przeszkodził mu Bronson Reed, który na koniec show pozował wraz z MSK.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.