wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Dragon Lee otrzyma szanse na odzyskanie utraconych pasów w ROH, Fred Yehi zawalczy o ROH Pure Championship, Aleister Black miał przygotowany nowy theme song w WWE, Czy Carlito prowadził rozmowy z WWE lub AEW?, Prawdopodobna walka o WWE Universal Championship na Hell in a Cell PPV, Uwaga na spoilery z NWA When Our Shadows Fall PPV: debiut zawodniczki, zmiana mistrzowska
Dodano: 07-06-2021, 09:20
Były ROH TV i Tag Team Champion Dragon Lee pauzował ostatnio z powodu kontuzji, a podczas absencji stracił wszystkie pasy mistrzowskie, które przegrali broniący ich w jego imieniu koledzy ze stajni La Faccion Ingobernable. Ring of Honor potwierdziło jednak, że po powrocie do zdrowia Lee będzie miał teraz szansę się odkuć. Najpierw w odcinku ROH TV z 12 czerwca, Dragon Lee i Kenny King zmierzą się z Tracym Williamsem i Rhettem Titusem o ROH Tag Team Championship. Następnie podczas któregoś z późniejszych odcinków (nie podano jeszcze którego) Lee będzie miał okazję odzyskać ROH TV Championship, o które zmierzy się z obecnym mistrzem, Tonym Deppenem.

Fred Yehi ma z kolei otrzymać wkrótce walkę o ROH Pure Championship. Walka też ma się odbyć w jednym z epizodów ROH TV, lecz nie sprecyzowano na razie którym.

Aleister Black zdradził podczas transmisji na Twitchu, że w ramach jego powrotu do WWE TV mieli również przygotowany nowy theme song dla jego postaci, który miał zadebiutować wkrótce, ale oczywiście finalnie do tego nie doszło. Black przyznał, że mocno tego żałuje, gdyż była to naprawdę ciekawa muzyka wejściowa.

Choć po powrocie Carlito na Royal Rumble i RAW po tej gali, dużo mówiło się o jego pełnym powrocie do WWE, to okazuje się, że nie było takiego tematu. Carlito przyznał w rozmowie z „Angle Podcast”, że był zabookowany na Rumble, a w weekend tej gali WWE poprosiło go również o przepracowanie RAW, więc się zgodził, lecz nie było żadnych większych ustaleń, a od czasu tamtego RAW nie miał też żadnego kontaktu ze strony WWE. Carlito zdradził również, że mimo spekulacji medialnych nie prowadził żadnych rozmów z AEW.
Carlito stwierdził, że sytuacja jest jaka jest, ale pozostaje otwarty na rozmowy z każdą federacją. Podkreślił, że z chęcią rozważy nie tylko propozycje dotyczące występów zawodniczych, gdyż jest również zainteresowany pracą producenta na zapleczu czy trenera dla nowych talentów.

SmackDown wytoczyło prawdopodobny kierunek walki o WWE Universal Championship na galę Hell in a Cell i zagraniczne portale potwierdzają, że obecnie WWE planuje na to PPV walkę Romana Reignsa z Rey’em Mysterio. Należy się spodziewać, że raczej będzie to solowa walka, a nie tytułowy Hell in a Cell Match, lecz oczywiście zobaczymy co ostatecznie postanowi WWE.

Uwaga na spoilery z wczorajszej gali NWA When Our Shadows Fall PPV.
|
|
|
|
Podczas wczorajszej gali w NWA zadebiutowała Kylie Rae, która stoczyła od razu walkę, w zespole z Taryn Terrell pokonując Thunder Rosę i Melinę. Rae powróciła do wrestlingu, po tym jak w październiku ubiegłego roku ogłosiła zakończenie kariery. Rae związała się z NWA umową, choć czysto formalnie pozostaje jeszcze pod kontraktem Impact Wrestling, które wyraziło jednak zgodę na taki ruch, gdyż na ten moment niewiele wskazuje, żeby IW chciało jeszcze zabookować Rae na swoje gale. Przypomnę, że w zeszłym roku niespodziewanie nie stawiła się ona na gali Bound For Glory, prawdopodobnie ze względu na to, iż mentalnie przerósł ją występ na większym evencie. Nie była to pierwsza taka sytuacja, gdyż poprzednio Kylie w podobnych okolicznościach pożegnała się z AEW.

Na When Our Shadows Fall poznaliśmy nową NWA Women’s Champion, gdyż Kamille pokonała Serenę Deeb i przejęła tytuł. Dla Kamille to pierwsze panowanie z pasem, a title reign Sereny zakończył się po 222 dniach.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.