wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Ile powinno potrwać tegoroczne SummerSlam?, Cody Rhodes zapowiada ogłoszenie na Dynamite, Deonna Purrazzo zadebiutuje w AAA już w lipcu, Oglądalność AEW Dynamite i SmackDown, Ile osób obejrzało poprzedni odcinek NXT?, Więcej o umowie Andrade z AEW
Dodano: 08-06-2021, 14:42
SummerSlam 2021 odbędzie się w Las Vegas, gdzie tego samego wieczoru organizowana jest gala bokserska z walką Errola Spence’a Juniora z Mannym Pacquiao. Choć gale będą ze sobą konkurować, to według ustaleń zagranicznych portali założeniem WWE będzie skończenie swojej gali przed samą walką Spence Jr. vs. Pacquiao, która rozpocznie się najwcześniej koło 23.30 czasu lokalnego, ale co bardziej prawdopodobne koło północy. Jak potwierdza „Wrestling Observer” SummerSlam ma się skończyć o 23.00, rozpoczynając się o 20.00 czasu lokalnego, a więc główna karta potrwa trzy godziny.
Taki czas jest krótszy niż to czego można zwykle oczekiwać, ale takie są preferencje WWE, jak i samych okolicznych obiektów oraz dystrybutorów PPV. Przy takim rozwiązaniu można sobie wyobrazić nawet scenariusz, w którym niektórzy fani wezmą osobisty udział w obu wydarzeniach. W przypadku gali boksu dużo osób będzie zainteresowanych samą walką wieczoru, a niekoniecznie tym co ją poprzedzi, więc przy takim wariancie niektórzy mogą się wybrać na SummerSlam, a potem udać się, żeby zobaczyć starcie Spence Jr. vs. Pacquiao. Jeżeli podane ramy czasowe się potwierdzą to byłoby to możliwe, gdyż halę na której odbywa się gala boksu i stadion goszczący WWE dzieli od siebie zaledwie niecałe 10 minut samochodem, a nieco ponad pół godziny pieszo.

Cody Rhodes zapowiedział, że w najbliższy piątek podczas najnowszego odcinka Dynamite, ponownie będzie miał jakieś wyjątkowe ogłoszenie. Dojdzie do tego podczas wywiadu, który poprowadzi z nim Tony Schiavone.

Deonna Purrazzo zadebiutuje w przyszłym miesiącu w AAA. 3 lipca na gali Verano de Escandalo ma ona zaplanowaną walkę z Lady Shani. Przypomnę, że już wcześniej potwierdzono walkę Purrazzo na Triplemanii XXIX, która odbędzie się 14 sierpnia. Wtedy to Deonna zmierzy się z AAA Reina de Reinas Champion Faby Apache w walce Title vs. Title.

Oglądalność ostatniego Dynamite wyniosła 462 tysiące widzów przy ratingu 0.19 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując dalszy spadek względem 526 tysięcy widzów i ratingu 0.2 przy poprzednim odcinku. Przypomnę, że Dynamite ma teraz trudne chwile pod względem oglądalności, gdyż przez mecze NBA w czerwcu ma zmieniony dzień emisji na piątek i to późnym wieczorem, żeby dodatkowo uniknąć rywalizacji ze SmackDown. Na razie skutek tego ruchu jest taki, że AEW drugi tydzień z rzędu ustanowiło niechlubny rekord najgorszej oglądalności w historii programu.

Tymczasem jeżeli chodzi o ostatnie SmackDown to show oglądało 1.883 miliona widzów z ratingiem 0.50 w grupie wiekowej 18-49. W porównaniu do poprzedniego tygodnia jest to słabszy rezultat jeżeli chodzi o oglądalność, która spadła z pułapu 1.928 miliona widzów, natomiast rating we wspomnianej grupie wiekowej utrzymał się na dokładnie tym samym poziomie. Pod kątem samej liczby widzów był to drugi najgorszy wynik SmackDown odkąd tygodniówka zaczęła być emitowana na FOX - gorzej było tylko 3 lipca 2020 roku.

Cofnijmy się tymczasem jeszcze bardziej, a mianowicie do poprzedniego wtorku i ostatniego epizodu NXT. Ten oglądało według najnowszych ustaleń 668 tysięcy widzów i był to spadek względem 698 tysięcy osób sprzed tygodnia. Nie znamy ratingu w grupie wiekowej 18-49, gdyż show nie załapało się do rankingu Cable Top 150, przez co zresztą dane o oglądalności programu pojawiły się tak późno.

PWInsider informuje, że mimo prób negocjacyjnych ze strony Andrade, ostatecznie jego umowa z AEW ma być standardowa i podobna do większości, poza zawodnikami łączącymi występy w ringu z rolą wiceprezesów federacji, którzy mają większe uprawnienia. Andrade nie będzie miał zatem bezpośredniego wpływu na sprawy kreatywne i to Tony Khan ma ostateczne słowo przy każdej kwestii dotyczącej jego bookingu. Przypomnę, że z nieoficjalnych informacji wynika, iż Anrade oczekiwał kontroli kreatywnej nad swoją postacią, przez co jego negocjacje z AEW tak się przeciągały.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.