wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00wXw zapowiedziało gale Catch Grand Prix z udziałem fanów, Aleister Black o swoich planach na przyszłość, Część osób w WWE naciska na rozważenie powrotu Aleistera Blacka, Aktualne wieści w sprawie statusu Brauna Strommana i Murphy'ego, Zawodniczka NXT kontuzjowana
Dodano: 10-06-2021, 10:08
Niemiecka federacja Westside Xtreme Wrestling ogłosiła, że we wrześniu odbędzie się tegoroczny turniej Catch Grand Prix. Zostanie on zorganizowany w Oberhausen, a w galach wezmą udział fani w liczbie około 300 na galę. Tych kilka dni będzie dla fanów wXw pełne akcji, gdyż w ramach samego turnieju odbędzie się pięć gal, a dodatkowo przy okazji federacja zaplanowała dwa eventy poboczne pod nazwą We Love Wrestling. W sumie w dniach 23-26 września odbędzie się tam zatem aż siedem wydarzeń (w niektóre dni pierwsza gala odbędzie się po południu, a druga wieczorem).

Goszcząc w „Oral Sessions” Renee Paquette, Aleister Black odniósł się do tego jak widzi swoją przyszłość po zwolnieniu z WWE. Black stwierdził, że WWE jest niepodważalnie największą z federacji i to nie ulegnie zmianie, lecz to co zmieniło się w ostatnich latach to na pewno fakt, że scena wrestlingu nie ogranicza się już tylko do WWE. Jest zatem kilka opcji i wspaniali zawodnicy są oczywiście w AEW, a dobrze radzą sobie i Ring of Honor czy Impact Wrestling, więc sytuacja na rynku jest dość ciekawa.
Aleister nie wykluczył tymczasem, że jego głównym kierunkiem będzie NJPW, bo jest to na pewno federacja, którą uwielbia. Wynika to w dużej mierze z tego, że on wychowywał się nie tyle oglądając WWE, co właśnie New Japan transmitowane na Eurosporcie, więc ma Japonię w sercu i jest to na pewno kierunek o którym myśli.

PWInsider donosi z kolei, że sporo osób w WWE naciska osoby decyzyjne na powrót właśnie Aleistera Blacka. Ogólne poczucie na zapleczu jest takie, że decyzja o jego zwolnieniu była przedwczesna i nieuzasadniona, a Black w niczym nie zawinił i to wręcz wobec niego złamano obietnice związane z jego powrotem do WWE TV, który był w pełni przygotowany, lecz nagle go wstrzymano. Na razie nie wiemy czy WWE rzeczywiście rozpatrzy sprawę ewentualnego powrotu do współpracy z Aleisterem.

Także PWInsider informuje o ciekawej sytuacji z Braunem Strowmanem, w przypadku którego znalezienie nowego pracodawcy wcale nie musi być takie oczywiste. Wszystko przez wysokie wymagania finansowe Strowmana, który oczekuje 5-cyfrowych wypłat za swoje występy, co będzie oczywiście trudno osiągalne dla wielu promotorów ze sceny niezależnej. Spekuluje się o tym, że Braun jest już na tym etapie w zasadzie ustawiony finansowo po latach spędzonych w WWE, dlatego Strowman nie ma presji związanej z powrotem i zamierza rozpatrywać tylko oferty, które będą dla niego interesujące i opłacalne. Możliwe zatem, że poczekamy trochę na zobaczenie Brauna w ringu, chyba, że kontrakt postanowi mu zaoferować AEW czy Impact Wrestling.
Według tego źródła na przeciwnym biegunie znajduje się Buddy Murphy, który będzie chciał szybko wrócić do akcji, a ponoć wstępne zainteresowanie jego osobą wyraziło wiele podmiotów na rynku. Można zatem oczekiwać, że wkrótce po wygaśnięciu klauzuli po zwolnieniu z WWE, Murphy’ego zobaczymy w akcji i to potencjalnie w różnych federacjach.

Fanom w mediach społecznościowych nie umknął fakt, że w ostatnim czasie w NXT nie widzimy Shotzi Blackheart. Sama zawodniczka w odpowiedzi na zapytanie jednego z fanów potwierdziła, że jest obecnie kontuzjowana. Shotzi nie zdradziła jednak żadnych szczegółów i w tej chwili nie wiemy co jej dolega oraz jak długa będzie jej przerwa od występów.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.