wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Po kwietniowych cięciach w głównych rosterach, w maju WWE przeprowadziło masowe zwolnienia w NXT. Z brandem pożegnali się m.in. The Velveteen Dream, Alexander Wolfe, Jessamyn Duke, Vanessa Borne czy sędzia Drake Wuertz.

WWE potwierdziło, że od 16 lipca powróci w trasę, a gale będą się odbywać z udziałem fanów. Na razie poza galami RAW i SmackDown, prawie w każdym tygodniu odbywać się będą dwa live eventy w formie gal bez transmisji w telewizji. Z kolei tegoroczne SummerSlam odbędzie się w sobotę 21 sierpnia, prawdopodobnie na stadionie w Las Vegas.

John Cena kończy na ten moment swoje zobowiązania filmowe i możliwe, że latem powróci na ring WWE. Cena miałby się zjawić po raz pierwszy na SmackDown 16 lipca, gdy WWE wróci w trasę. W przypadku powrotu Cena prawdopodobnie pozostanie w WWE TV przynajmniej do SummerSlam, gdzie według plotek może się zmierzyć z Romanem Reignsem. 
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 23.06.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00WWE podchodzi do tegorocznego SummerSlam jak WrestleManii, Zmiana planów przy debiucie Marka Henry'ego w AEW, Undertaker chwali Romana Reignsa, Oglądalność NXT, Łączone rostery na nadchodzących live eventach WWE, Authors of Pain o plotkach dotyczących zakończenia karier
Dodano: 10-06-2021, 14:37
„WrestleVotes” donosi, że WWE szykuje się do SummerSlam 2021 z nastawieniem jakby była to w zasadzie tegoroczna WrestleMania. Federacja była oczywiście zadowolona z tego, że mimo problematycznej jeszcze wtedy sytuacji, na wiosnę udało się zorganizować 2-dniową WM na stadionie z fanami, lecz była ich ograniczona liczba, przez co gala nie była jeszcze do końca pełnym powrotem do normalności. Tak ma być jednak w sierpniu na SummerSlam, które odbędzie się na stadionie w Las Vegas z możliwością pełnego obłożenia, więc wiele wskazuje na to, że galę zobaczy na żywo ponad 60 tysięcy osób. Przy okazji gala ma dodatkowy wymiar, gdyż odbędzie się już po pełnym powrocie w trasę, podczas gdy kwietniowa WM była jednorazowym epizodem, po którym WWE wróciło do gal w ThunderDome.
Należy oczekiwać, że SummerSlam będzie bardzo mocno celebrowane, a i sama karta będzie bookowana w stylu tego co WWE szykuje zwykle na WrestleManię. Przypomnę, że choć nie zostało to jeszcze dopięte, to WWE planuje, żeby dwoma głównymi walkami tegorocznego SummerSlam były starcia Bobby’ego Lashley’a z Brockiem Lesnarem i Romana Reignsa z Johnem Ceną o dwa główne tytuły mistrzowskie w WWE. Na tym nie koniec, gdyż WWE ma w obwodzie choćby Edge’a i sporo spekuluje się o zestawieniu go z Sethem Rollinsem. Możliwe, że WWE nie zatrzyma się i na tym jeżeli chodzi o bardzo znane nazwiska, gdyż prawdopodobna jest również walka z udziałem Goldberga, a WWE wciąż planuje rozmawiać z Undertakerem o ewentualnej walce lub przynajmniej pojawieniu się na SummerSlam.

Tony Schiavone zdradził podczas podcastu „What Happened When”, że mieli trochę inny plan względem debiutu Marka Henry’ego na AEW Double or Nothing, lecz musieli go zmienić ze względów czasowych. Założenie było takie, że w zasadzie to co zobaczyliśmy na późniejszym Dynamite, miało się odbyć właśnie na PPV. Mieli zaplanowany około 5-minutowy wywiad, lecz potem okazało się, że wcześniejsze segmenty na PPV trochę się wydłużyły i musieli szukać oszczędności czasu, co odbyło się właśnie kosztem Henry’ego, który tylko pokazał się fanom, a zaplanowany wywiad przenieśli w związku z tym na Dynamite po tej gali.

W rozmowie z Justinem Barrasso ze „Sports Illustrated” Undertaker bardzo pochwalił Romana Reignsa. Taker stwierdził, że jest dumny z tego na jakim poziomie jest teraz ten zawodnik. W listopadzie na Survivor Series podszedł do Romana i Jey’a Uso z pochwałami za ich minione występy, bo jego zdaniem stworzyli oni program z najlepiej opowiedzianą historią od lat, jeżeli chodzi o feudy w WWE. Co więcej wszystko z udziałem Romana jest teraz niewymuszone, odbywa się naturalnie i jest on naprawdę „w gazie”.
Undertaker wspomniał, że Reigns sprawdził się rewelacyjnie w roli heela, prezentowanego jako osoba kalkulująca wszystko na chłodno i bezwzględna. Za tym wszystkim idzie podbudowa w postaci dobrej historii i to od razu widać, bo gdy tylko Roman zjawia się na arenie, to atmosfera się zmienia i jest napięta. Jest z niego dumny i trochę szkoda mu, że nie ma już tyle sił co kiedyś, żeby właśnie teraz stoczyć z nim jakiś program, gdyż w jego odczuciu byłoby to coś wyjątkowego.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 669 tysięcy widzów z ratingiem 0.2 w grupie wiekowej 18-49. Show zanotowało tym samym minimalnie lepsze rezultaty niż tydzień temu, gdy program obejrzało 668 tysięcy osób, a jak się okazuje ostateczny rating z poprzedniego odcinka wyniósł 0.19.

Jak wiemy w lipcu WWE wróci w trasę i poza galami RAW, SmackDown oraz PPV, odbędzie się ograniczona liczba live eventów. Wszystko wskazuje na to, że gale nietelewizyjne będą przygotowywane bez podziału na rostery RAW i SmackDown. Aktualnie WWE tytułuje live eventy galami Supershow i awizowane są na nie gwiazdy z obu brandów. Przypomnę, że po powrocie w trasę WWE zastosuje już inne praktyki niż przed wybuchem pandemii i liczba samych live eventów będzie bardzo ograniczona. Gale odbywać się będą w soboty i niedziele między odcinkami RAW oraz SmackDown – od wtorku do czwartku oba rostery mają wolne.

Po zwolnieniu z WWE we wrześniu ubiegłego roku, Authors of Pain dalej nie znaleźli miejsca w żadnej federacji. Na jesieni ubiegłego roku ich zakontraktowanie rozważało AEW, lecz federacja ostatecznie się rozmyśliła, choć ponoć pozostawiając sprawę otwartą na przyszłość. Potem pojawił się temat AoP w New Japan Pro Wrestling, lecz NJPW nie chciało podpisywać nowych umów i obciążać budżetu przy pandemicznym kryzysie.
Authors of Pain pozostają bez pracodawcy, co wywołało nawet plotki jakoby Akam i Rezar postanowili zrezygnować z wrestlingu. Sami zainteresowani szybko zdementowali jednak te doniesienia w swoich mediach społecznościowych i podkreślili, że zobaczymy ich jeszcze w akcji.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre
lub
Kofi Kingston

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair
16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a
i Brauna Strowmana

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
Cesaro

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
pokonala
Asukę
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Rey i Dominik Mysterio
pokonali
Roberta Roode'a
i Dolpha Zigglera

Lumberjack Match
Damian Priest
pokonał
Miza

Kick-Off
Sheamus
pokonał
Ricocheta7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.