wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status Rondy Rousey, Uraz Kofi'ego Kingstona, Walka o główny tytuł WWE na gali w Toronto, Sytuacja Tommaso Ciampy, Nowa walka na RAW
Dodano: 05-03-2023, 10:44
Podczas ostatniego SmackDown pokazano Rondę Rousey w usztywnieniu na rękę i nie doszło ostatecznie do początkowo zapowiadanej walki tag teamowej pomiędzy Rousey i Shayną Baszler, a Natalyą i Tegan Nox. Według „PWTorch” Rousey zmaga się z prawdziwymi problemami zdrowotnymi i ręka doskwierała jej już wcześniej, a kontuzja się pogorszyła. Wciąż nie jest to jednak nic poważnego i Ronda ma być gotowa na czas WrestleManii 39.

„Fight Fans” twierdzi tymczasem, że na SmackDown kontuzji nabawił się Kofi Kingston. Ma to być uraz ramienia, który może wykluczyć Kingstona nawet na parę miesięcy. Kingston miał wystąpić w przyszłotygodniowej walce o miano pretendenta do mistrzostwa Interkontynentalnego, ale w związku z urazem zostanie zastąpiony – wysoce prawdopodobne, że w jego miejsce wskoczy inny przedstawiciel New Day, czyli Xavier Woods.

Zgodnie z zapowiedziami, podczas wczorajszego live eventu WWE w Toronto, na szali znalazło się niekwestionowane mistrzostwo WWE Universal. Roman Reigns pokonał Samiego Zayna w skutecznej obronie tytułu.

Tommaso Ciampa pauzuje od kilku miesięcy i jak się okazuje w trakcie przerwy postanowił kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Ciampa wypadł z akcji z powodu urazu biodra, co wymagało zresztą operacji. W toku rehabilitacji Ciampa zdecydował się na podreperowanie ogólnego stanu zdrowia z wykorzystaniem terapii komórkami macierzystymi. Ciampa poddał się całej serii zabiegów na różne części ciała, od kostek i kolan, po plecy czy ramiona. Tommaso przekazał natomiast na Instagramie, że w tym tygodniu przeszedł ostatni taki zabieg. W dalszym ciągu nie wiemy kiedy zawodnik będzie gotowy do powrotu na ring WWE.

WWE zapowiedziało na jutrzejsze RAW solową walkę Samiego Zayna z Jimmym Uso.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.