wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Według ustaleń zagranicznych portali Roman Reigns podpisał nowy kontrakt z WWE, który zobowiązuje go głównie do występów na galach telewizyjnych i Premium Live Events. Reigns nie będzie musiał przepracowywać standardowych live eventów i został już nawet wycofany z większości letniej trasy.

The IInspiration (Cassie Lee i Jessie McKay) ogłosiły niespodziewanie swoje odejście z Impact Wrestling i zawieszenie wrestlingowych karier. Byłe zawodniczki WWE postanowiły się rozwijać w innych kierunkach, przede wszystkim angażując się bardziej w branżę aktorską.

Po utracie tytułu mistrzowskiego kobiet SmackDown, Charlotte Flair została wypisana z WWE TV. Przerwa zawodniczki jest związana z tym, że wchodzi ona w ostatnią fazę przygotowań do ślubu z gwiazdą AEW, Andrade El Idolo. Ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu, a Charlotte powróci do akcji w WWE najwcześniej w lipcu.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania 38
Premiera:

Środa 11. maja 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00AEW przygotowało mistrzostwo 3-osobowych drużyn, Oglądalność Impact Wrestling, Kulisy odejścia Candice LeRae z WWE, Willie Mack opuszcza Impact Wrestling, Stu Grayson potwierdził swój status, Niektóre z gwiazd AEW rozważają przenosiny do WWE?
Dodano: 07-05-2022, 17:39
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że po wielu spekulacjach fani AEW w końcu powinni się doczekać tytułów mistrzowskich Trios. Według ustaleń tego źródła mogą być one wprowadzone lada moment, gdyż ponoć przygotowano już fizycznie same pasy, co może być sugestią, iż plany dotyczące tytułów mistrzowskich tej dywizji są zaawansowane. AEW ma obecnie sporo trzyosobowych zespołów do dyspozycji, więc wydaje się to naturalnym krokiem. Zobaczymy w jakiej formie zostaną wprowadzone same tytuły.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 108 tysięcy widzów przy ratingu 0.04 w grupie wiekowej 18-49, więc show zanotowało poprawę względem 107 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 sprzed tygodnia.

„Fightful Select” informuje, że mimo odejścia Candice LeRae rozstała się z WWE w dobrych stosunkach. Sytuacja jest podobna jak w przypadku Johnny’ego Gargano i WWE bardzo szanuje pracę tej dwójki. Gargano i LeRae mieli usłyszeć, że mają otwartą drogę powrotu do WWE, jeżeli podjęliby taką decyzję.

Willie Mack poinformował, że miniony odcinek Impact Wrestling był na razie jego ostatnim występem w federacji. Mack wspomniał, że opuszcza IW po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa i odmówił względem nowej propozycji. PWInsider uzyskał więcej szczegółów w tej sprawie dowiadując się, że Impact Wrestling nie chciało już proponować Mackowi pełnoetatowej umowy, a zamiast tego zaoferowano mu luźniejsze porozumienie, które zakładałoby podpisywanie krótkich umów na każde kolejne tapingi. Willie nie był zainteresowany pozostaniem w IW w takiej formie, więc opuścił federację.

Po wielu spekulacjach sam Stu Grayson potwierdził już oficjalnie, że 30 kwietnia dobiegła końca jego umowa z AEW i nie jest już pracownikiem tej federacji. W krótkiej wiadomości na Twitterze zawodnik życzył powodzenia wszystkim w AEW i podziękował osobom z którymi mógł współpracować w grupie Dark Order.

Według „Wrestling Observer Newsletter” na zapleczu AEW mówi się coraz więcej o tym, że niektóre z gwiazd rozważają przejście do WWE, gdzie mogłyby liczyć na ewentualne jeszcze lepsze zarobki. Ponoć sporo osób chce jednak zaczekać do roku 2024, gdy wyjaśni się jaka będzie kolejna umowa telewizyjna AEW – jeżeli będzie ona wyraźnie wyższa od tej obecnej, być może AEW zaproponuje części swoich gwiazd podwyżki. Brandon Thurston z „Wrestlenomics” spekuluje, że niektórzy w AEW mają liczyć na to, iż nowa umowa telewizyjna zagwarantuje AEW nawet trzykrotność tego co dostają obecnie, co oznaczałoby pułap 135 milionów dolarów rocznie. Część osób w AEW spodziewa się raczej kwoty rzędu 90 milionów. Wszyscy biorą jednak poprawkę na to, że po ostatnich zmianach właścicielskich nie wiadomo do końca jak Warner Bros. Discovery będzie się zapatrywało na utrzymanie wrestlingu na kanałach tego koncernu. Po niedawnej fuzji AEW straciło większość swoich dotychczasowych zwolenników, którzy znajdowali się w strukturach WarnerMedia, co wywołuje oczywiście pewną dozę niepewności na kolejne lata.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


5. czerwca 2022


(karta wkrótce)
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
vs
CM Punk

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Serena Deeb

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn


Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet


Tag Team Match
Hook i Danhausen
vs
Tony Nese
i "Smart" Mark Sterling
8. maja 2022


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
"I quit" Match
Ronda Rousey
pokonała
Charlotte Flair

Six-man Tag Team Match
Bloodline
pokonali
RK-Bro
i Drew McIntyre'a

Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Edge
pokonał
AJ Stylesa

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Omos
pokonał
Bobby'ego Lashleya
4. marca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Hangman Page
pokonał
Adama Cole'a

Dog Collar Match
CM Punk
pokonał
MJF

Mistrzostwo Kobiet AEW
Britt Baker
pokonała
Thunder Rosę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonał
Taya Contiego

Face of the Revolution Ladder Match
Wardlow
pokonał
Keitha Lee
Powerhouse'a Hobbsa
Ricky'ego Starksa
Orange Cassidy
Christiana Cage'a

Jon Moxley
pokonał
Bryana Danielsona

Mistrzostwa Tag Teamów AEW
Jurassic Express
pokonali
reDRagon
i The Young Bucks

Tornado Tag Match
Darby Allin, Sting
i Sammy Guevara
pokonali
Andrade El Idolo,
Matta Hardy
i Isiahę Kassidy'ego

Eddie Kingston
pokonał
Chrisa Jericho

Pre-Show
6-man Tag Team Match

House of Black
pokonali
Paca, Pentę Oscuro
i Ericka Red Bearda

Hook
pokonał
QT Marshalla

Layla Hirsh
pokonała
Kris StatlanderDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.