wrestling wwe tna aew


W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27) 5%  
bardzo dobra (74) 13%  
dobra (210) 36%  
średnia (148) 25%  
słaba (93) 16%  
bardzo słaba (35) 6%  
Łącznie oddano
587 głosów

Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!


Randy Orton w dalszym ciągu ma problemy z plecami i będzie się musiał poddać operacji, co wydłuży jego przerwę od występów. Według aktualnych informacji Orton będzie pauzował aż do końca 2022 roku.

Zarząd WWE rozpoczął śledztwo w sprawie Vince'a McMahona po tym jak okazało się, że McMahon wdał się w romans z pracownicą WWE, a po jego zakończeniu zawarł z kobietą umowę w której uwzględniona została klauzula zakazująca jej publicznych wypowiedzi na ten temat. Vince ustąpił ze stanowisk prezesa i CEO federacji do czasu wyjaśnienia sprawy - na stanowiskach zastąpiła go tymczasowo Stephanie McMahon.

Jeff Hardy po raz kolejny został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Jeffowi grozi obecnie nawet kilka lat więzienia. AEW zadecydowało tymczasem o zawieszeniu zawodnika wraz ze wstrzymaniem wypłat. Hardy będzie mógł wrócić do AEW po poddaniu się terapii od uzależnienia.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa 6. lipca 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Randy Orton wykluczony z akcji do końca roku?, Oglądalność AEW Dynamite Road Rager, Kancelaria prawna rozpoczyna sprawę przeciwko WWE, Główny producent żegna się z serią po WWE 2K22, Killer Kross odrzucił propozycję AEW?, Sasha Banks zaangażowała prawników w sprawie statusu w WWE, Brian Hebner żegna się z pełnoetatowym sędziowaniem, Wspólna gala AEW i NJPW coroczną tradycją?, Nick Aldis w drużynie na Slammiversary
Dodano: 17-06-2022, 08:30
„Fightful Select” donosi, że sytuacja zdrowotna Randy’ego Ortona nie wygląda najlepiej i zawodnik jest jeszcze daleko od powrotu na ring. Co więcej jego przerwa może być dłuższa niż początkowo zakładano i aktualne obawy WWE są takie, że Ortona może zabraknąć nawet do końca roku. Taka sytuacja może mieć miejsce jeżeli Orton podda się operacji, a w tej chwili jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz, gdyż dotychczasowe mniej inwazyjne leczenie nie przynosi zakładanych rezultatów. Orton zmaga się z jakąś kontuzją pleców, lecz nie wiemy o co dokładnie chodzi.
Wobec takiej sytuacji WWE będzie musiało przekreślić wstępne plany, które zakładały potyczkę Romana Reignsa z Ortonem na tegorocznym SummerSlam. Zobaczymy zatem jakim tropem pójdzie WWE i kto mógłby być ewentualnym rywalem Reignsa na największej gali WWE w trakcie okresu letniego.

Choć fani AEW mogli być zadowoleni z poziomu najnowszego epizodu Dynamite to odcinek specjalny Road Rager nie wzbudził jednak oczekiwanego zainteresowania, odnotowując najgorszą widownię tygodniówki AEW od ponad roku. Odcinek specjalny Road Rager obejrzało 761 tysięcy widzów przy ratingu 0.28 w grupie wiekowej 18-49, zatem show odnotowało znaczące spadki względem 939 tysięcy oglądających i ratingu 0.34 sprzed tygodnia. Najwięcej osób sięgnęło w środę po finał pucharu Stanley’a NHL na kanale ABC, który oglądało 4.2 miliona widzów przy ratingu 1.33 we wspomnianej grupie wiekowej.

Zamieszania wokół WWE ciąg dalszy. Tym razem kancelaria prawna "Scott & Scott Attorneys at Law" planuje przeanalizować sprawę tego czy osoby na stanowiskach kierowniczych WWE wywiązały się z „obowiązków powierniczych” względem WWE i udziałowców firmy. W skrócie sprowadza się to do tego, że prawnicy chcą sprawdzić czy wysoko postawione osoby w federacji nie podejmowały działań lub nie zatajały informacji, które mogłyby wpływać negatywnie na wizerunek WWE oraz straty finansowe udziałowców. Rzecz jasna nie trudno się domyślić, że sprawa jest powiązana z publikacją sprzed paru dni dotyczącą afery z udziałem Vince’a McMahona.
W swoim ogłoszeniu kancelaria zachęca do kontaktu udziałowców WWE, którzy czują, iż mogli okazać się stratni wskutek działań wysoko postawionych osób w WWE, co może sugerować, że przy zgromadzeniu odpowiedniej liczby osób prawnicy mogliby założyć zbiorowy pozew przeciwko WWE w tej sprawie.

Patrick Gilmore, który nadzorował przygotowania gry WWE 2K22 jako główny producent poinformował, iż po tej edycji pożegnał się z serią w poszukiwaniu nowych wyzwań. Gilmore był jedną z głównych osób odpowiedzialnych za odświeżenie serii gier WWE po słabych wynikach edycji z 2020 roku. Tegoroczna gra spotkała się głównie z pozytywnymi recenzjami, więc pracę Gilmore’a można uznać za jak najbardziej udaną, lecz kolejną grą z serii będzie się już zajmował ktoś inny.

Podczas wypowiedzi w podcaście „Two Man Power Trip of Wrestling” Killer Kross zasugerował, że odrzucił na ten moment propozycję dołączenia do AEW. Kross stwierdził, że ma pozytywne odczucia odnośnie Tony’ego Khana i wiele osób po prostu przyjęłoby zaproponowaną sumę pieniędzy, która była naprawdę spora, lecz jemu nie za bardzo pasowało to co zaproponowano mu jeżeli chodzi o sam udział w programach. Kross stwierdził, że nie zdecydował się podjąć tego zadania z szacunku dla innych zawodników, ponieważ ktoś może się w tym odnaleźć i naprawdę potrzebować tych pieniędzy, a jemu po prostu nie odpowiadała zaproponowana rola.

Poza doniesieniami jednego reportera w dalszym ciągu nie mamy potwierdzenia czy Sasha Banks rzeczywiście jest już obecnie poza WWE. Kolejne źródła potwierdzają natomiast, że Sasha Banks zaangażowała jakiś czas temu prawników, którzy mieli wyprowadzić ją z obecnego impasu i doprowadzić do rozwiązania kontraktu. Takie wieści przekazało „Ringside News”, a potwierdził je także Andrew Zarian z „Mat Men Podcast”, który zaznaczył, że rzeczywiście ma potwierdzenie, że tydzień temu sprawą zajęli się prawnicy, ale nie wie czy kontrakt Banks rzeczywiście został rozwiązany. Żadne ze źródeł nie potwierdziło przy tym czy podobne działania zostały podjęte w przypadku Naomi.

Podczas najnowszego odcinka swojego podcastu „Refin’ It Up” sędzia Brian Hebner poinformował, że planuje zakończyć pełnoetatową karierę i pożegna się z obowiązkami przy okazji Slammiversary. Hebner zaznaczył, że nikt nie zmuszał go do tej decyzji i jest to kwestia osobista. Dodał, że jest samotnym ojcem i będąc często w trasie niestety jest to dla niego problematyczne, więc zamierza się wycofać, żeby mieć więcej czasu dla syna. Hebner powiedział, że nie planuje już pracować jako sędzia w pełnym wymiarze czasowym, lecz z kontekstu jego wypowiedzi można wnioskować, że być może będzie otwarty na pojedyncze występy w przyszłości.

Ponoć Tony Khan liczy na to, że łączona gala AEW i NJPW pod nazwą Forbidden Door nie będzie jednorazowa i uda się uczynić z tego eventu coroczną tradycję. Khan potwierdził taką wersję w wywiadzie dla ComicBook.com, potwierdzając przy okazji, że nad zbliżającą się galą pracowali z Gedo tak naprawdę ponad rok, z dużym wyprzedzeniem rozmawiając choćby o przewidywanych walkach. Tony podsumował przy okazji, że jak na razie bardzo dobrze współpracuje mu się z NJPW. W tej chwili nie wiemy jakie zdanie mogą mieć osoby decyzyjne w NJPW odnośnie ewentualnych kolejnych edycji Forbidden Door.

W najnowszym odcinku Impact Wrestling federacja ogłosiła, że Nick Aldis dołączył do drużyny Impact Originals, która zmierzy się na Slammiversary z ekipą Honor No More. W drużynie Impact Originals pozostaje jeszcze jedno wolne miejsce.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?

Tak
Nie


2. lipca 2022


Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Natalya

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
vs
Street Profits

Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn

Seth "Freakin" Rollins
vs
Sheamus
vs
Drew McIntyre
vs
Shinsuke Nakamura
lub
Sami Zayn
vs
???
vs
???
vs
???

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Lacey Evans
vs
Alexa Bliss
vs
Liv Morgan
vs
Raquel Rodriguez
vs
Asuka lub Becky Lynch
vs
Aliyah lub Shotzi
vs
???
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
vs
Hiroshi Tanahashi

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
vs
Miro
vs
Malakai Black or Penta Oscuro
vs
Przedstawiciel NJPW

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych Wagi Ciężkiej IWGP

Will Ospreay
vs
Orange Cassidy

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
vs
United Empire (IWGP)
vs
Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
vs
Eddie Kingston,
Wheeler Yuta i Shota Umino

5. czerwca 2022


Hell in a Cell
Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Bianca Belair
pokonała
Asukę
i Becky Lynch

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych

Theory
pokonał
Mustafę Aliego

No Holds Barred Match

Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonali
AJ Stylesa, Finna Balora
i Liv Morgan

Kevin Owens
pokonał
Ezekiela

2-on-1 Handicap Match
Bobby Lashley
pokonał
Omosa i MVP'ego
29. maja 2022


Mistrzostwo Świata AEW
CM Punk
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a

Mistrzostwo Tag Teamowe AEW
Jurassic Express
pokonali
Keitha Lee i Swerve'a Stricklanda
oraz Team Taz

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Serenę Deeb

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Annę Jay

Anarchy in the Arena
The Jericho Appreciation Society
pokonali
The Blackpool Combat

Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn

Adam Cole
pokonał
Samoa Joe

Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet

Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Ruby Soho

Kyle O'Reilly
pokonał
Darby Allina

Six-man Tag Team Match
The House of Black
defeated
Death Triangle

Six-person Mixed Tag Team Match
American Top Team
pokonali
Frankiego Kazariana, Sammy'ego Guevarę
i Tay Conti

Tag Team Match
The Hardys
pokonali
The Young Bucks

Wardlow
pokonali
MJF

Pre-show
Tag Team Match

Hookhausen
pokonali
Tony'ego Nese'a
i Marka Sterlinga


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.