wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Kwiecień 2021 roku przyniósł nową falę cięć w rosterze WWE. Zwolnieni zostali: Mickie James, Billie Kay, Peyton Royce, Chelsea Green, Tucker, Kalisto, Wesley Blake, Bo Dallas, Samoa Joe i Mojo Rawley.

WWE przygotowuje pomału plany organizacyjne odnośnie tegorocznego SummerSlam. Gala będzie mocno celebrowana i na pewno ma się odbyć z udziałem fanów. Nieoficjalnie faworytem na gospodarza największej gali lata może być Phoenix w Arizonie, lecz WWE ma też rozpatrywać lokalizacje w Teksasie. Ponoć WWE rozważa, żeby event odbył się nawet na stadionie. 


All Elite Wresling planuje od lipca powrócić w trasę i organizować kolejne gale nie tylko w różnych lokalizacjach, ale i z udziałem większej liczby fanów. Podobne decyzje może podjąć WWE, które przymierza się do ruszenia w trasę na przełomie lipca i sierpnia lub nieco później, począwszy od SummerSlam. Plany będą oczywiście weryfikowane wraz z analizą bieżącej sytuacji dotyczącej pandemii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania Backlash 2021
Premiera:

Środa 19.05.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Pat McAfee z dużą swobodą przy stoliku komentatorskim SmackDown, Wstępna oglądalność SmackDown, Mojo Rawley zapowiada "kolejny rozdział" po 31 maja, Co z ewentualnymi zwolnieniami w NXT?, Plakat AEW Double or Nothing 2021 PPV, Tony Deppen o swojej sytuacji kontraktowej z ROH, WWE planowało stajnię z Chelsea Green, WWE przymierzało Mickie James w innej roli przed decyzją o zwolnieniu
Dodano: 18-04-2021, 09:09
Nie jest tajemnicą, że w WWE nawet członkowie zespołów komentatorskich często muszą się trzymać pewnych scenariuszy i dostają wytyczne przez słuchawki m.in. od Vince’a McMahona. „Sports Illustrated” informuje natomiast, że Pat McAfee ma być osobą, która dostanie na SmackDown dużo swobody. Z tego co wiadomo WWE bardzo wierzy w Pata, dlatego w jego przypadku kwestie produkcyjne będą ograniczone do minimum i federacja chce, żeby w WWE TV był on po prostu sobą.

Pierwszy wynik oglądalności SmackDown po WrestleManii 37 to 1.997 miliona widzów z ratingiem 0.5 w grupie wiekowej 18-49. Oznaczałoby to gorsze liczby niż w przypadku ostatniego SmackDown przed WM, lecz warto jeszcze poczekać do poniedziałku/wtorku na skorygowane liczby dotyczące widowni.

Mojo Rawley znalazł się w gronie osób zwolnionych z WWE. Zawodnik podziękował na Twitterze za tych dziewięć lat, po czym wspomniał, że kolejny rozdział rozpocznie się dla niego 31 maja. Nie wiemy w tej chwili czy Mojo odnosił się do kariery wrestlingowej czy może ewentualnych innych wyzwań. Teoretycznie Mojo powinien mieć do 14 lipca klauzulę zakazującą występów w ringu poza WWE, lecz jak wspominałem niektóre osoby miały negocjować z WWE rezygnację z tego zapisu, więc trudno powiedzieć coś kategorycznie w tej sprawie.

Pomimo sugestii o kolejnej fali zwolnień, WWE ograniczyło się na razie do rozwiązania 10 umów w poprzedni czwartek. "Wrestling Observer" informuje jednak, że sprawa nie jest jeszcze do końca zamknięta i choć WWE wstrzymuje się jeszcze z decyzjami, to wciąż może w niedługim czasie dojść do zwolnień w NXT. Dave Meltzer sugeruje natomiast, że raczej nie należy tu oczekiwać jakichś specjalnie znanych nazwisk i ewentualne decyzje będą dotyczyły rozstania z osobami, które trenują obecnie w WWE Performance Center i nie wykazują należytych postępów.

AEW opublikowało pierwszy plakat Double or Nothing 2021 PPV, które odbędzie się 30 maja w Daily's Place w Jacksonville. Na grafice znaleźli się: Kenny Omega, Darby Allin, The Young Bucks, Cody Rhodes, PAC, MJF, Sting, Christian Cage, Chris Jericho, Hikaru Shida, Jon Moxley, Brian Cage, Hangman Page, Eddie Kingston i Britt Baker.


Tony Deppen zdradził w rozmowie z „Wrestling Inc”, że choć pojawia się w ROH TV w stajni Brody’ego Kinga, to formalnie nie podpisał jeszcze kontraktu z Ring of Honor i pozostaje niezależnym zawodnikiem.

„Fightful Select” porozmawiało z Chelsea Green, która przyznała, że w ubiegłym roku WWE miało wstępne plany na kobiecą stajnię, w której znalazłaby się ona oraz Santana Garrett i Vanessa Borne. Miały nawet spotkanie z Creative Teamem w tej sprawie, ale ostatecznie plany upadły.
Przypomnę, że Green została ostatnio zwolniona z WWE – wcześniej w jej karierze w WWE przeszkadzały ciągle problemy zdrowotne. Borne została przeniesiona z NXT do głównego rosteru na początku 2020 roku, lecz potem nie wykorzystywano jej w programach. Garrett była z kolei wypromowana do głównych rosterów latem ubiegłego roku, ale potem zaliczyła tylko występ na Royal Rumble.

„Wrestling Observer” donosi, że przed decyzją o zwolnieniu Mickie James, WWE próbowało jeszcze znaleźć jej inną rolę w federacji. Mickie była przymierzana do stolików komentatorskich i zaliczyła nawet krótki epizod na NXT TakeOver: Stand & Deliver. Federacja nie była jednak najwyraźniej zadowolona z pracy James przy komentarzu i porzucono ten pomysł, a zawodniczkę pożegnano. O zwolnieniu miał przesądzić jej wiek – WWE nie widziało już dalszego pola do regularnych i istotnych występów zawodniczych Mickie w telewizji.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?

Bobby Lashley
Drew McIntyre
Braun Strowman16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
vs
Asuka
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Bianca Belair
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
AJ Styles i Omos
pokonali
The New day

Steel Cage Match
Braun Strowman
pokonał
Shane'a McMahona

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Natalya i Tamina
pokonały
Lanę i Naomi
Liv Morgan i Ruby Riott
Danę Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
pokonali
The Miza i Johna Morrisona


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
pokonał
Edge'a
i Daniela Bryana

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Apollo Crews
pokonał
Big E'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Sheamus
pokonał
Riddle'a

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
pokonały
Natalyę i Taminę

Randy Orton
pokonał
Fienda

Kevin Owens
pokonał
Samiego Zayna7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.