wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Cole Karter z umową z AEW, Cora Jade nie figuruje już jako mistrzyni, AEW było zainteresowane Mauro Ranallo?, Rola Colta Cabany w AEW, Oglądalność AEW Dynamite Fyter Fest 2, Uraz Chrisa Jericho, Adam Cole o rehabilitacji, Jon Moxley zapowiedziany na galę GCW
Dodano: 22-07-2022, 14:59
Wspominałem ostatnio, że Cole Karter (aka Troy „Two Dimes” Donovan) przepracował walkę na nagraniach AEW Dark. Według ustaleń „Fightful Select” nie było to jednorazowe i na zapleczu mówi się o tym, że Karter podpisał od razu kontrakt z AEW. Zawodnik został zwolniony z WWE w czerwcu bieżącego roku po tym jak oblał testy na obecność w organizmie niedozwolonych substancji.

Po tym jak Cora Jade wyrzuciła swój pas mistrzowski do śmietnika na ostatnim NXT, zawodniczka nie figuruje już w rozpisce rosteru na stronie WWE jako NXT Women’s Tag Team Champion. Taka informacja pozostaje natomiast przy Roxanne Perez. W tej chwili dalej nie wiemy do końca jaka będzie decyzja WWE odnośnie tych tytułów.

Dave Meltzer poinformował, że AEW sondowało możliwość sprowadzenia Mauro Ranallo. Według ustaleń reportera jakiś czas temu doszło nawet do rozmów Ranallo z Tonym Khanem, lecz najwyraźniej nie zakończyły się one porozumieniem, gdyż komentator dalej nie pojawił się w AEW. Od czasu pożegnania z WWE w sierpniu 2020 roku, Ranallo niewiele udziela się wrestlingowo, choć w kwietniu 2021 roku skomentował walkę Richa Swanna z Kennym Omegą w Impact Wrestling. Mauro pracuje regularnie przy galach sztuk walki od Showtime, a wcześniej w tym roku poprowadził też reality-show dla stacji CBS.

Pomimo niewielkiego udziału w galach AEW, Colt Cabana skorzystał ostatnio z propozycji podpisania nowej umowy z federacją, co miało wynikać w dużej mierze z faktu, iż Cabana jest w dobrych stosunkach z ważnymi zawodnikami AEW, którzy wywarli presję na Tonym Khanie, żeby ten przedłużył współpracę z Cabaną. Jak się okazuje wobec takich okoliczności Tony może jednak skorzystać z Colta bardziej w kontekście projektu ROH. Cabana niekoniecznie będzie dużo walczył w ROH, lecz na konferencji przed Death Before Dishonor, Khan potwierdził, że Colt jest mocno zaangażowany w sam proces przygotowania tego PPV, a wcześniej pomagał też dużo przy Supercard of Honor. Możliwe, że główną rolą Colta w nadchodzącej przyszłości będzie zatem pomaganie Tony’emu na zapleczu przy galach ROH.

Oglądalność AEW Dynamite Fyter Fest 2 wyniosła 910 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 942 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Lepsze wieści dla AEW są takie, że rating w grupie wiekowej 18-49 utrzymał się mimo wszystko na tym samym poziomie i w obu przypadkach wyniósł 0.32.

Chris Jericho potwierdził, że okupił Barbed Wire Match z ostatniego Dynamite urazem, gdyż lekarze potwierdzili po gali, iż ma złamany nos.

Britt Baker wypowiedziała się ostatnio o stanie zdrowia Adama Cole’a, a teraz głos zabrał sam zainteresowany. Cole poruszył ten temat podczas wizyty w „Wrestle Buddies” i powiedział, że w tej chwili czuje się dobrze i jest na pewno na dobrej drodze jeżeli chodzi o rehabilitację. Cole przyznał, że był naprawdę mocno poobijany co wynika też z faktu, że jest w tym biznesie czternaście lat, podczas których jego najdłuższy urlop trwał chyba około miesiąca. Cały wysiłek i urazy się skumulowały, przez co w ostatnim czasie rzeczywiście odczuwał spory dyskomfort, a do tego doszło jeszcze wstrząśnienie mózgu na Forbidden Door. Adam wspomniał jednak, że jest przekonany, iż wkrótce będzie gotowy do akcji w ringu i nie może się tego doczekać.

Jon Moxley powróci w przyszłym miesiącu do GCW i zawalczy pierwszego dnia gali Homecoming, czyli 13 sierpnia. Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem aktualnego GCW World Championa.


------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.