wrestling wwe tna aew


Najgorętsza impreza lata dawno za nami, więc czas najwyższy ocenić, jak Waszym zdaniem wypadło tegoroczne WWE SummerSlam. Oto wyniki:
SONDA
WWE SummerSlam 2021 było:
bardzo dobre. (58) 12%
dobre. (139) 28%
zadowalające. (142) 28%
słabe. (110) 22%
bardzo słabe. (50) 10%
Łącznie oddano
499 głosów


Na czasie natomiast jest Draft WWE 2021, więc doskonała okazja, abyście podsumowali, który roster jest Waszym zdaniem mocniejszy, RAW, czy może SmackDown?


WWE prawdopodobnie zrezygnuje w tym roku z grudniowej gali Tables, Ladders & Chairs PPV. Wszystko w związku z zaplanowaną na 1 stycznia 2022 roku galą "Day 1", która zostanie potraktowana jako zastępstwo za TLC. W styczniu 2022 roku odbędą się dwie gale PPV od WWE, ponieważ pod koniec miesiąca zobaczymy oczywiście kolejną edycję Royal Rumble.

Po niecałym roku zakończyła się współpraca między federacjami All Elite Wrestling i Impact Wrestling, na mocy której zawodnicy obu federacji pojawiali się na galach organizowanych przez oba podmioty. Pomiędzy stronami nie ma żadnego konfliktu, lecz właściciele uznali najwyraźniej, że kooperacja nie przyniosła docelowo znaczących korzyści.

Braun Strowman jest bardzo blisko dołączenia do Impact Wrestling. Zawodnik negocjuje z federacją od kilku tygodni i zjawił się nawet w Las Vegas podczas weekendu Bound For Glory, lecz nie zadebiutował jeszcze w IW, ponieważ nie ustalono wszystkich szczegółów dotyczących kontraktu. Sprawa może być sfinalizowana jeszcze przed końcem 2021 roku.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2021
Premiera:

Środa 27.10.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Tetsuya Naito wycofał się z G1 Climax, Becky Lynch o oryginalnych planach na WrestleManię 37, Dłuższa przerwa Samiego Callihana, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, MVP o swoim statusie, Zmiana w składzie komentatorskim AEW Rampage, Co się dzieje z Harrym Smithem w WWE?, Lokalizacja AEW Full Gear 2021, Zapowiedź NXT
Dodano: 21-09-2021, 21:05
Tetsuya Naito wycofał się z dalszego udziału w turnieju G1 Climax, po tym jak doznał poważnej kontuzji kolana 18 września przy okazji walki z Zackiem Sabre Jr. Wszyscy pozostali rywale otrzymują zwycięstwo walkowerem warte dwa punkty, a Naito ukończy tym samym turniej z bilansem dziewięciu porażek, bez zwycięstwa.

W rozmowie z Alexem McCarthym z „TalkSport” Becky Lynch potwierdziła, że były wstępne plany w kontekście jej powrotu na ring już na WrestleManii 37. Gdyby do tego doszło jej rywalką miała być Bayley. Jak wiemy ostatecznie jej powrót przeniesiono najpierw na październik, lecz potem WWE zdecydowało się na SummerSlam, wobec pauzy Sashy Banks.

Dave Meltzer donosi, że Sami Callihan nabawił się nieprzyjemnej kontuzji na ubiegłotygodniowych nagraniach Impact Wrestling. U zawodnika miało dojść do złamania kostki, co wykluczy go na długie miesiące – Callihan wróci prawdopodobnie dopiero wiosną 2022 roku.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.243 miliona widzów przy ratingu 0.58 w grupie wiekowej 18-49. Tydzień temu przy odcinku specjalnym z Madison Square Garden było to 2.383 miliona widzów i rating 0.65 we wspomnianym przedziale wiekowym.

Tymczasem widownia ostatniego odcinka AEW Rampage wyniosła 642 tysiące widzów, zatem spadła nieco względem 670 tysięcy osób z poprzedniego odcinka. Minimalnie wzrósł za to rating w grupie wiekowej 18-49, z poziomu 0.27 do 0.28.

MVP sprostował na Instagramie doniesienia medialne, pisząc, że jeszcze nie poddał się operacji kolana, choć wkrótce rzeczywiście odbędzie się taki zabieg.

W wywiadzie dla „WrestleTalk” Ricky Starks zdradził, że został już pełnoetatowym komentatorem AEW Rampage i zastąpi w tej roli Marka Henry’ego.

Po przepracowaniu paru Dark Matchów Harry Smith zniknął i finalnie nie pojawił się w ogóle w WWE TV. PWInsider donosi, że Smith wciąż jest związany z WWE, lecz nie przypisano go jeszcze do żadnego brandu – być może dojdzie do tego przy okazji Draftu i wtedy zobaczymy również wreszcie Smitha w telewizji.

Według ustaleń „Fightful Select” AEW Full Gear 2021 odbędzie się ostatecznie w Minneapolis (Minnesota). Gala jest zaplanowana na 13 listopada. Przypomnę, że początkowo event awizowany był na 6 listopada w St. Louis (Missouri), lecz AEW przesunęło galę o tydzień ze względu na dużą konkurencję, a 13 listopada nie dało się już zorganizować gali w St. Louis, gdyż obiekt w którym miała się odbyć gala był już zarezerwowany w tym terminie.

WWE zapowiedziało oficjalnie do dzisiejszego odcinka NXT tylko jedną walkę, a mianowicie potyczkę Kushidy z Roderickiem Strongiem o NXT Cruiserweight Championship. Oprócz tego spodziewane jest pojawienie się nowego mistrza NXT Tommaso Ciampy, dalsze losy grupy Toxic Attraction czy rozwinięcie historii po ślubie Indi Hartwell z Dexterem Lumisem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Po Drafcie WWE 2021 mocniejszy jest roster:

RAW
SmackDown21. października 2021


Mistrzostwo WWE
Big E
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Becky Lynch
vs
Bianca Belair
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
RK-Bro
vs
AJ Styles i Omos

No Holds Barred
Goldberg
vs
Bobby Lashley

Hell in a Cell
Edge
vs
Seth Rollins

Finał King of the Ring

Finał Queen's Crown
21. października 2021


Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

26. września 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
"Demona" Finna Balora

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
zremisowała z
Biancą Belair

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Damian Priest
pokonał
Sheamusa

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Usos
pokonali
Street Profits

Six-man Tag Team Match
The New Day
pokonali
Bobby'ego Lashleya
Omosa
i AJ Stylesa

Kick-off
Liv Morgan
pokonała
Carmellę
5. września 2021


AEW World Championship
Kenny Omega
pokonał
Christiana Cage'a

Paul Wight
pokonał
QT Marshalla

CM Punk
pokonał
Darby'ego Allina

Chris Jericho
pokonał
MJF

21-woman Casino Battle Royale o AEW Women's World Championship
Zwyciężczyni:
Ruby Soho

AEW World Tag Team Championship
Steel Cage Match

Lucha Brothers
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's World Championship
Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Kris Statlander

Jon Moxley
pokonał
Satoshiego Kojimę

AEW TNT Championship
Miro
pokonał
Eddiego Kingstona

Pre-show
10-man tag team match
Best Friends
i Jurassic Express
pokonali
Hardy Family Office
i The Hybrid 2Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.