wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Status zdrowotny CM Punka, Tully Blanchard poza AEW/ROH?, Wyprzedane bilety na RAW w MSG, Mandy Rose o aktualnym pobycie w NXT, Szczegóły sytuacji z Jonathanem Greshamem, Paul Heyman nowym szefem zespołu kreatywnego WWE?
Dodano: 25-07-2022, 10:50
PWInsider tonuje nastroje odnośnie spekulowanego powrotu CM Punka na All Out, gdyż zawodnik dalej ma duże problemy z kontuzjowaną stopą. Punk zjawił się w weekend na San Diego Comic-Con, podczas którego powiedział, że przed nim jeszcze sporo rehabilitacji i nie wie kiedy będzie gotowy do akcji. Podobno po Punku widać było, że wciąż zmaga się ze sporym bólem, a w przerwach Punk udawał się na zaplecze, żeby przyłożyć do stopy lód.

Na ROH Death Before Dishonor, Prince Nana ogłosił, że wykupił Tully Blanchard Enterprises, po czym to on pracował jako menedżer dotychczasowych klientów Blancharda. Z ustaleń „Fightful Select” wynika, że Blancharda nie było nawet na zapleczu PPV i pojawiają się różne głosy jeżeli chodzi o okoliczności takiej sytuacji. Według niektórych doniesień mogły się pojawić jakieś problemy w podróży, ale według innych relacji Blanchard po prostu się nie pojawił, nie ostrzegając wcześniej federacji. Ponoć osoby, które pytały o Blancharda na zapleczu gali usłyszały od osób decyzyjnych, że jego przygoda z ROH oraz AEW dobiega końca i nie ma dla niego dalszych planów, więc Tully prawdopodobnie pożegna się z tymi federacjami.

PWInsider donosi, że już kilka dni temu wyprzedano wszystkie bilety na dzisiejsze RAW w Madison Square Garden, które zobaczy w związku z tym komplet widzów.

Mandy Rose gościła w „WWE After The Bell” Corey’a Gravesa i wypowiedziała się o swojej przygodzie z NXT. Mandy stwierdziła, że jest bardzo wdzięczna za to co się dzieje i uważa aktualny czas w NXT za najlepszą pracę jaką wykonywała dotychczas w wrestlingowej karierze. Rose przyznała jednak, że choć cieszy się pobytem w NXT to nie będzie ukrywać, że jej celem jest powrót na RAW lub SmackDown i powalczenie o któryś z tytułów mistrzowskich tych brandów.

„Fightful Select” przedstawiło dalsze szczegóły sprawy Jonathana Greshama, który jak już wiemy chce rozwiązać swoją umowę z AEW. Ponoć Gresham był ostatnio mocno niezadowolony z bookingu i kierunku w jakim jest przedstawiana jego postać, a Tony Khan nie uwzględniał jego koncepcji i sugestii, chcąc poprowadzić zawodnika po swojemu. Gresham kilkukrotnie rozmawiał ostatnimi czasy z QT Marshallem i Sonjay’em Duttem, ale nie mógł się dostać bezpośrednio do samego Khana – do takiego spotkania doszło dopiero na parę godzin przed Death Before Dishonor, co skończyło się jednak ogromną kłótnią i żądaniem rozwiązania kontraktu.
„Fightful” wspomina przy okazji o tym jak wygląda obecnie komunikacja w AEW jeżeli chodzi o sprawy kreatywne. Okazuje się, że od dłuższego czasu Tony Khan nie jest już tak otwarty na zawodników jak wcześniej i członkowie rosteru nie mają na co dzień możliwości omawiania takich kwestii bezpośrednio z samym Khanem – są od tego oczywiście wyjątki, ale dotyczy to tylko kilku topowych gwiazd. Aktualnie jeżeli ktoś z rosteru ma uwagi do bookingu swojej postaci może to przekazać trenerom, którymi są Christopher Daniels, QT Marshall, Pat Buck, Megha Parekh i Sonjay Dutt. Następnie oni rozmawiają z Khanem w imieniu zawodników przekazując ewentualne sugestie, po czym Tony podejmuje decyzje czy uwzględnić takie prośby, czy je odrzucić.

Po odejściu Vince’a McMahona, ostatnie SmackDown prowadził z poziomu Gorilla jego bliski współpracownik, Bruce Prichard. Ten może potencjalnie pozostać wysoko w strukturach WWE, lecz wiele wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości nie będzie już tak ważną osobą jak teraz. Wade Keller z „PW Torch” donosi, że wkrótce może dojść do dużego awansu jeżeli chodzi o rolę na zapleczu Paula Heymana. Ten jest ponoć obecnie w świetnych stosunkach ze Stephanie McMahon, a dodatkowym plusem dla Paula jest fakt, że ten jest bardzo lubiany przez członków rosteru i pozostaje w bliskich relacjach z Romanem Reignsem, Rondą Rousey czy Brockiem Lesnarem. Szczególnie cenna może być ostatnia znajomość, ponieważ Lesnar nie ukrywał nigdy za bardzo, że jest człowiekiem Vince’a McMahona i w zasadzie tylko z nim prowadził wszelkie rozmowy biznesowe i kreatywne odnośnie swoich losów w WWE. Możliwe, że taką rolę przejmie teraz bardziej Heyman, co umożliwi kontynuowanie przygody Lesnara z WWE, mimo nieobecności samego Vince’a.
Zobaczymy jakie zapadną decyzje, lecz ponoć bardzo prawdopodobny scenariusz zakłada obecnie sytuację w której prędzej czy później Heyman zostanie mianowany szefem sztabu kreatywnego WWE. Oznaczałoby to, że docelowo za stronę kreatywną w WWE odpowiadałby głównie duet Heyman i Triple H.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.