wrestling wwe tna aew


WWE SummerSlam za nami. Na najgorętszej imprezie lata Roman Reigns pokonał lidera Cenation Johna Cenę. Wasze głosy przełożyły się na ten wynik.
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Universal na WWE SummerSlam:
wygra czysto John Cena. (205) 24%
wygra przez DQ John Cena. (174) 20%
zakończy się remisem. (27) 3%
wygra przez DQ Roman Reigns. (116) 14%
wygra czysto Roman Reigns. (331) 39%
Łącznie oddano
853 głosy

Tym razem nie spoglądamy w przyszłość, a oceniamy przeszłość. Rozpoczymay głosowanie, jak Waszym zdaniem wypadło WWE SummerSlam.


Alexa Bliss pauzuje z powodu problemów zdrowotnych. Z tego co wiadomo była mistrzyni kobiet WWE jest zmuszona poddać się operacji zatok. Bliss może być nieobecna nawet kilka miesięcy, co zwiastuje jej powrót dopiero podczas "Road to WrestleMania 38".

Trwają rozmowy w sprawie organizacji gali WWE PPV na stadionie w Wielkiej Brytanii latem 2022 roku. Prawdopodobnie chodziłoby o przyszłoroczną edycję SummerSlam. Głównym kandydatem ma być Principality Stadium w Cardiff w Walii, mogący pomieścić nawet 80 tysięcy widzów i posiadający zamykany dach. W grę wchodzi też londyńskie Wembley, a sprawa ma być naprawdę zaawansowana.
WWE uwzględniło zakontraktowanego niedawno mistrza olimpijskiego w zapasach, Gable'a Stevesona, w tegorocznym Drafcie. Zawodnik został przydzielony do rosteru RAW. Steveson ma rozpocząć regularne występy dopiero w przyszłym roku i spekuluje się o jego ringowym debiucie na WrestleManii 38.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2021
Premiera:

Środa 27.10.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Problemy zdrowotne Jake'a Robertsa, Nowe walki na AEW Dynamite, Chris Jericho o ostrzeżeniu TNT dla AEW za jeden z segmentów, Oglądalność Impact Wrestling, Spotkanie ważnych osób z WWE i FOX, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: powrót po długiej przerwie na SmackDown, ważna gwiazda powróci w przyszłotygodniowym odcinku, rezultat walki CM Punka, ATT w akcji, występ zawodnika sceny niezależnej na Rampage, walka ze stypulacją na przyszłotygodniowy odcinek
Dodano: 25-09-2021, 13:14
„Wrestling Observer Newsletter” informuje o problemach zdrowotnych Jake’a Robertsa, przez które ten nie pojawia się obecnie w programach AEW. Niedawno Roberts był obecny na Connecticut Horrorfest, gdzie poruszał się jednak na wózku i miał wspomaganie doprowadzające tlen do nosa – Roberts wyjmował rurki tylko na czas robienia zdjęć. W tej chwili nie wiemy co dokładnie mu dolega.

AEW zapowiedziało nowy pojedynek na przyszłotygodniowe Dynamite, w którym Cody Rhodes i Lee Johnson zmierzą się z Dante Martinem i Mattem Sydalem. Oprócz tego Jungle Boy zmierzy się jeden na jeden z Adamem Colem, a wreszcie dojdzie do walki tag teamowej w dywizji pań: Anna Jay & Tay Conti vs. The Bunny & Penelope Ford.

W rozmowie ze Stephanie Chase, Chris Jericho zdradził, że swego czasu bardzo podpadli TNT w jednym z segmentów na Dynamite. Chodziło o galę podczas której obijali Dustina Rhodesa na parkingu, a potem Chris zapalił cygaro. Jak się okazuje włodarze TNT byli wściekli za motyw z paleniem podczas programu i stanowczo tego zakazali. Chris wspomina, że była to naprawdę duża awantura, TNT podkreśliło, że nie chce nigdy więcej pokazywania palenia podczas swoich programów i zagroziło, że jeżeli się to powtórzy, mogą nawet zdjąć Dynamite z anteny.

Oglądalność najnowszego odcinka Impact Wrestling wyniosła 117 tysięcy widzów z ratingiem 0.03 w grupie wiekowej 18-49 – show zanotowało zatem wzrosty względem 105 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 sprzed tygodnia.

„Fightful Select” donosi, że niedawno doszło do spotkania na najwyższym szczeblu na linii WWE-FOX. WWE reprezentowali Vince McMahon i Nick Khan, a stację wysoko postawieni w strukturach korporacji Eric Shanks i Brad Zager. Obie strony rozmawiały o różnych kwestiach dotyczących swojej współpracy. Ponoć ze strony FOX padły słowa, że są nieco zawiedzeni oglądalnością SmackDown, gdyż prognozowali coś lepszego, lecz zrzucono to w dużej mierze na karb pandemii i podkreślono, że SmackDown wciąż jest obecnie najbardziej oglądanym programem wrestlingowym w amerykańskiej telewizji. Podobno FOX pochwaliło również WWE za sięgnięcie po Johna Cenę, Brocka Lesnara czy Becky Lynch, podkreślając, że widzą zaangażowanie WWE względem wzmocnienia rosteru i poprawienia wyników oglądalności.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Podczas SmackDown do WWE TV powrócił Riddick Moss, pomagając Baronowi Corbinowi w ataku na Kevina Owensa. Moss powrócił po długiej przerwie trwającej od września 2020 roku, spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego.

WWE zapowiedziało, że na przyszłotygodniowym SmackDown zjawi się „Rated-R Superstar” Edge, który powróci po pauzie od 10 września, czysto storyline’owej, tłumaczonej atakiem ze strony Setha Rollinsa. Przypomnę, że na przyszłotygodniowym SmackDown rozpocznie się Draft. Prawdopodobnie Edge i Rollins zawalczą po raz kolejny na październikowej gali w Arabii Saudyjskiej.

Przejdźmy tymczasem do AEW Rampage, podczas którego CM Punk pokonał Powerhouse Hobbsa. Punk ma na razie w AEW bilans dwóch zwycięstw, bez porażki. Wcześniej pokonał Darby’ego Allina na All Out.

Nie była to udana gala dla Chrisa Jericho i Jake'a Hagera. Nie dość, że przegrali oni swój pojedynek z Men of the Year, to jeszcze po zakończonym pojedynku zostali zaatakowani przez członków American Top Team.

Na Rampage pojawił się weteran sceny niezależnej, znany również bardzo dobrze z występów w Ring of Honor i TNA/Impact Wrestling, a mianowicie Homicide. Zawodnik pomógł Jonowi Moxley’owi i Eddiemu Kingstonowi w odniesieniu triumfu nad Lancem Archerem i Minoru Suzukim w Lights Out Matchu.

Tymczasem na przyszłotygodniowe Rampage zapowiedziany został pojedynek Hair vs. Hair pomiędzy Orange Cassidym i Jackiem Evansem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE SummerSlam 2021 było:

bardzo dobre.
dobre.
zadowalające.
słabe.
bardzo słabe.21. października 2021


Mistrzostwo WWE
Big E
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Becky Lynch
vs
Bianca Belair
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
RK-Bro
vs
AJ Styles i Omos

No Holds Barred
Goldberg
vs
Bobby Lashley

Hell in a Cell
Edge
vs
Seth Rollins

Finał King of the Ring

Finał Queen's Crown
21. października 2021


Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

26. września 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
"Demona" Finna Balora

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
zremisowała z
Biancą Belair

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Damian Priest
pokonał
Sheamusa

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Usos
pokonali
Street Profits

Six-man Tag Team Match
The New Day
pokonali
Bobby'ego Lashleya
Omosa
i AJ Stylesa

Kick-off
Liv Morgan
pokonała
Carmellę
5. września 2021


AEW World Championship
Kenny Omega
pokonał
Christiana Cage'a

Paul Wight
pokonał
QT Marshalla

CM Punk
pokonał
Darby'ego Allina

Chris Jericho
pokonał
MJF

21-woman Casino Battle Royale o AEW Women's World Championship
Zwyciężczyni:
Ruby Soho

AEW World Tag Team Championship
Steel Cage Match

Lucha Brothers
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's World Championship
Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Kris Statlander

Jon Moxley
pokonał
Satoshiego Kojimę

AEW TNT Championship
Miro
pokonał
Eddiego Kingstona

Pre-show
10-man tag team match
Best Friends
i Jurassic Express
pokonali
Hardy Family Office
i The Hybrid 2Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.