wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Triple H spotkał się z rosterem WWE przed RAW, Czy Vince McMahon był obecny na zapleczu?, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Uwaga na spoilery z RAW: Roman Reigns nawiązał do sytuacji z Vincem, rywalizacja The Mysterios z Judgment Day, plany Alexy Bliss, rozwój konfliktu Logana Paula i The Miza, wydarzenia z końcówki show, aktualna karta SummerSlam
Dodano: 26-07-2022, 11:15
„Fightful Select” donosi, że przed rozpoczęciem RAW, Triple H zorganizował spotkanie z rosterem, żeby wypowiedzieć się po raz pierwszy po przejęciu kontroli nie tylko nad działem relacji z talentami, ale i sfery kreatywnej. Hunter zapowiedział, że przede wszystkim chcą wprowadzić obecnie większą transparentność, po tym jak dotychczas wiele mówiło się o problemach w tej kwestii pod rządami Vince’a McMahona. HHH dodał, że chce do tego usprawnić aspekty komunikacyjne i członkowie rosteru będą mieli możliwość konsultowania się z nim. Hunter zakończył mówiąc, że przede wszystkim zależy mu na tym, żeby od teraz wszyscy czerpali też radość ze swojej pracy.
Spotkanie zostało pozytywnie przyjęte przez szatnię, podobnie jak wcześniejsze ogłoszenia. HHH miał bardzo dobre opinie w NXT jeżeli chodzi o to jak się z nim pracuje i obecnie roster liczy na to samo w przypadku gal RAW oraz SmackDown.

PWInsider potwierdził tymczasem, że WWE nie zastosowało żadnej „zasłony dymnej” i pomimo różnych spekulacji Vince’a McMahona nie było na zapleczu RAW i nie udzielał się on w żadnym stopniu w wydarzeniu, a taki stan rzeczy ma się utrzymać przy kolejnych galach. Ogólny przebieg RAW nadzorowali Triple H i Stephanie McMahon. Pomimo ostatnich przetasowań w tej chwili nie zanosi się na to, żeby Shane McMahon miał powrócić do pracy w WWE. Shane’a nie było na RAW, a Hunter i Stephanie raczej nie planują bliższej współpracy z Shanem przy kierowaniu WWE.

Zamieszanie wywołane ogłoszeniem emerytury przez Vince’a McMahona poskutkowało wzrostem liczb ostatniego SmackDown, które obejrzało 2.256 miliona widzów, co oznacza wzrost względem 2.077 miliona oglądających sprzed tygodnia i najwyższą widownię od odcinka z 17 czerwca, czyli pierwszego po ogłoszeniu całej afery z udziałem McMahona, który pojawił się wtedy na gali. W ostatni piątek rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł aż 0.62, odnotowując duży wzrost względem 0.47 z poprzedniego tygodnia – rating również był najlepszy od 17 czerwca, gdy show uzyskało dokładnie taki sam wynik.

Tymczasem ostatnie AEW Rampage obejrzało 428 tysięcy widzów, podczas gdy tydzień wcześniej było to 435 tysięcy osób. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z kolei z poziomu 0.14 do 0.17.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
|
Roman Reigns odniósł się do odejścia Vince’a McMahona na RAW podczas segmentu z Theorym, któremu powiedział, że „twojego tatusia już tu nie ma”. Rzecz jasna nawiązał tym do faktu, że WWE budowało w ostatnich miesiącach postać Theory’ego w głównej mierze w oparciu właśnie na bliskich relacjach z Vincem, który mocno go promował. Zobaczymy jak rozpisana zostanie dalej postać obecnego posiadacza walizki Money In The Bank.

The Mysterios zanotowali zwycięstwo nad The Judgment Day, po czym dołączyli do imprezy na zapleczu w której celebrowano 20-lecie Rey’a w WWE. W segmencie pojawiła się córka Rey’a, czyli Aalyah oraz jego żona, Angie. Świętowanie przerwało jednak pojawienie się Rhei Ripley, która odepchnęła córkę Mysterio, po czym wyciągnęła z pomieszczenia Dominika, co okazało się jednak podpuchą, dzięki której Finn Balor i Damian Priest zaatakowali Rey’a, który wylądował ostatecznie na stole. Ripley powróciła do WWE TV po raz pierwszy od czerwca, gdy została wyłączona z akcji z powodu problemów zdrowotnych.

W obliczu tych wydarzeń WWE ustaliło jeszcze jeden pojedynek na sobotnią galę SummerSlam na której The Mysterios zmierzą się z The Judgment Day w starciu tag teamowym, ale tym razem na zasadach bez dyskwalifikacji.


Alexa Bliss dała jasno do zrozumienia, że ma na celowniku RAW Women’s Championship. W wywiadzie na zapleczu Alexa powiedziała na RAW, że pójdzie po ten tytuł po SummerSlam, bez względu na to kto będzie wtedy mistrzynią. Niedługo potem Bliss pokonała Doudrop w solowym pojedynku.

Spory fragment tego RAW poświęcono promocji walki The Miza z Loganem Paulem. Sama transmisja RAW rozpoczęła się od trwającego już brawlu obu panów, który został dopiero przerwany przez osoby postronne. Na późniejszym etapie show Paul poprowadził swoje zapowiadane „Impaulsive TV” w którym oczekiwał Miza, ale początkowo zjawiła się Maryse. Po chwili dołączył do niej sam Miz, a cały segment zakończył się tym, że Logana zaatakował jeszcze z zaskoczenia Ciampa, który pomógł Mizowi w poobijaniu Paula przed walką na SummerSlam.


W walce wieczoru tego odcinka The Bloodline pokonali Riddle’a i Street Profits w 6-Man Tag Team Matchu. Po zakończonym pojedynku pojawił się Seth Rollins, który najpierw zatrzymał się na chwilę, żeby skonfrontować się wzrokowo z Reignsem, po czym ruszył na ring atakując poobijanego już Riddle’a. Na zakończenie show Seth zaatakował ostro rywala z wykorzystaniem schodków.


Na koniec dla podsumowania aktualna karta SummerSlam, które czeka nas już 30 lipca:

Happy Corbin vs. Pat McAfee

Logan Paul vs. The Miz

No Disqualification Tag Team Match
Rey & Dominik Mysterio vs. Finn Balor & Damian Priest (w/Rhea Ripley)

WWE United States Championship
Bobby Lashley vs. Theory

RAW Women’s Championship
Bianca Belair vs. Becky Lynch

SmackDown Women’s Championship
Liv Morgan vs. Ronda Rousey

Undisputed WWE Tag Team Championship
sędzia specjalny Jeff Jarrett
The Usos vs. Street Profits

Last Man Standing Match
Undisputed WWE Universal Championship

Roman Reigns vs. Brock Lesnar


----------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.