wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00SEC i agenci federalni badają sprawę Vince'a McMahona, Kolejne publikacje uderzą jeszcze bardziej w byłego prezesa WWE?, Rey Mysterio o planach odnośnie zakończenia kariery, Undertaker popiera koncepcję przejścia programów WWE na TV-14
Dodano: 26-07-2022, 16:44
„Wall Street Journal” potwierdza, że afera z udziałem Vince’a McMahona nie jest już tylko sprawą mediów, gdyż własne śledztwo prowadzą już SEC (Komisja Giełd i Papierów Wartościowych, która zajmuje się też nadzorem finansowym nad korporacjami) oraz agenci federalni. Rzeczone podmioty badają wspominane przeze mnie wczoraj ugody finansowe Vince’a z byłymi pracownicami, które zgodnie z literą prawa powinny być uwzględniane w oficjalnych sprawozdaniach, do czego jednak nie doszło, co ma znamiona oszustwa finansowego.
„Wall Street Journal” potwierdza, że wkroczenie do akcji SEC i przedstawicieli federalnych przyspieszyło decyzję McMahona o odejściu na emeryturę. Nie można nawet wykluczyć, że odbyło się to w pewnym stopniu w porozumieniu z federalnymi, ponieważ w przeciwnym razie SEC mogłoby wymusić rezygnację McMahona, a prokuratorzy federalni postawić mu zarzuty. Możliwe, że wobec dobrowolnego ustąpienia Vince’a, a także dobrej woli samego WWE, które wysłało już do SEC szczegółowe ustalenia wraz z kwotami rzeczonych operacji, władze państwowe odstąpią od oficjalnego oskarżenia pod warunkiem, że Vince nie powróci do działalności w WWE. Czekamy obecnie na dalszy rozwój sprawy.

Bryan Alvarez zapowiedział tymczasem podczas poniedziałkowego „Wrestling Observer Live”, że być może przed nami jeszcze dalsze szczegóły afery z udziałem Vince’a McMahona, które nie ujrzały dotychczas światła dziennego. Z ustaleń reportera wynika, że kolejną publikację szykuje „Wall Street Journal”, ale oprócz tego całą sytuacją zainteresowały się kolejne źródła, a do jakiejś informacji miało dojść „HBO Real Sports”, które przygotowuje ponoć publikację, która może jeszcze bardziej pogrążyć McMahona. Źródła z HBO mają sugerować, że kulisy ich historii są takie, iż wiele osób przekona się do „potępienia” McMahona. W tej chwili nie wiemy jeszcze o jakie nowe szczegóły może chodzić.

Jeszcze przed RAW, Rey Mysterio gościł w wywiadzie u Ariela Helwaniego w którym poruszył temat swojego 20-lecia w WWE i planów odnośnie zakończenia kariery. Mysterio stwierdził, że w wrestlingu wygląda to znacznie inaczej niż w typowych sportach, gdyż trudno o jednoznaczne ramy w których się występuje i w branży zawsze padało takie powiedzenie, że w wrestlingu występuje się dopóki jest się w stanie, przy czym dla każdego może to być zgoła inny wiek. 47-latek przyznaje, że ramowo daje sobie jeszcze trzy lata, bo zawsze miał w głowie, że nie chciałby występować po pięćdziesiątce. Rey dodał jednak, że ma gdzieś z tyłu głowy, iż ciężko będzie mu podjąć decyzję o odejściu jeżeli będzie się czuł dobrze, a obecnie zdecydowanie tak jest. Na ten moment trzyma się jednak myśli, że będzie występował do pięćdziesiątego roku życia.

Undertaker był ostatnio członkiem panelu WWE Mattel podczas San Diego Comic-Con i poruszył temat ostatnich plotek o przejściu programów WWE na TV-14. Zdaniem Undertakera byłby to właściwy ruch i liczy na to, że federacja rzeczywiście to zrobi. Taker stwierdził, że dość ważną grupą demograficzną, którą chce wzmocnić WWE są mężczyźni w wieku 18-34 lat w przypadku których podostrzenie nieco programu może być czynnikiem, który znacząco zwiększy liczbę widzów w tej grupie.
Undertaker stwierdził, że rzecz jasna nie oczekuje powrotu Attitude Ery, ale byłoby to niejako małe nawiązanie do tamtych czasów. Jak przyznał wtedy programy były świetne do oglądania, lecz po prawdzie wszystko wymykało się tam spod kontroli i był to naprawdę szalony okres. Jego zdaniem obecni członkowie rosteru mają o wiele dojrzalsze spojrzenie na to co mogliby zmienić dzięki przejściu na ramy TV-14, co w jego odczuciu pozwoliłoby im przy okazji na to, żeby pokazać w telewizji postaci bardziej zbliżone do tego kim są na co dzień, co mogłoby wyjść tylko na plus. Taker stwierdził, że sam jest zatem podekscytowany taką wizją i jego zdaniem mogłyby z niej wyniknąć tylko pozytywne rzeczy.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.