wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej o podmiotach zainteresowanych kupnem WWE, WWE przygotowuje się do procesu sprzedaży, Edge i Beth Phoenix powrócą na Royal Rumble?, Oglądalność AEW Dynamite, Konferencja prasowa WWE odnośnie wyników finansowych, Sting zakończy w tym roku karierę?, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 13-01-2023, 09:37
Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że WWE jest w kontakcie z Arabią Saudyjską, a konkretnie tamtejszym funduszem Saudi PIF, ale jest to tylko jeden z wielu podmiotów z którymi są już prowadzone wstępne rozmowy. Nick Khan spotkał się ostatnio w Los Angeles z CEO Disney’a, Bobem Igerem oraz CEO ESPN, Jimmym Pitaro. Zainteresowanie WWE ma wyrażać także Endeavor, czyli aktualny właściciel UFC.

„CNBC” informuje tymczasem, że zainteresowani kupnem WWE byliby także Shahid i Tony Khan, czyli właściciele AEW. Nie wiadomo jednak czy WWE będzie zainteresowane takim kierunkiem – ponoć nie doszło jeszcze do żadnych rozmów w tej sprawie. Khanowie byliby przy tym gotowi na dokonanie takiej transakcji przy wsparciu jakiegoś innego podmiotu.

WWE coraz poważniej przygotowuje się tymczasem do sprzedaży. Już wcześniej federacja poprosiła o wsparcie holding finansowy JP Morgan, ale okazuje się, że federacja sięgnęła po kolejnych doradców. W oficjalnym komunikacie WWE potwierdziło zaangażowanie The Raine Group, Kirkland & Ellis LLP oraz August LLC, którzy mają pomóc w procesie sprzedaży WWE.

PWInsider informuje, że Edge i Beth Phoenix mają się pojawić na Royal Rumble, potencjalnie z myślą o podbudowie pod walkę mieszaną z Finnem Balorem i Rheą Ripley. Coraz mniej wskazuje natomiast na to, żeby na Rumble miało dojść do Hell in a Cell Matchu pomiędzy Edgem i Balorem, o którym spekulowano w ostatnich tygodniach.

Oglądalność najnowszego AEW Dynamite wyniosła 967 tysięcy widzów, odnotowując wzrost względem 864 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.33 i tu także odnotowano wzrost w porównaniu do 0.26 z poprzedniej środy.

WWE poinformowało, że 2 lutego odbędzie się konferencja z podsumowaniem wyników finansowych federacji za czwarty kwartał 2022 roku, wraz ze zbiorczym podsumowaniem za cały miniony rok.

W rozmowie z „D Magazine” Sting ujawnił, że jego kontrakt z AEW wygasa w tym roku i prawdopodobnie będzie to jednoznaczne z zakończeniem przez niego ringowej kariery. Nie wiadomo natomiast kiedy dokładnie kończy się jego umowa.

Zapowiedź SmackDown:
- WWE Intercontinental Championship: Gunther vs. Braun Strowman
- Sami Zayn vs. Kevin Owens.


W dzisiejszym AEW Rampage zobaczymy:
- wypowie się Paul Walter Hauser
- coś do powiedzenia mają The Acclaimed
- Eddie Kingston & Ortiz vs. Kings of the Black Throne
- Street Fight: Ruby Soho & Willow Nightingale vs. Tay Melo & Anna Jay
- AEW TNT Championship: Darby Allin vs. Juice Robinson.

--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.