wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00AEW również przedłuża kontrakty w przypadku poważniejszych kontuzji, WWE zabezpiecza się na wypadek burz podczas SummerSlam, Scenografia i szacowana frekwencja SummerSlam, Specjalny podcast z zapowiedzią SummerSlam, Kiedy WWE wróci do Nowego Jorku?, Oglądalność Impact Wrestling, AEW zadebiutuje w Kanadzie, Triple H o przejęciu licznych obowiązków w WWE i swoim stanie zdrowia
Dodano: 30-07-2022, 14:44
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że AEW stosuje podobne klauzule w kontraktach co WWE, które upoważniają federację do jednostronnego przedłużania kontraktów w przypadku dłuższych absencji zawodników choćby z powodu kontuzji. Zgodnie z tymi zapisami jeżeli AEW aktywuje taką klauzulę, umowa zostaje automatycznie przedłużona o okres w którym dana osoba poddawała się rehabilitacji i nie była zdolna do występów. Ponoć AEW zastosowało już ten zapis przynajmniej kilka razy.

Dzisiejsza gala SummerSlam odbędzie się na otwartym stadionie w Nashville, które znalazło się akurat w okienku pogodowym powiązanym z deszczem, a nawet burzami. Na szczęście dla WWE zdecydowanie burzowy dzień zapowiadany jest dopiero na niedzielę, a szanse na mocniejsze opady w sobotę wieczorem wynoszą tylko 16%. Pamiętając jednak o sytuacji z WrestleManii 37, gdy burze opóźniły początek gali o około dwadzieścia minut, WWE przygotowuje się ponoć na wariant w którym i SummerSlam spotkają jakieś perturbacje pogodowe. WWE ma podobno przygotowane studio w zadaszonym budynku i w razie intensywnych opadów mamy się przenieść właśnie do tego obiektu, gdzie w razie przedłużającej się przerwy federacja przeprowadzi wywiady z bohaterami samej gali. Według prognoz istnieje jednak spora szansa na to, że SummerSlam odbędzie się ostatecznie bez takich zakłóceń.

PWInsider donosi, że scenografia dzisiejszego SummerSlam jest bardzo zbliżona do estetyki z ubiegłego roku, bazując na dużych ekranach wideo i tunelu przez który będą wychodzić zawodnicy oraz zawodniczki. Według aktualnych ustaleń WWE sprzedało na wydarzenie około 34 tysięcy biletów, więc licząc wejściówki z nagród czy dla sponsorów i bliskich, galę obejrzy z poziomu trybun szacunkowo 36-38 tysięcy osób.

Dzisiaj o 18.30 na kanale MyWrestling w serwisie YouTube rozpocznie się podcast z zapowiedzią gali SummerSlam, której kartę omówimy w gronie przedstawicieli trzech największych serwisów o wrestlingu w Polsce. Link do podcastu znajdziecie tutaj.

PWInsider donosi, że WWE powróci do Nowego Jorku z kolejnym epizodem RAW już 10 października, lecz wydarzenie odbędzie się tym razem w Barclays Center. Najbliższa gala w Madison Square Garden wypadnie 26 grudnia i będzie to tradycyjny, świąteczny live event WWE na tym obiekcie.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 96 tysięcy widzów, czyli był to spadek o 11 tysięcy oglądających względem poprzedniego tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł w obu przypadkach 0.03.

AEW potwierdziło, że w październiku federacja zadebiutuje w Kanadzie z podwójnymi nagraniami telewizyjnymi. 12 października w Toronto odbędzie się AEW Dynamite, a dzień później w tym samym miejscu zostanie nagrany nowy odcinek AEW Rampage. Oba nagrania zaplanowano w Coca-Cola Coliseum.
W rozmowie z „Toronto Star” o debiucie AEW w Kanadzie wypowiedział się Tony Khan. Prezes AEW stwierdził, że jest bardzo podekscytowany i chcieli do tego doprowadzić od dłuższego czasu, ale stale pojawiały się jakieś problemy logistyczne. Khan został zapytany o fakt, że do Kanady są wpuszczane osoby tylko zaszczepione przeciwko COVID-19 i stwierdził, że roster AEW będą obowiązywać takie zasady jak wszystkich, ale nie ma z tym problemu, ponieważ zdecydowana większość ich szatni będzie mogła spokojnie udać się do tego kraju. Tony wyraził do tego nadzieję, że do czasu nagrań w Kanadzie powróci kilka z ich dużych gwiazd, które są na razie nieobecne z powodu kontuzji.

Przy okazji wypowiedzi podczas try-outów WWE przed SummerSlam, Triple H odniósł się do tego czy przejęcie obowiązków w WWE tuż przed taką galą jest dla niego wyzwaniem. Hunter stwierdził, że zdecydowanie tak i ostatnio spędza połowę czasu w samolotach. HHH wspomniał, że po programach telewizyjnych z początku tygodnia polecieli na chwilę do domu, celebrując przy tym urodziny jego dzieci, po czym przyleciał do Nashville na pierwszy dzień try-outów, potem poleciał z powrotem na spotkania z partnerami WWE, po czym mieli spotkanie zarządu WWE i wrócił do Nashville na końcówkę try-outów. W międzyczasie musiał popracować nad nadchodzącymi programami, więc rzeczywiście ma pełne ręce roboty, ale nie zamierza narzekać, gdyż takie są obecnie realia wszystkich osób w WWE, ponieważ mają wysoko postawioną poprzeczkę, ale gwarantuje, że robią wszystko co w ich mocy, żeby do niej doskoczyć.
Przy okazji Triple H odniósł się do pytań o jego stan zdrowia i stwierdził, że potrzebował trochę czasu po problemach, które dopadły go w ubiegłym roku, ale na szczęście była to tylko czasowa przeszkoda, którą udało mu się przeskoczyć. Hunter stwierdził, że wrócił już w pełni do zdrowia, jest gotowy na 100% i dlatego podjął się obecnego wyzwania jeżeli chodzi o ważną pracę w WWE. Triple H wspomniał przy tym, że wraca pełnoetatowo do kierowania pewnymi sprawami w WWE, przy czym etap ringowej kariery uważa już definitywnie za zakończony i nie zobaczymy go już w przyszłości w akcji.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.