wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego Theory nie pojawił się na RAW?, Ronda Rousey storyline'owo zawieszona, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Stan zdrowia Ricka Boogsa, Jon Moxley będzie bronił tytułu GCW na Homecoming, Hiromu Takahashi okradziony przy okazji występu w Stanach Zjednoczonych, Naomi i Sasha Banks dogadane z WWE?
Dodano: 02-08-2022, 16:10
Wiele osób spodziewało się zobaczyć na RAW właściciela walizki Money In The Bank, Theory’ego, który nie zjawił się jednak na gali nawet na chwilę. Okazuje się, że było ku temu dobre wytłumaczenie i to niezwiązane zupełnie z decyzjami kreatywnymi. Otóż w miniony weekend zmarł wujek Theory’ego z którym ten był w bardzo bliskich relacjach, więc po SummerSlam, WWE najwyraźniej dało po prostu zawodnikowi przynajmniej kilka dni wolnego.

Po wydarzeniach z SummerSlam, WWE wydało tymczasem storyline’owy komunikat odnośnie Rondy Rousey informując o tym, że za zaatakowanie sędziego została ona ukarana grzywną i zawieszeniem. Potwierdzono przy okazji, że w związku z zawieszeniem, Rondy nie zobaczymy na pewno na najbliższym SmackDown.

Oglądalność ostatniego SmackDown przed SummerSlam wyniosła 2.193 miliona widzów przy ratingu 0.52 w grupie wiekowej 18-49, zatem show odnotowało spadki względem 2.256 miliona oglądających i ratingu 0.62 z poprzedniego piątku.

Odpływ widzów zaliczyło AEW Rampage, które obejrzało w miniony piątek tylko 375 tysięcy osób, podczas gdy tydzień wcześniej było to 428 tysięcy widzów. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł z poziomu 0.17 do zaledwie 0.11, czyli jednego z najgorszych rezultatów w historii programu.

Rick Boogs zalicza zdecydowane postępy w rehabilitacji i wrócił do ćwiczeń siłowych. Zawodnik zamieścił na Twitterze wideo ze swoich treningów na którym widać, że wrócił już do pracy na ciężarach na siłowni. Przypomnę, że zawodnik wypadł z akcji po tym jak uszkodził mięsień czworogłowy pierwszego dnia WrestleManii 38.

Jon Moxley stanie w obronie GCW World Championship na nadchodzącej, 2-dniowej gali tej federacji pod nazwą Homecoming. Show zaplanowane jest w dniach 13-14 sierpnia w Atlantic City w New Jersey, a Moxley będzie bronił tytułu pierwszego dnia gali. Jego rywalem będzie EFFY.


Hiromu Takahashi będzie wspominał swój ostatni pobyt w Stanach Zjednoczonych w słodko-gorzki sposób. Gwiazdor NJPW poinformował, że podczas gdy występował w sobotę w Nashville na gali Music City Mayhem, został niestety okradziony. W rozmowie z „Tokyo Sports” Takahashi wspomniał, że ktoś włamał się do jego pokoju hotelowego i zabrał dosłownie wszystko co się tam znajdowało. Hiromu stwierdził, że na szczęście ogólna wartość rzeczy nie była zbyt wysoka, gdyż były to głównie ubrania, choć niestety wśród nich znalazły się spodenki z limitowanej kolekcji zespołu muzycznego Maximum the Hormone, których nie ma już w sprzedaży, a które miały dla niego dużą wartość sentymentalną.
Takahashi zaznaczył, że pomimo tej przykrej historii będzie wspominał cały wyjazd raczej pozytywnie, gdyż jest pod wrażeniem Stanów Zjednoczonych i z chęcią będzie wracał tu w przyszłości z myślą o występach w NJPW Strong. Co ciekawe zawodnik zdradził, że po stoczonej walce na Music City Mayhem i powrocie do hotelu, gdzie odkrył kradzież, wziął szybki prysznic i pojechał na Nissan Stadium, żeby zobaczyć na żywo SummerSlam.

„Wrestling News Co” twierdzi, że doszło do oficjalnego porozumienia Naomi i Sashy Banks z WWE, w związku z czym niedługo powrócą one do federacji. Podczas „Wrestling Observer Live” do doniesień tych odniósł się Bryan Alvarez, który powiedział z kolei, że jedno z źródeł potwierdziło mu takie informacje, ale on wciąż nie brałby ich za w 100% pewne. Zagraniczne portale były przy tym zgodne w ostatnich dniach, że po zmianach w kierownictwie WWE, federacja wznowiła rozmowy z zawodniczkami celem definitywnego wyjaśnienia ich przyszłości. W nadchodzący weekend Banks i Naomi pojawią się na wydarzeniu Chicago Comic & Entertainment Expo (C2E2), a zobaczymy czy wkrótce doczekamy się ich z powrotem w ringu WWE.

---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.