wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Alberto El Patron grozi Paige - czy istnieje temat jego transferu do którejś z większych federacji w Stanach Zjednoczonych?, Wrestlingowa para znów razem, PWG zamknęło skład 2022 BOLA, Uwaga na oddzielony spoiler z AEW Rampage
Dodano: 26-12-2021, 10:37
Agent do spraw PR - Michael Morales, rozmawiał ostatnio z Alberto El Patronem i w wywiadzie tym Alberto z niewiadomych do końca przyczyn zdecydował się zagrozić swojej byłej partnerce, Sarayi-Jade Bevis, lepiej znanej fanom wrestlingu jako Paige. Patron twierdzi, że po rozstaniu kłamali w wielu sprawach chcąc utrzymać swój status zawodowy, ale Alberto powołuje się na to, że ma podobno jakieś materiały, którymi mógłby z miejsca „zniszczyć” Paige i jej karierę. Finalnie Alberto zasugerował, że nie zamierza ich publikować.
Jeżeli chodzi o Alberto to po oczyszczeniu z zarzutów o napaść na tle seksualnym, Patron chwali się ponoć w swoim otoczeniu, że w 2022 roku trafi do którejś z trzech największych federacji w Stanach Zjednoczonych. Renomowany reporter Sean Ross Sapp z portalu „Fightful” popytał u swoich źródeł w WWE, MLW i Impact Wrestling, z jasną konkluzją, że żadna z federacji nie chce sprowadzić Patrona. Sapp dodaje, że kilku zawodników AEW powiedziało mu, iż w tej federacji też nie pojawił się w ogóle taki temat. Zdaje się zatem, że są to kolejne szumne zapowiedzi Alberto, ale bez pokrycia – wielokrotnie zdarzało mu się już chwalić zresztą domniemanym powrotem do WWE, podczas gdy od kilku lat nie ma absolutnie tego tematu. Po rozpadzie związku Paige i Patrona, WWE opowiedziało się w pełni po stronie Brytyjki, oferując jej w razie czego pomoc w zakresie prawnym, a Alberto znalazł się niejako na „czarnej liście” niemile widzianych w WWE osób i ponoć nic się w tej sprawie nie zmieniło.

Wszystko wskazuje na to, że rozłam w związku Charlotte Flair i Andrade był tymczasowy, a para uporała się już z problemami i znów jest razem. Dobitnie świadczy o tym ich wspólne zdjęcie, które zamieścili w mediach społecznościowych przed kilkunastoma godzinami, na której to fotce wypoczywają razem w basenie.


Pro Wrestling Guerilla ogłosiło dwóch ostatnich uczestników turnieju 2022 Battle of Los Angeles, zamykając tym samym jego skład. Tymi osobami są Buddy Matthews (aka Buddy Murphy z czasów WWE) i Phillip Five Skulls. Wcześniej potwierdzono już, że w 2022 BOLA wystąpią oprócz tego: Rey Horus, Jonah, Alex Shelley, Kevin Blackwood, Lio Rush, Black Taurus, Daniel Garcia, Jack Cartwheel, Bandido, Lee Moriarty, Davey Richards, Aramis, Jonathan Gresham i JD Drake. Turniej odbędzie się w dniach 29-30 stycznia 2022 roku.

Uwaga na spoiler z AEW Rampage.
|
|
|
|
Podczas bożonarodzeniowego odcinka AEW Rampage, który emitowany był wyjątkowo w sobotę, doszło do zmiany mistrzowskiej. Cody Rhodes w walce wieczoru okazał się lepszy od Sammy’ego Guevary, przejmując tym samym AEW TNT Championship. Rhodes zgarnął ten pas już po raz trzeci w karierze, a panowanie Guevary trwało 84 dni.


------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.euAutor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.