wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Kulisy powstawania nowej stajni w WWE, „Hacksaw” Jim Duggan wolny od nowotworu, Oglądalność AEW Dynamite, Adept WWE Next In Line z poważnymi zarzutami, Becky Lynch o zmianach w WWE
Dodano: 04-08-2022, 23:13
PWInsider informuje, że decyzje o nowej stajni kobiet, która zawiązała się na SummerSlam, zapadały dosłownie w ostatniej chwili. Porozumienie z Dakotą Kai zawarto kilkadziesiąt godzin przed galą i przybyła ona do Nashville późnym wieczorem w przeddzień gali – federacja utrzymywała jej obecność w ścisłej tajemnicy i w dniu gali znajdowała się ona w oddzielnym busie, pojawiając się na zapleczu tuż przed swoim segmentem, dzięki czemu udało się uniknąć jakichkolwiek przecieków.
Wspomniane źródło sugeruje, że najwyraźniej plany dotyczące Io Shirai również zostały zatwierdzone tuż przed galą. Świadczy o tym fakt, że dopiero 31 lipca WWE zarejestrowało prawa do nowego przydomku zawodniczki, czyli Iyo Sky. Standardowo kolejność jest odwrotna i prawa są nabywane przed wykorzystaniem danego motywu w programach, co świadczy o tym, że wszystko odbywało się rzeczywiście w mocno zawrotnym tempie.

„Hacksaw” Jim Duggan przekazał optymistyczne wieści o tym, że znów jest wolny od nowotworu. W marcu bieżącego roku Duggan informował o nawrocie raka, ale potem poddał się 2-miesięcznej terapii, która przyniosła dobre skutki.

Najnowsze AEW Dynamite oglądało 938 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 976 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł minimalnie z poziomu 0.33 sprzed tygodnia do 0.32 w minioną środę.

Spore problemy ma AJ Ferrari, czyli jeden z członków programu WWE Next In Line, czyli grona adeptów z uniwersytetów, którzy otrzymują szansę rozpoczęcia treningów z myślą o przyszłej karierze w WWE. Ferrari musi się jednak przejmować obecnie innymi rzeczami niż treningi, ponieważ jest oskarżony o napaść seksualną, a sprawą zajmują się już władze – Ferrari’emu postawiono oficjalne zarzuty i nakaz aresztowania, a kaucję ustalono na poziomie 25 tysięcy dolarów. Ferrari jest oskarżony o to, że 2 lipca dopuścił się molestowania seksualnego pewnej kobiety w jej własnym domu. Rzeczona kobieta zgłosiła oficjalnie całą sprawę i wystąpiła również o nałożenie na Ferrari’ego zakazu zbliżania się.
W obliczu całej sytuacji AJ Ferrari został już wydalony z drużyny zapaśniczej Oklahoma State. Waga całej sprawy wskazuje na to, że przekreśli ona również jego sytuację w WWE, które nie podjęło jeszcze jednak oficjalnej decyzji. Prawnik oskarżonego, Derek Chance, twierdzi rzecz jasna, że jego klient jest niewinny i jest przekonany, iż uda się to udowodnić. Zobaczymy jak rozwinie się sprawa, lecz w tej chwili nie wygląda ona dobrze dla adepta WWE.

W rozmowie z „ESPN” Becky Lynch wypowiedziała się o trwających zmianach w WWE i stwierdziła, że wkraczamy na pewno w nową erę, choć dla niej jest w tym pewna domena smutku, ponieważ znała dobrze WWE pod wodzą Vince’a McMahona i wiele mu zawdzięcza, ponieważ to Vince w nią uwierzył i dał jej wiele z dotychczasowych szans.
Lynch zaznaczyła przy tym, że nadarza się jednak okazja do skorygowania w programach wielu rzeczy, które były dalekie od ideału. Po czasach NXT wiedzą już na co stać Triple H’a, dlatego wszyscy patrzą z optymizmem w przyszłość. Lynch wspomniała, że jedna zmiana która będzie na pewno odczuwalna to pewne lepsze zrozumienie zawodników i zawodniczek, ponieważ Hunter wie z czym to się je i doskonale potrafi się wczuć w ich sytuację. Rozumie choćby jak niewygodne są zmiany kreatywne zachodzące w ostatniej chwili, co zdarzało się nagminnie przy dotychczasowej władzy. Becky spodziewa się zatem, że jedną z rzeczy, która na pewno ulegnie poprawie jest lepsze zrozumienie szatni, które powinno mieć przełożenie na lepsze opowiadanie samych historii w ringu.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.