wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:
Roman Reigns (185) 56%
Brock Lesnar (58) 18%
Theory (86) 26%
Łącznie oddano
329 głosów

Tym razem głosujemy na wynik głównej walki WWE Clash at the Castle. Zapraszamy do udziału w Sondzie.


Vince McMahon ogłosił odejście na emeryturę i wycofał się całkowicie z działalności w WWE. Jest to pokłosie afery z udziałem byłego prezesa WWE, który zawierając ugody z byłymi pracowniczkami federacji z którymi miał romans, dokonał wydatków na blisko 20 milionów dolarów, których nie odnotował jednak w sprawozdaniach finansowych. Nową prezes WWE jest Stephanie McMahon.

Po odejściu Vince'a McMahona, Triple H zgodził się objąć kluczowe stanowiska i stanął na czele działu do spraw relacji z talentami oraz obszaru kreatywnego. Po przejęciu tych obowiązków to HHH ma ostateczne zdanie odnośnie transferów do federacji oraz tego jak prezentują się programy spod szyldu WWE.

Becky Lynch okupiła kontuzją swój występ na tegorocznej gali SummerSlam. Podczas pojedynku z Biancą Belair, Becky zwichnęła staw ramienny, co wykluczy ją z akcji przynajmniej na 2-3 miesiące. Oznacza to, że w optymistycznym scenariuszu Lynch powróci do akcji na przełomie października i listopada, chociaż jej absencja może się wydłużyć.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Clash at the Castle
Premiera:

Środa 7. września 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Blake Christian pod kontraktem AEW/ROH, Booker T o długości swojej umowy z WWE, Turniej o zwakowane NXT UK Championship, WWE zakontraktowało kilkanaście osób z try-outów przed SummerSlam, Kulisy pojawienia się Mance'a Warnera w AEW, Nagrania AEW Battle of the Belts IV, Erick Stevens wznawia karierę, Glenn Jacobs wybrany na drugą kadencję, Zaktualizowana data i lokalizacja Bound For Glory 2022
Dodano: 05-08-2022, 10:13
„Fightful Select” donosi, że Blake Christian jest obecnie pod kontraktem AEW/ROH. Zawodnik, który został zwolniony w ubiegłym roku z WWE występował od tego czasu w GCW, Impact czy NJPW, a teraz znajduje się pod umową AEW, choć jego głównym miejscem pracy ma być docelowo ROH. Christian przepracował ostatnio wstęp do gali ROH Death Before Dishonor, a poza tym zaliczył kilka występów w AEW Dark.

Booker T pojawił się niespodziewanie na chwilę przy stoliku komentatorskim ostatniego RAW, a podczas swojego podcastu Booker przyznał, że będzie związany z WWE jeszcze przez długi czas, gdyż jego umowa obowiązuje jeszcze sześć czy siedem lat. Booker regularnie pojawia się jako ekspert w panelach dyskusyjnych przed galami Premium Live Event i zalicza okazjonalne występy w innych programach.

NXT UK Championship zostało zwakowane w związku z kontuzją Ilji Dragunova. Nowego mistrza wyłoni 8-osobowy turniej, a w pierwszej rundzie zobaczymy następujące zestawienia:
* Oliver Carter vs. Charlie Dempsey
* Trent Seven vs. Wolfgang
* Tyler Bate vs. Kenny Wiliams
* Mark Andrews vs. Joe Coffey.


Według „ESPN” WWE zdecydowało się na zakontraktowanie czternastu osób, które uczestniczyły w try-outach przed SummerSlam, w których brało udział łącznie kilkadziesiąt osób. Try-outy nadzorowali osobiście Triple H i Paul Heyman. Nie mamy potwierdzenia odnośnie nazwisk ludzi, którzy trafili ostatecznie do WWE – osoby te dostaną obecnie krótkie kontrakty rozwojowe i rozpoczną treningi w Performance Center. Zgodnie z aktualnymi zasadami ośrodka po kilku miesiącach wszyscy będą poddani weryfikacji czy dokonują należytych postępów, a jeżeli WWE uzna, iż dane osoby nie wykazują jednak potencjału, tacy adepci zostaną od razu pożegnani. Jest to pokłosie zmian w systemie rozwojowym WWE, gdzie nowe osoby nie podpisują już obecnie od razu długich, kilkuletnich umów, tylko krótkie kontrakty z opcjami przedłużenia, dzięki czemu w razie potrzeby WWE może bez problemu pożegnać mało obiecujące osoby w odstępach czasowych co kilka miesięcy.

Mance Warner zagościł niespodziewanie w AEW i zawalczy podczas dzisiejszego Rampage, co wywołało zaskoczenie wielu fanów, po tym jak Warner wrócił w końcu pod koniec czerwca do MLW. „Fightful Select” donosi, że w przeciwieństwie do większości rosteru MLW, Warner występuje tam obecnie bez stałego kontraktu, dzięki czemu zawodnik mógł bez problemu zjawić się w AEW bez konsultacji z włodarzami MLW. Ponoć Warner w dalszym ciągu planuje pracować dla MLW, natomiast zobaczymy jak potoczy się historia z AEW – na razie nie podpisał on żadnej umowy i nie wiemy czy jest to jedynie krótka przygoda, czy czekają go kolejne występy w tej federacji.

Jutro zostanie wyemitowane AEW Battle of the Belts III, a federacja zaplanowała już nagrania czwartej edycji tego wydarzenia, które będą miały miejsce 7 października w Waszyngtonie. Tym samym można się spodziewać, że AEW Battle of the Belts IV zostanie wyemitowane w sobotę 8 października.

Erick Stevens wznawia karierę po tym jak ogłosił jej zakończenie w październiku 2020 roku. Zawodnik wycofał się wtedy po tym jak doznał poważnej kontuzji więzadeł piszczelowych. Stevens stwierdził, że miał dużo czasu na przemyślenia i oglądanie dawnych materiałów, po czym wie doskonale co chce sobą teraz reprezentować i nie może się doczekać powrotu na ring.

Glenn Jacobs został ponownie wybrany burmistrzem hrabstwa Knox w Tennessee. WWE Hall of Famer, znany fanom wrestlingu oczywiście jako Kane, objął to stanowisko w 2018 roku.

Impact Wrestling ogłosiło, że tegoroczne Bound For Glory odbędzie się 7 października w Albany w Nowym Jorku. „Fightful Select” donosi, że IW musiało zmienić oryginalne plany, które zakładały, że gala odbędzie się 8 października w Danbury w Connecticut. Po tym jak zapadły takie wewnętrzne decyzje okazało się, że WWE zaplanowało na 8 października galę Extreme Rules, więc Impact chcąc uniknąć takiej konkurencji było zmuszone przesunąć galę na 7 października, ale obiekt w Danbury nie był wtedy dostępny, więc IW zmieniło dodatkowo samą lokalizację.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zwycięsko na WWE Clash at the Castle wyjdzie:

Roman Reigns
Drew McIntyre
żaden - walka zakończy się remisem


3. września 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet SmackDown

Liv Morgan
vs
Shayna Baszler

Six-woman Tag Team Match
Bianca Belair, Alexa Bliss
i Asuka
vs
Bayley, Iyo Sky i Dakota Kai
4. września 2022


Karta wkrótce
3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Logan Paul
pokonał
Miza

Pat McAffy
pokonał
Happy Corbina

No DQ
Tag Team Match

Mysterios
pokonali
Judgment Day
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.