wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Jaka będzie przyszłość Brocka Lesnara w WWE po SummerSlam?, Johnny Gargano o tym gdzie może dołączyć, Potencjalna nazwa grupy Bayley, Saraya Knight o statusie Naomi i Sashy Banks względem WWE, Kulisy pożegnalnej walki Rica Flaira: legendy na trybunach, rezultat walki, status zdrowotny Flaira po pojedynku
Dodano: 01-08-2022, 09:57
Po zakończeniu SummerSlam i zejściu gali z anteny fani mogli zobaczyć jeszcze ciekawy moment, gdy Brock Lesnar postanowił wdrapać się na podniesiony narożnik ringu i zasalutował jeszcze swoim kapeluszem zgromadzonej na stadionie publiczności. Wśród fanów nie brakuje spekulacji czy był to po prostu gest pożegnania po tej gali, czy być może Lesnar chciał się pożegnać wobec dłuższej przerwy lub nawet zakończenia przygody z WWE.
Fani zawodnika mogą być jednak raczej spokojni o jego najbliższą przyszłość w WWE. Co prawda Lesnar był w bliskich stosunkach z Vincem McMahonem i zdecydowanie nie był pocieszony jego odejściem, lecz ponoć nowe władze WWE szybko załagodziły sytuację i obecnie Brock jest w dobrych stosunkach z federacją. Nieoficjalnie aktualna umowa Brocka obowiązuje do okolic lutego 2023 roku, choć nie brakuje spekulacji odnośnie tego czy w ramach ostatniego porozumienia nie doszło przypadkiem do jakiegoś przedłużenia kontraktu lub podpisania nowego. Tak czy siak Brock pojawił się w materiałach promocyjnych styczniowej gali WWE Day 1. Być może Lesnar zrobi sobie teraz rzeczywiście kilkumiesięczną przerwę, ale wiele wskazuje na to, że możemy się go spodziewać z powrotem w WWE TV pod koniec grudnia lub już w styczniu przyszłego roku, a jeżeli nie doszło jeszcze do podpisania nowej umowy, to WWE będzie na pewno czyniło starania, żeby zatrzymać „Bestię” przynajmniej do czasu WrestleManii 39.


W jednym z paneli na Starrcast V gościł Johnny Gargano, czyli obecnie jedno z najgorętszych nazwisk jeżeli chodzi o listę wolnych agentów. Gargano odniósł się choćby do objęcia ważnych stanowisk w WWE przez Triple H’a i swojej przyszłości. Johnny stwierdził, że wszyscy uwielbiają Huntera i zawdzięcza mu bardzo udany okres swojego życia. Obecnie dał sobie jednak spokojny czas na wycofanie się i przemyślenie wielu spraw na chłodno. Gargano powiedział, że w tej chwili bardzo podoba mu się zarówno to w jakim kierunku idzie AEW, jak i WWE, a oba miejsca mają swoje plusy i pewne mankamenty. Johnny stwierdził, że jeżeli ktoś sądził, iż dojście Huntera do władzy będzie oznaczało, że on z automatu tam wróci to był w błędzie, ponieważ na razie daje sobie jeszcze czas. Gargano wspomniał, że chce podjąć rozsądną i trafną decyzję, ale w tej chwili nie wie jeszcze do której federacji trafi.

W serii wpisów na Twitterze odnoszących się do swojej nowej grupy, Bayley mocno podkreślała słowo „Control”, co można odebrać jako sugestię, że być może taka będzie nazwa nowej stajni z Bayley, Dakotą Kai i Iyo Sky. Zobaczymy jednak czy się to potwierdzi, a kluczowe odpowiedzi może nam przynieść już dzisiejsze RAW.


Wspominałem już o tym co Saraya Knight (aka Paige) mówiła o swojej przyszłości podczas panelu na Starrcast V, natomiast warto dodać, że innym wątkiem, który poruszyła był status Naomi i Sashy Banks. Saraya stwierdziła, że już SummerSlam pokazało, iż w WWE dochodzi do dużych zmian i może powiedzieć, iż wszyscy w WWE są naprawdę zadowoleni z tego jak wypadła gala i uznają ją za pewien punkt zwrotny w federacji. Knight powiedziała, że wobec ostatnich okoliczności cała ta sytuacja z zawodniczkami zmieniła się diametralnie i w jej opinii wkrótce zobaczymy Sashę i Naomi z powrotem w ringu WWE.

Uwaga na spoilery dotyczące ostatniej walki Rica Flaira.
|
|
|
|
|
Za nami już gala Ric Flair’s Last Match, której głównym punktem była rzecz jasna walka z udziałem Rica Flaira, promowana jako jego ostatnia i pożegnalna. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych osobistości, ponieważ z poziomu trybun walkę Flaira oglądali choćby Undertaker (z rodziną), Mick Foley czy Bret Hart, którzy pogratulowali mu zresztą po walce, co uwieczniły nawet kamery.
Na gali obecny był też choćby Jerry Lawler czy DDP, a PWInsider donosi, że parę ciekawych nazwisk było na zapleczu, gdzie zjawili się m.in. Rikishi, Mickie James, Miro i CJ Perry (Lana), Mojo Rawley, Shane Helms, Michael Hayes czy Rey Mysterio wraz z Dominikiem.


Co do samej walki to jak przystało na Rica Flaira nie mogło się oczywiście obejść bez krwawienia. W całym pojedynku Ric Flair i Andrade El Idolo pokonali Jay’a Lethala i Jeffa Jarretta, po tym jak Flair poddał Jarretta swoim firmowym Figure Four Leglockiem. Flair nie oszczędzał się jeżeli chodzi o spoty, choć w drugiej połowie starcia widać było u niego ogromne kłopoty kondycyjne – pozostali uczestnicy pojedynku celowo wprowadzali spowolnione elementy walki pomiędzy sobą, które dawały Ricowi czas na złapanie oddechu. Po walce jak wspomniałem Flair uściskał się z paroma siedzącymi przy ringu legendami, po czym wziął jeszcze mikrofon dziękując wszystkim za przybycie i wyróżniając Nashville jako jedno z najlepszych wrestlingowych miast.


PWInsider postanowił ustalić wkrótce po gali informacje, które interesowały i niepokoiły na pewno wielu fanów, a więc jaki będzie stan zdrowia Flaira po stoczonej walce. Ponoć na zapleczu od razu czekało na niego dwóch lekarzy, którzy podjęli szybkie badania, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Ponoć Flair był przede wszystkim wyczerpany fizycznie po stoczonym pojedynku, lecz ogólnie rzecz biorąc na pierwszy rzut oka nie wydarzyło się nic bardzo niepokojącego. Po tym jak Ric trochę odpoczął miał być w niezłej kondycji i w dobrym nastroju. Jeżeli nic nie wyjdzie zatem w nadchodzących dniach to zdaje się, że wszystko zakończyło się szczęśliwie i powrót Flaira odbył się bez większego uszczerbku na jego stanie zdrowia.

--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-08-2022, 12:24
Host: user-188-33-224-57.play-internet.pl, IP: 188.33.224.57

Nie no , AEW już styka tych "gwiazd" z WWE. Pora zacząć dobrze bookowac tych, co już są oraz docenić młodych co są z AEW od początku . To dobre story ma szansę dać AEW rating powyżej miliona a nie Cesaro z "głównym" pasem czy Gargano

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.