wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Po sfinalizowaniu umowy przejęcia WWE przez Endeavor, doszło do przewidywanej fali zwolnień. Poza grupą adeptów z Performance Center, z WWE pożegnało się kilkanaście osób z głównych rosterów i NXT, w tym: Matt Riddle, Dolph Ziggler, Shelton Benjamin, Elias, Mustafa Ali, Emma, Dabba-Kato, Ikemen Jiro czy Dana Brooke.

WWE zorganizuje kolejną międzynarodową galę stadionową. Tym razem federacja odwiedzi Australię z galą Elimination Chamber 2024, która odbędzie się 24 lutego przyszłego roku na Optus Stadium w Perth, które pomieści nawet 60 tysięcy fanów.

Dość niespodziewanie WWE zakontraktowało Jade Cargill, zaledwie kilka dni po tym, gdy wygasła jej umowa z AEW. Cargill była związana z AEW od 2021 roku i była tam rekordowo panującą mistrzynią kobiet TBS. Cargill podpisała kilkuletnią umowę z WWE, a federacja wiąże się z ponoć duże nadzieje.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2023
Premiera:

Środa
6. września 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nick Khan o powrocie Vince'a McMahona
Dodano: 19-01-2023, 20:52
Aktualny CEO WWE, Nick Khan, gościł w „The Bill Simmons Podcast” i wypowiedział się szerzej o sytuacji z Vincem McMahonem. Khan poruszył wiele kwestii, w pierwszej kolejności mówiąc, że powrót Vince’a nie jest dla niego niespodzianką. Jego zdaniem McMahon poczynił mądry biznesowy ruch wycofując się na kilka miesięcy, ale w związku z jego pakietem kontrolnym nigdy nie było też wątpliwości kto ma tak naprawdę kluczową władzę w WWE. Nick zaznaczył przy tym, że wierzy w to, iż powrót Vince’a jest zorientowany na rozstrzygnięcie sprawy ewentualnej sprzedaży lub dopięcia nowych umów telewizyjnych, ponieważ od czasu powrotu McMahon rzeczywiście nie ingerował w żadnym stopniu w sferę kreatywną. Khan podkreślił, że nie ma do tego planów, żeby Vince pojawił się w programach jako postać telewizyjna, choć to mogłoby ulec zmianie, jeżeli Vince i Triple H będą w tej sprawie po jednej stronie – w jego odczuciu obecnie nie ma jednak na to szans. Nick powiedział też wymownie, że powrót Vince’a nie powinien być dla nikogo niespodzianką, bo każdy kto go zna wiedział doskonale, iż McMahon nie powie ostatniego słowa poprzez Twittera (nawiązał tu do tego, że Vince ogłosił swoje odejście na emeryturę na Twitterze – red.).Nick Khan zaznaczył, że widmo sprzedaży WWE jest naprawdę realne. Wspomniał, że po ostatnich kontaktach z McMahonem widzi, iż przez tych kilka miesięcy ten dojrzał faktycznie do podjęcia takiej decyzji. Jego zdaniem jest to pewien syndrom sytuacji w której Vince wie, że zbudował imperium, ale ma do tego pewną świadomość, iż chyba sam nie jest w stanie go bardziej rozwinąć, więc jeżeli znajdzie odpowiedniego kupca, jest skłonny przekazać federację. Khan zaprzeczył przy tym stanowczo, żeby mieli jakiekolwiek porozumienie z funduszem z Arabii Saudyjskiej i określił ostatnie doniesienia medialne jako w stu procentach wyssane z palca plotki. Nick dodał, że rozważają przy tym różne scenariusze strategiczne, w tym takie w których WWE nie będzie finalnie sprzedane, lecz podpiszą nowe, lukratywne kontrakty telewizyjne. Khan zasugerował tutaj mocno, że w takim przypadku w grę może wchodzić przejście WWE na ESPN, o czym rozmawiali już w przeszłości i taki temat pozostaje cały czas na stole.---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.