wrestling wwe tna aew


Troszkę przykurzyła się nam Sonda, więc najwyższy czas ją zmienić. Ostatnim razem głosowaliście na zwycięzcę walki o mistrzostwo WWE Universal.
SONDA
Mistrzostwo WWE Universal na WrestleManii 39 zwycięży:
Roman Reigns (303) 34%
Cody Rhodes (577) 66%
Łącznie oddano
880 głosów

Ostatnią mocną wiadomością w WWE było wprowadzenie, a raczej reaktywowanie, mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Tym razem zabieracie głos, czy było to słuszne posunięcie WWE.


AEW zapowiedziało oficjalnie powrót CM Punka, który nastąpi 17 czerwca, przy okazji premierowego odcinka nowego programu AEW Collision, który będzie emitowany na antenie TNT.

Mercedes Mone nabawiła się kontuzji kostki, co przekreśliło plany na zdobycie przez nią tytułu mistrzowskiego w NJPW. Zawodniczkę czeka przynajmniej kilka tygodni przerwy od występów. Z tego względu wątpliwe jest również jej pojawienie się na gali AEW i NJPW Forbidden Door, co było uwzględnione w oryginalnych planach na to wydarzenie.

W wieku 79 lat zmarł "Superstar" Billy Graham, który od dłuższego czasu zmagał się z całą serią poważnych problemów zdrowotnych, od miesięcy przebywając w zasadzie głównie w placówkach medycznych. W swoich ostatnich dniach Graham był już podłączony do aparatury podtrzymującej życie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Money in the Bank
Premiera:

Środa
5. lipca 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy zdrowotne Wendy Choo, No Holds Barred Match na AEW Revolution, Oglądalność AEW Dynamite, Matt Hardy o statusie Jeffa, Oglądalność Impact Wrestling, Informacje z tygodniówek IW i ROH
Dodano: 03-03-2023, 10:19
„F4WOnline” twierdzi, że Wendy Choo zmaga się z jakimiś prawdziwymi problemami zdrowotnymi, ale w tej chwili nie wiemy jeszcze co jej dolega. Ostatnio WWE zorganizowało angle z atakiem na Choo na parkingu, co ma ją wypisać na jakiś czas z telewizji. Bryan Alvarez twierdzi, że nie ma sygnałów by była to poważna kontuzja, ale Choo może czekać pewna pauza od występów.

Jak się okazuje karta AEW Revolution nie jest jeszcze zamknięta. Kilkanaście godzin po samym Dynamite, AEW ogłosiło w mediach społecznościowych, że na PPV odbędzie się dodatkowo No Holds Barred Match w którym zmierzą się Christian Cage i „Jungle Boy” Jack Perry.


Oglądalność najnowszego AEW Dynamite wyniosła tymczasem 833 tysiące widzów, odnotowując spory spadek względem 1.028 miliona oglądających sprzed tygodnia. Wyraźnie spadł też rating w grupie wiekowej 18-49, bo z poziomu 0.35 do 0.27.

Podczas najnowszego odcinka „The Extreme Life of Matt Hardy” ten potwierdził, że Jeff Hardy ukończył już leczenie odwykowe, którego wymagało od niego AEW. Matt stwierdził, że Jeff przebywał 90 dni w zamkniętym ośrodku, a potem przez kilka miesięcy był jeszcze na terapii otwartej, w ramach której meldował się na specjalnych, cotygodniowych spotkaniach i kontrolach. Matt wyraził nadzieję, że tym razem sytuacja naprawdę się odwróci i jego brat upora się definitywnie z wszelkimi używkami.
Hardy wypowiedział się szerzej o ostatnich problemach Jeffa z używkami i powiedział, że tym razem chodziło szczególnie o alkohol. Matt twierdzi, że po przyjściu do AEW, Jeff przez wiele tygodni w ogóle nie pił, ale gdy tylko pozwalał sobie na alkohol w małej ilości, szybko przeradzało się to znów w nałogowe picie. Hardy zaznaczył do tego, że na razie nie był jeszcze podejmowany temat powrotu Jeffa do pracy w AEW i w tej chwili nie wiadomo czy do tego dojdzie.

Napłynęły dopiero dane dotyczące oglądalności ubiegłotygodniowego odcinka Impact Wrestling, która wyniosła 87 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki w porównaniu do 92 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 z poprzedniego odcinka.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling i tygodniówki ROH.
|
|
|
|
|
Tymczasem ważne wydarzenia przyniosła najnowsza tygodniówka IW, podczas której Ace Austin i Chris Bey pokonali Motor City Machine Guns, przejmując tym samym Impact Tag Team Championship. Panowanie MCMG zakończyło się po 78 dniach.

Z kolei w dywizji Knockouts, Jordynne Grace zdobyła prawo do walki o Impact Knockouts Championship na gali Sacrifice, która odbędzie się 24 marca. O tym kto będzie rywalką Grace przekonamy się w przyszłym tygodniu, gdy Mickie James stanie w obronie tytułu przeciwko Gisele Shaw.


W nocy z czwartku na piątek ukazał się pierwszy odcinek ROH TV na Honor Club, po powrocie tygodniówki ROH. Podczas gali Zack Sabre Jr. pokonał Blake’a Christiana w obronie NJPW World TV Championship.

Zgodnie z zapowiedziami na gali nie zabrakło Eddiego Kingstona, który wyzwał Claudio Castagnoli’ego do walki o ROH World Championship. Doszło do tego po tym jak Claudio skutecznie bronił tytułu w starciu z AR Foxem. Przypomnę, że po ostatnim odcinku AEW Dynamite zasugerowano przy okazji, iż od teraz Kingston być może będzie pracował tylko przy ROH, nie zaliczając dalszych występów w AEW, ale nie jest to jeszcze przesądzone.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 03-05-2022, 13:40
Host: public-gprs681581.centertel.pl, IP: 5.184.205.174

Rambo aleś ty tempy gdyby nie WWE nie było by AEW ROH czy innych federacji mnie nie interesuje Twoja opinia jak nie lubisz to nie oglądaj WWE the best forever !!

autor: Undertakerr

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:

dobrą
złą1. lipca 2023


25. czerwca 20236. maja 2023


5. marca 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.