wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Większa swoboda kreatywna i ringowa w WWE, Oglądalność programów WWE na A&E, AEW szykuje oddzielny program lub cykl gal dla kobiet?, Specjalna impreza WWE promująca WrestleManię 39 na SoFi Stadium, Tony Khan o zmianach w WWE
Dodano: 03-08-2022, 16:22
PWInsider informuje, że poza zmianami w ogólnych planach kreatywnych, Triple H wprowadził już sporo korekt w ogólnym funkcjonowaniu zawodników i zawodniczek w programach. Federacja poluzowała zdecydowanie regulacje dotyczące wypowiedzi i osoby czujące się pewniej za mikrofonem mogą obecnie improwizować, tak długo jak utrzymają ogólny sens, który został im zarysowany przez sztab kreatywny.
Ponoć kwestia większej swobody wykroczyła poza aspekty mikrofonowe i roster ma teraz również sporo inwencji w sprawach czysto ringowych. W erze Vince’a McMahona uczestnicy walk musieli mieć dogadane szczegółowo większość akcji, podczas gdy HHH pozwala ponoć na to, żeby zawodnicy szli bardziej na żywioł i dogadywali część akcji nawet już w trakcie samych pojedynków. Ponoć tak było choćby w przypadku walki Drew McIntyre’a z Sheamusem na ostatnim SmackDown i na zapleczu nie brakowało głosów, że walka wypadła tak dobrze właśnie ze względu na sporą swobodę jaką otrzymali doświadczeni zawodnicy. Oczywiście warto zaznaczyć, że przy całej obecnej swobodzie wszyscy wciąż muszą się trzymać wypełniania ogólnych ram w skryptach jeżeli chodzi o długość walk czy to, żeby wypowiedź oddawała sens nakreślony przez kreatywnych. Do tego jeżeli ktoś nie czuje się na tyle pewnie, żeby improwizować, może cały czas liczyć na pełne wsparcie ze strony agentów, którzy w razie czego mogą rozpisać nawet całe promo.

Stacja A&E kontynuuje weekendowe emisje programów dokumentalnych WWE. W minioną niedzielę ukazał się epizod „Biography: WWE Legends” dotyczący Kurta Angle’a, który obejrzało 406 tysięcy osób (rating 0.11 w grupie wiekowej 18-49). Emitowany następnie epizod „WWE Rivals” o rywalizacji Kurta Angle’a z Brockiem Lesnarem obejrzało z kolei 361 tysięcy widzów (rating 0.09). Programy odnotowały spadek względem poprzedniego tygodnia, gdy „Biography” o The Bella Twins oglądało 420 tysięcy widzów (rating 0.12), a „Rivals” o Stevie Austinie i The Rocku obejrzało 423 tysiące osób (rating 0.15).

PWInsider donosi, że AEW zarejestrowało 1 sierpnia prawa do nazwy „All Elite Women”, a z opisu zamieszczonego w katalogach znaków towarowych wynika, iż ma się to odnosić do programu telewizyjnego lub gal PPV. Zagraniczne portale spekulują tym samym, że AEW może mieć w planach jakiś oddzielny program lub cykl gal z udziałem samych zawodniczek.

WWE ogłosiło specjalną imprezę, która będzie miała miejsce 11 sierpnia na SoFi Stadium w Los Angeles. Event ma oczywiście charakter promocyjny względem WrestleManii 39, a uczestnicy będą mieli okazję nabyć na miejscu bilety na WM w pierwszej kolejności – ogólna sprzedaż biletów na galę rozpocznie się dzień później, 12 sierpnia.
Na fanów, którzy pojawią się na stadionie czeka oczywiście szereg atrakcji. Na obiekcie zostanie rozstawiony ring w którym odbędą się jakieś pokazowe walki, a do tego nie zabraknie akcentów muzycznych czy wywiadów z gwiazdami. O stronę czysto rozrywkową mają zadbać Snoop Dogg, JoJo Siwa i Gabriel “Fluffy” Iglesias. Jeżeli chodzi o reprezentantów samego WWE to na wydarzenie awizowani są: Seth “Freakin” Rollins, Becky Lynch, The Miz, Maryse, Bianca Belair, Liv Morgan, The Usos, Theory, Street Profits, Alexa Bliss, Carmella, Corey Graves, Dominik Mysterio i Ricochet.


Obecne zmiany w WWE są też na pewno wyzwaniem dla AEW, o czym w wywiadzie dla „Sports Grid” wypowiedział się sam Tony Khan. Khan stwierdził, że u konkurencji zaszła zmiana w kierownictwie, która prawdopodobnie wyjdzie na dobre. Tony zaznaczył jednak, że oni zbudowali już sobie solidne podstawy, ich programy są dostępne w 130 krajach i mają określoną publikę w Stanach Zjednoczonych. Teraz oczywiście kto inny siada za sterami u konkurencji, co w jego odczuciu wyjdzie na dobre wszystkim fanom wrestlingu.
Jeszcze niedawno Khan zaprzeczał w wywiadach jakoby obawiał się o ewentualny odpływ zawodników z powrotem do WWE, lecz w tej wypowiedzi wyraźnie stonował już nastroje. Khan przyznał, że być może AEW straci z czasem niektóre osoby, ale z drugiej strony stara się patrzeć na to pozytywnie w skali całego biznesu. Jego zdaniem dla wrestlingu nie może być nic lepszego od wolnych agentów, którzy mogą wybierać gdzie chcą kontynuować karierę, ponieważ to nakręca oba rywalizujące ze sobą programy. W jego odczuciu jednym z najgorszych momentów dla wrestlingu był upadek WCW, ponieważ wiodąca federacja zawsze powinna mieć godnego konkurenta i tak jest w tej chwili.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 04-08-2022, 12:03
Host: alwo001.net.autocom.pl, IP: 213.134.170.96

Nie widze związku pomiędzy dostaniem w ryj krzesłem a nadużywaniem alkoholu.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 7

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.