wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Po sfinalizowaniu umowy przejęcia WWE przez Endeavor, doszło do przewidywanej fali zwolnień. Poza grupą adeptów z Performance Center, z WWE pożegnało się kilkanaście osób z głównych rosterów i NXT, w tym: Matt Riddle, Dolph Ziggler, Shelton Benjamin, Elias, Mustafa Ali, Emma, Dabba-Kato, Ikemen Jiro czy Dana Brooke.

WWE zorganizuje kolejną międzynarodową galę stadionową. Tym razem federacja odwiedzi Australię z galą Elimination Chamber 2024, która odbędzie się 24 lutego przyszłego roku na Optus Stadium w Perth, które pomieści nawet 60 tysięcy fanów.

Dość niespodziewanie WWE zakontraktowało Jade Cargill, zaledwie kilka dni po tym, gdy wygasła jej umowa z AEW. Cargill była związana z AEW od 2021 roku i była tam rekordowo panującą mistrzynią kobiet TBS. Cargill podpisała kilkuletnią umowę z WWE, a federacja wiąże się z ponoć duże nadzieje.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Fastlane 2023
Premiera:

Środa
6. września 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE rozważa powrót tag teamu, Colt Cabana rozpoczął pracę jako producent w AEW, Była zawodniczka WWE na zapleczu AEW Dynamite, Tony Khan o tym czy Sting może wkrótce zakończyć karierę
Dodano: 23-01-2023, 09:42
Według „Fightful Select” WWE rozważa powrót Authors of Pain, czyli Akama i Rezara. Obaj panowie byli częścią NXT, a potem trafili na RAW, ostatecznie nie przebijając się jednak w głównym rosterze, co skończyło się zwolnieniem w 2020 roku. Co ciekawe od tego czasu żaden z zawodników nie stoczył żadnego wrestlingowego pojedynku. Panowie próbowali otworzyć w minionym roku własną federację, Wrestling Entertainment Series, ale projekt okazał się niewypałem i nie udało się stworzyć choćby jednej gali, a do tego założyciele byli oskarżeni o awizowanie na swoje wydarzenie osób z którymi wcale nie dogadali się odnośnie występów.
Akam i Rezar są jeszcze przed trzydziestką, więc WWE widzi jeszcze potencjał w ich ponownym angażu. Co więcej prawdopodobnie wraz z nimi powróciłby Paul Ellering, czyli menedżer tego tag teamu z czasów NXT – z niejasnych do końca przyczyn Ellering został odłączony od AoP, gdy doszło do ich transferu na RAW. Sporo mówiło się wtedy o tym, że oficjalnym powodem jest to, iż Ellering nie chciał być w ciągłej trasie – z czasem pojawiły się jednak sugestie, iż była to jedynie wymówka, a decyzję podjął Vince McMahon, który nie był przekonany do Paula i miał swoją wizję na AoP, która zakończyła się fiaskiem.

Dave Meltzer poinformował w „Wrestling Observer Newsletter”, że Colt Cabana rozpoczął ostatnio pracę w roli producenta w AEW. Nie wiadomo do końca czy może to mieć jakiś związek z tymczasową absencją CM Punka i rozstrzygnięciem jego sporu z Elite na korzyść Young Bucksów i Kenny’ego Omegi. Wcześniej Cabana sporadycznie pracował w AEW jako zawodnik, natomiast pomimo kontraktu z AEW, pomagał głównie przy pracy Tony’ego Khana w Ring of Honor.

Była zawodniczka WWE, Summer Rae, gościła na zapleczu ubiegłotygodniowego AEW Dynamite. Nie wiadomo do końca jaki był charakter jej wizyty. Od czasu zwolnienia z WWE w 2017 roku, Rae stoczyła tylko dwie walki na galach BCW w 2018 i 2019 roku, odchodząc jednak od wrestlingu na rzecz kariery modelki i influencerki. Z czasem Summer powróciła jednak do wrestlingowych treningów, a w zeszłym roku zaliczyła gościnny występ w Royal Rumble Matchu w WWE. Potem Rae zdarzało się jeszcze gościć na zapleczu gal WWE, ale federacja nie była zainteresowana ponownym angażem tej zawodniczki na stałe. Być może Summer pojawiła się na zapleczu Dynamite sondując możliwość dołączenia do AEW, ale nie można też wykluczyć, że mogła to być po prostu gościnna wizyta z myślą o spotkaniu się z byłymi znajomymi z czasów WWE. W mediach społecznościowych wspólne materiały z tej wizyty wrzuciły Renee Paquette czy Saraya, z którym Rae współpracowała w czasach ich pobytu w WWE.

Sting sugerował ostatnio, że jego kontrakt z AEW dobiega końca w 2023 roku i może to być dla niego dobry moment, żeby odwiesić buty na kołek. Podczas wizyty w podcaście „The Kliq” Tony Khan potwierdził, że Sting w rzeczy samej rozważa zakończenie kariery. Khan dodał przy tym, że Sting jest osobą z którą rozmawia regularnie i widzi u niego mnóstwo pasji, więc nie jest przekonany czy rzeczywiście już wkrótce dojdzie do takiego ruchu ze strony Stinga, ale na pewno ten zaczął pomału myśleć o tym jak wyglądałoby jego życie na wrestlingowej emeryturze. Tony zaznaczył zatem, że warto doceniać każdy moment, gdy Sting pojawia się jeszcze w ringu AEW, bo zawsze są to wyjątkowe chwile.

---------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-08-2022, 11:03
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Ban na krew nie oznacza końca RAE tylko okres przejściowy. Zbyt dużo było takich feudów, żeby stwierdzić definitywny koniec tej ery. A już Orton z głównym pasem WWE w gimmicku psychola, który eliminuje McMahonów kopnięciem w głowę czy znęca się nad ojcem Ceny i torturuje samego terminatora jest idealnym tego potwierdzeniem.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.