wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Czy MJF wróci do AEW? - aktualne spekulacje odnośnie statusu zawodnika, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: rozpad grupy, oficjalny koniec stajni, kolejne walki na Battle of the Belts III, kto triumfował w Dumpster Matchu?, nowy klient Stokely Hathaway’a, czy Chris Jericho obronił swoją szansę mistrzowską?, walki na najbliższe AEW Rampage i AEW Dynamite Quake By The Lake
Dodano: 04-08-2022, 09:53
Od czasu sytuacji z początku czerwca i mocnego promo na Dynamite, MJF nie tylko nie pojawiał się w programach AEW, ale nie wypowiadał się też praktycznie publicznie. „Fightful Select” donosi, że z szatni AEW dochodzą głosy, iż zawodnik nie kontaktował się nawet za bardzo z innymi pracownikami AEW na kanwie prywatnej. Ponoć niektórzy w federacji wierzą obecnie, że MJF jest na wylocie i prędzej czy później trafi do WWE. Nie brakuje jednak i zwolenników teorii, że całość pozostaje storylinem, który celowo jest przeciągnięty, żeby fani bardziej uwierzyli w realny konflikt na linii MJF-AEW. Jeżeli potwierdzi się taki scenariusz to MJF prawdopodobnie powróci w okolicach gali All Out, być może wplątując się w planowany na tamten okres program Jona Moxley’a z CM Punkiem (uwarunkowany tym, że Punk dojdzie do tego czasu do zdrowia).
Na ten moment mimo wszystko bardziej można się spodziewać, że całość to dalej storyline, który AEW chce jednak rozegrać na spokojnie. Wbrew pozorom w okresie swojej przerwy MJF nie siedzi też bezczynnie w domu, tylko zajął się innymi sprawami. Z ustaleń „Fightful Select” wynika, że ostatnio przebywał w New Jersey na nagraniach „Impractical Jokers”, czyli reality-show emitowanego na Tru TV, należącym do koncernu Warner Bros. Discovery.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Powrót Undisputed Elite nie miał długiej historii, gdyż błyskawicznie doszło do rozpadu grupy, po tym jak Adam Cole i reDRagon odwrócili się od Young Bucksów. W swoim promo Cole mówił o tym, że wraz z Kylem O’Reillym nie mają jeszcze w pełni zielonego światła od lekarzy, więc Undisputed Elite nie mogą wziąć udziału w zapowiadanym turnieju AEW Trios. Gotowi do akcji Bucksi podważyli te słowa, za co zostali zaatakowani przez pozostałą trójkę, lecz z odsieczą dla Bucksów nadbiegł Hangman Page.
Wiele wskazuje zatem na to, że wbrew wcześniejszym spekulacjom Kenny Omega nie wyrobi się na czas turnieju, żeby stworzyć drużynę z Young Bucksami, którzy najwyraźniej połączą siły z Hangmanem Pagem.


To już oficjalny koniec Teamu Taza. Sam Taz potwierdził podczas Dynamite, że rozwiązuje grupę po tym jak Powerhouse Hobbs zaatakował w ubiegłym tygodniu Ricky’ego Starksa. Taz życzył swoim byłym podopiecznym wszystkiego najlepszego w przyszłości. Stajnia istniała od 23 lipca 2020 roku, początkowo składając się z Taza, Briana Cage’a i Ricky’ego Starksa. W późniejszym okresie przez chwilę do grupy przynależał Dante Martin. Ostatnio w składzie stajni poza Tazem znajdowali się Starks, Powerhouse Hobbs i Hook.

AEW potwierdziło dwie kolejne walki na Battle of the Belts III, które zostanie nagrane w piątek i wyemitowane w najbliższą sobotę. Na gali Wardlow stanie w obronie AEW TNT Championship, a jego rywalem będzie Jay Lethal. Oprócz tego odbędzie się starcie Thunder Rosa vs. Jamie Hayter o AEW Women’s Championship. Już wcześniej potwierdzono walkę Claudio Castagnoli vs. Konosuke Takeshita o ROH World Championship. Karta zamknie się zapewne w tych trzech walkach, gdyż podobnie jak przy poprzednich edycjach, show ma potrwać tylko godzinę.

The Acclaimed pokonali The Gunn Club w Dumpster Matchu, którego zasady były takie, że walkę można wygrać poprzez wrzucenie obu przeciwników do śmietnika. Acclaimed umieścili rywali w kontenerze wygrywając pojedynek, a po walce zamknęli jeszcze śmietnik i zepchnęli go ze sceny.


Ethan Page ma najwyraźniej nowego menedżera w osobie Stokely Hathaway’a. Podczas Dynamite Page wygłosił promo w którym narzekał na to, że władze AEW słabo się nim zajmują i nie otrzymał on choćby figurek ze swoim wizerunkiem. Potem krytykował też postawę fanów. Zjawił się Hathaway, który powiedział coś na ucho zawodnikowi i dał mu swoją wizytówkę, którą Ethan przyjął, następnie podążając już za Hathaway’em na zaplecze. Wcześniej klientem tego menedżera został już Lee Moriarty, zatem zawiązuje nam się pomału nowa stajnia.

W walce wieczoru Chris Jericho pokonał Wheelera Yutę poddając go swoim Liontamerem i obronił tym samym szansę na AEW World Championship, którą otrzyma już w przyszłym tygodniu. Po walce Jericho nie chciał puścić chwytu aż do chwili, gdy nadbiegł Jon Moxley. Chris umknął wtedy z ringu i ostrzegł Moxley’a, że ten obudził demona i skoro chce „Lionheart” Chrisa Jericho to go dostanie.


Piątkowe AEW Rampage odbędzie się wyjątkowo na żywo, a na galę zapowiedziano:
- Madison Rayne vs. Leila Gray
- Friday Night Street Fight: Shane Strickland & Keith Lee vs. Tony Nese & Josh Woods
- AEW World Championship Eliminator: Jon Moxley vs. Mance Warner.


AEW kontynuuje całą serię odcinków specjalnych Dynamite i w przyszłym tygodniu zobaczymy epizod z podtytułem „Quake By The Lake” na który zapowiedziano:
- Tornado Tag Match: Lucha Bros vs. Andrade & RUSH
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. ???
- AEW World Championship: Jon Moxley vs. Chris Jericho
- Coffin Match: Brody King vs. Darby Allin.


--------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-08-2022, 11:03
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Ban na krew nie oznacza końca RAE tylko okres przejściowy. Zbyt dużo było takich feudów, żeby stwierdzić definitywny koniec tej ery. A już Orton z głównym pasem WWE w gimmicku psychola, który eliminuje McMahonów kopnięciem w głowę czy znęca się nad ojcem Ceny i torturuje samego terminatora jest idealnym tego potwierdzeniem.

autor: Sauberg

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.