wrestling wwe tna aew


Ostatnią sondę poświęciliśmy tytułom mistrzowskim tag teamów RAW i SmackDown, a konkretnie ich unifikacji. Większość z Was uznała, że łączenie ich jednak nie miało sensu.
SONDA
Czy tytuły mistrzowskie tag teamów RAW i SmackDown powinny zostać zunifikowane?
Tak (285) 46%
Nie (328) 54%
Łącznie oddano
613 głosów

SummerSlam na wyciągnięcie ręki, a co za tym idzie, konfrontacja o inne zunifikowane mistrzostwo, WWE Universal, w którego obronie stanie Roman Reigns przeciwko Brockowi Lesnarowi pod okiem pana Money in the Bank Theory'ego. Nowa sonda poświęcona jest tej kwestii, a głosujecie, kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko.


Pomimo wielu spekulacji i pojawienia się na jednym z odcinków RAW, John Cena nie zawalczy na tegorocznym SummerSlam. Sam Cena pozostaje otwarty na powrót na ring, ale w dogodnym terminie, który nie będzie kolidował z jego planami aktorskimi. Obecnie sporo mówi się o występie Ceny na WrestleManii 39.

Po dłuższej absencji od występów w ringu, Claudio Castagnoli dołączył do All Elite Wrestling, podpisując pełnoprawny kontrakt z tą federacją. Zawodnik, który przez ponad dekadę występował w WWE jako Cesaro, rozstał się z tą federacją w lutym bieżącego roku, po tym jak wygasła jego dotychczasowa umowa.

Wrześniowa gala WWE Clash at the Castle w Walii wzbudza ogromne zainteresowanie europejskich fanów. Już w połowie lipca WWE dobiło do pułapu 60 tysięcy sprzedanych biletów i galę powinien obejrzeć na stadionie komplet ponad 70 tysięcy widzów. Dzieje się tak pomimo faktu, że ceny biletów na to wydarzenie są wręcz rekordowo wysokie jak na standardy WWE.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE SummerSlam 2022
Premiera:

Środa 3. sierpnia 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Blake Christian pod kontraktem AEW/ROH, Booker T o długości swojej umowy z WWE, Turniej o zwakowane NXT UK Championship, WWE zakontraktowało kilkanaście osób z try-outów przed SummerSlam, Kulisy pojawienia się Mance'a Warnera w AEW, Nagrania AEW Battle of the Belts IV, Erick Stevens wznawia karierę, Glenn Jacobs wybrany na drugą kadencję, Zaktualizowana data i lokalizacja Bound For Glory 2022
Dodano: 05-08-2022, 10:13
„Fightful Select” donosi, że Blake Christian jest obecnie pod kontraktem AEW/ROH. Zawodnik, który został zwolniony w ubiegłym roku z WWE występował od tego czasu w GCW, Impact czy NJPW, a teraz znajduje się pod umową AEW, choć jego głównym miejscem pracy ma być docelowo ROH. Christian przepracował ostatnio wstęp do gali ROH Death Before Dishonor, a poza tym zaliczył kilka występów w AEW Dark.

Booker T pojawił się niespodziewanie na chwilę przy stoliku komentatorskim ostatniego RAW, a podczas swojego podcastu Booker przyznał, że będzie związany z WWE jeszcze przez długi czas, gdyż jego umowa obowiązuje jeszcze sześć czy siedem lat. Booker regularnie pojawia się jako ekspert w panelach dyskusyjnych przed galami Premium Live Event i zalicza okazjonalne występy w innych programach.

NXT UK Championship zostało zwakowane w związku z kontuzją Ilji Dragunova. Nowego mistrza wyłoni 8-osobowy turniej, a w pierwszej rundzie zobaczymy następujące zestawienia:
* Oliver Carter vs. Charlie Dempsey
* Trent Seven vs. Wolfgang
* Tyler Bate vs. Kenny Wiliams
* Mark Andrews vs. Joe Coffey.


Według „ESPN” WWE zdecydowało się na zakontraktowanie czternastu osób, które uczestniczyły w try-outach przed SummerSlam, w których brało udział łącznie kilkadziesiąt osób. Try-outy nadzorowali osobiście Triple H i Paul Heyman. Nie mamy potwierdzenia odnośnie nazwisk ludzi, którzy trafili ostatecznie do WWE – osoby te dostaną obecnie krótkie kontrakty rozwojowe i rozpoczną treningi w Performance Center. Zgodnie z aktualnymi zasadami ośrodka po kilku miesiącach wszyscy będą poddani weryfikacji czy dokonują należytych postępów, a jeżeli WWE uzna, iż dane osoby nie wykazują jednak potencjału, tacy adepci zostaną od razu pożegnani. Jest to pokłosie zmian w systemie rozwojowym WWE, gdzie nowe osoby nie podpisują już obecnie od razu długich, kilkuletnich umów, tylko krótkie kontrakty z opcjami przedłużenia, dzięki czemu w razie potrzeby WWE może bez problemu pożegnać mało obiecujące osoby w odstępach czasowych co kilka miesięcy.

Mance Warner zagościł niespodziewanie w AEW i zawalczy podczas dzisiejszego Rampage, co wywołało zaskoczenie wielu fanów, po tym jak Warner wrócił w końcu pod koniec czerwca do MLW. „Fightful Select” donosi, że w przeciwieństwie do większości rosteru MLW, Warner występuje tam obecnie bez stałego kontraktu, dzięki czemu zawodnik mógł bez problemu zjawić się w AEW bez konsultacji z włodarzami MLW. Ponoć Warner w dalszym ciągu planuje pracować dla MLW, natomiast zobaczymy jak potoczy się historia z AEW – na razie nie podpisał on żadnej umowy i nie wiemy czy jest to jedynie krótka przygoda, czy czekają go kolejne występy w tej federacji.

Jutro zostanie wyemitowane AEW Battle of the Belts III, a federacja zaplanowała już nagrania czwartej edycji tego wydarzenia, które będą miały miejsce 7 października w Waszyngtonie. Tym samym można się spodziewać, że AEW Battle of the Belts IV zostanie wyemitowane w sobotę 8 października.

Erick Stevens wznawia karierę po tym jak ogłosił jej zakończenie w październiku 2020 roku. Zawodnik wycofał się wtedy po tym jak doznał poważnej kontuzji więzadeł piszczelowych. Stevens stwierdził, że miał dużo czasu na przemyślenia i oglądanie dawnych materiałów, po czym wie doskonale co chce sobą teraz reprezentować i nie może się doczekać powrotu na ring.

Glenn Jacobs został ponownie wybrany burmistrzem hrabstwa Knox w Tennessee. WWE Hall of Famer, znany fanom wrestlingu oczywiście jako Kane, objął to stanowisko w 2018 roku.

Impact Wrestling ogłosiło, że tegoroczne Bound For Glory odbędzie się 7 października w Albany w Nowym Jorku. „Fightful Select” donosi, że IW musiało zmienić oryginalne plany, które zakładały, że gala odbędzie się 8 października w Danbury w Connecticut. Po tym jak zapadły takie wewnętrzne decyzje okazało się, że WWE zaplanowało na 8 października galę Extreme Rules, więc Impact chcąc uniknąć takiej konkurencji było zmuszone przesunąć galę na 7 października, ale obiekt w Danbury nie był wtedy dostępny, więc IW zmieniło dodatkowo samą lokalizację.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 05-08-2022, 14:19
Host: 83.24.87.204.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.24.87.204

Tylko że republikanie nie sa monolitem - jedni są nawet za aborcją, choć większość jest przeciw. Większość jest antyrosyjskia, ale część nawet prorosyjska (jak Kane). Ogółem republikanie są zgodni tylko w kwestii broni i niskich podatków.

autor: Gryt

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Tytuł mistrzowski WWE Universal zabierze z SummerSlam:

Roman Reigns
Brock Lesnar
Theory


3. sierpnia 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Last Man Standing
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
vs
Ronda Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
vs
Theory

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
vs
Street Profits
Sędzia specjalny:
Jeff Jarrett

Riddle
vs
Seth "Freakin" Rollins

Logan Paul
vs
Miz

Pat McAffy
vs
Happy Corbin
4. września 2022


Karta wkrótce
2. lipca 2022


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Zwycięzca:
Theory

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet

Zwyciężczyni:
Liv Morgan

Mistrzostwo Kobiet RAW
Bianca Belair
pokonała
Carmellę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Liv Morgan
pokonała
Rondę Rousey

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Bobby Lashley
pokonał
Theory'ego

Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
pokonali
Street Profits
26. czerwca 2022


Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
pokonał
Hiroshiego Tanahashiego

Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej IWGP
Four-way
Jay White
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Kazuchikę Okadę
Adama Cole'a

Mistrzostwo IWGP
Stanów Zjednoczonych
Will Ospreay
pokonał
Orange Cassidy'ego

Mistrzostwo AEW
All-Atlantic

Pac
pokonał
Miro
Malakai Blacka
i Clarka Connorsa

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
pokonała
Toni Storm

Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko

FTR (ROH)
pokonali
United Empire (IWGP)
i Roppongi Vice

Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
pokonali
Eddiego Kingstona,
Wheelera Yutę
i Shotę Umino

Six-man Tag Team Match
Dudes with Attitudes
pokonali
Bullet Club

Claudio Castagnoli
pokonał
Zacka Sabre Jr'a

Pre-show
Tag Team Match
Bishamon
pokonali
The Factory

Pre-show
Lance Archer
pokonał
Nocka Comoroto

Pre-show
Tag Team Match

Swerve In Our Glory
pokonali
Suzuki-gun

Eight-man Tag Team Match
Max Caster i Gunn Club
pokonali
Yuyę Uemurę
i New Japan Dojo


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.