W ostatniej Sondzie ocenialiście WrestleManię 38, a za nami już WrestleMania Backlash, z którym związana jest nowa Sonda. Póki co, przedstawiamy wyniki poprzedniej.
SONDA
WrestleMania 38 była:
świetna (27)
5%
bardzo dobra (74)
13%
dobra (210)
36%
średnia (148)
25%
słaba (93)
16%
bardzo słaba (35)
6%
Łącznie oddano
587 głosów
Podczas WrestleMania Backlash miało dojść do unifikacji tytułów mistrzowskich tag teamów RAW i SmackDown. Tak się jednak nie stało, ale tego właśnie dotyczy nowe głosowanie. Czy Waszym zdaniem tytuły drużynowe WWE powinny zostać zunifikowane?
Zapraszamy do głosowania!
Randy Orton w dalszym ciągu ma problemy z plecami i będzie się musiał poddać operacji, co wydłuży jego przerwę od występów. Według aktualnych informacji Orton będzie pauzował aż do końca 2022 roku.
Zarząd WWE rozpoczął śledztwo w sprawie Vince'a McMahona po tym jak okazało się, że McMahon wdał się w romans z pracownicą WWE, a po jego zakończeniu zawarł z kobietą umowę w której uwzględniona została klauzula zakazująca jej publicznych wypowiedzi na ten temat. Vince ustąpił ze stanowisk prezesa i CEO federacji do czasu wyjaśnienia sprawy - na stanowiskach zastąpiła go tymczasowo Stephanie McMahon.
Jeff Hardy po raz kolejny został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Jeffowi grozi obecnie nawet kilka lat więzienia. AEW zadecydowało tymczasem o zawieszeniu zawodnika wraz ze wstrzymaniem wypłat. Hardy będzie mógł wrócić do AEW po poddaniu się terapii od uzależnienia. WWE RAW Premiera:
Czwartki godz. 20:00 Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00 WWE SmackDown Premiera:
Wtorki godz. 21:00 Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00 WWE NXT Premiera:
Soboty godz. 15:00 Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00 WWE Main Event
Premiera:
Soboty godz. 16:00 Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00 WWE Money in the Bank
Premiera:
Środa 6. lipca 2022
godz. 20:00 Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00
Roman Reigns nie wystąpi na Money In The Bank?, Oglądalność NXT, WWE nagrało dwa odcinki NXT, Wspólny projekt WWE z twórcami Dark Side of the Ring, MJF spróbuje sił w aktorstwie?
Dodano: 09-06-2022, 18:35
Według „Sports Illustrated” Roman Reigns nie jest obecnie awizowany na lipcowe Money In The Bank. Informację potwierdził Dave Meltzer. WWE sugerowało ostatnio nadchodzącą konfrontację Reignsa z Riddlem, lecz w tej chwili ciężko powiedzieć czy dojdzie do niej na tej gali i pozostaje zobaczyć jak rozwinie się sytuacja w WWE TV w przeciągu paru najbliższych tygodni. Według Meltzera możliwe, że pojedynek odbędzie się podczas któregoś z odcinków RAW lub SmackDown w nadchodzących tygodniach, po czym Reigns opuści MITB i zawalczy pod koniec lipca na SummerSlam.
Oglądalność pierwszego odcinka NXT po gali In Your House wyniosła 657 tysięcy widzów, odnotowując zatem bardzo przyzwoity wzrost względem 534 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z poziomu 0.12 sprzed tygodnia do 0.14 z minionego wtorku.
Tymczasem wracając do tematu wczorajszych tapingów NXT okazało się, że federacja nagrała aż dwa odcinki, które zostaną wyemitowane 14 i 21 czerwca. W tej chwili nie wiemy z jakiego powodu WWE postanowiło nagrać programy z wyprzedzeniem.
Według „SES Scoops” WWE pracuje obecnie z Evanem Husney’em i Jasonem Eisnerem, czyli twórcami słynnej już serii „Dark Side of the Ring”, nad wspólnym projektem dla VICE TV. Z tego co wiemy nie należy się jednak nastawiać na żadne specjalnie kontrowersyjne materiały i projekt ma dotyczyć raczej show w formule spotkań byłych gwiazd wrestlingu, które będą rozmawiały o ciekawszych historiach z przeszłości.
Po promo z ubiegłego tygodnia MJF został usunięty z większości materiałów AEW i nie pojawił się też na wczorajszym Dynamite. Obecnie mamy już pewność, że całość jest storylinem, natomiast AEW najwyraźniej nie będzie na siłę przyspieszać historii i możliwe nawet, iż MJF rozpocznie obecnie dłuższą przerwę od występów w federacji. Co ciekawe „Fightful” donosi, że MJF spogląda coraz chętniej w stronę Hollywood i w tym tygodniu ma nawet zaplanowane spotkanie w Los Angeles, które będzie dotyczyć ewentualnych ról filmowych w które mógłby się zaangażować w najbliższym czasie.
Mistrzostwo Kobiet RAW Bianca Belair
vs
Rhea Ripley
Mistrzostwo Kobiet SmackDown Ronda Rousey
vs
Natalya
Niekwestionowane Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
The Usos
vs
Street Profits
Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Seth "Freakin" Rollins
vs
Sheamus
vs
Drew McIntyre
vs
Shinsuke Nakamura
lub
Sami Zayn
vs
???
vs
???
vs
???
Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet
Lacey Evans
vs
Alexa Bliss
vs
Liv Morgan
vs
Raquel Rodriguez
vs
Asuka lub Becky Lynch
vs
Aliyah lub Shotzi
vs
???
26. czerwca 2022
Mistrzostwo Świata AEW
Jon Moxley
vs
Hiroshi Tanahashi
Mistrzostwo AEW
All-Atlantic
Pac
vs
Miro
vs
Malakai Black or Penta Oscuro
vs
Przedstawiciel NJPW
Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych Wagi Ciężkiej IWGP
Will Ospreay
vs
Orange Cassidy
Mistrzostwo Świata Kobiet AEW
Thunder Rosa
vs
Toni Storm
Mistrzostwo Tag Teamowe Świata ROH oraz Tag Teamowe IWGP
Three-way
Zwycięzca Zgarnia Wszystko
FTR (ROH)
vs
United Empire (IWGP)
vs
Roppongi Vice
Six-man Tag Team Match
Le Sex Gods i Minoru Suzuki
vs
Eddie Kingston,
Wheeler Yuta i Shota Umino
5. czerwca 2022
Hell in a Cell Cody Rhodes
pokonał
Setha Rollinsa
Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Bianca Belair
pokonała
Asukę
i Becky Lynch
Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Theory
pokonał
Mustafę Aliego
No Holds Barred Match
Madcap Moss
pokonał
Happy Corbina
Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonali
AJ Stylesa, Finna Balora
i Liv Morgan
Kevin Owens
pokonał
Ezekiela
2-on-1 Handicap Match
Bobby Lashley
pokonał
Omosa i MVP'ego
29. maja 2022
Mistrzostwo Świata AEW CM Punk
pokonał
"Hangmana" Adama Page'a
Mistrzostwo Tag Teamowe AEW Jurassic Express
pokonali
Keitha Lee i Swerve'a Stricklanda
oraz Team Taz
Mistrzostwo Świata Kobiet AEW Thunder Rosa
pokonała
Serenę Deeb
Mistrzostwo AEW TBS Jade Cargill
pokonała
Annę Jay
Anarchy in the Arena The Jericho Appreciation Society
pokonali
The Blackpool Combat
Finał Pucharu Owena Harta
Mężczyzn
Adam Cole
pokonał
Samoa Joe
Finał Pucharu Owena Harta
Kobiet
Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Ruby Soho
Kyle O'Reilly
pokonał
Darby Allina
Six-man Tag Team Match
The House of Black
defeated
Death Triangle
Six-person Mixed Tag Team Match
American Top Team
pokonali
Frankiego Kazariana, Sammy'ego Guevarę
i Tay Conti
Tag Team Match
The Hardys
pokonali
The Young Bucks
Wardlow
pokonali
MJF
Pre-show
Tag Team Match
Hookhausen
pokonali
Tony'ego Nese'a
i Marka Sterlinga
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę
Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.